Grabie do piersi, kubeczki menstruacyjne to tylko nieliczne dziwne, kobiece gadżety. Co jeszcze można kupić?

29.07.2015 08:30
Grabie do piersi

Grabie do piersi fot. materiały promocyjne

Dla urody kobiety są w stanie wiele wycierpieć. Niektóre gadżety, które mają im ułatwić życie wzbudzają jednak niemałe kontrowersje. O ile kubeczek menstruacyjny nie jest już nowością i został przebadany przez ginekologów, o tyle grabie do piersi wzbudzają sensację nawet wśród pań uwielbiających gadżety. Które jeszcze kobiece akcesoria wprawią cię w zdumienie?
Komentarze (20)
Grabie do piersi, kubeczki menstruacyjne to tylko nieliczne dziwne, kobiece gadżety. Co jeszcze można kupić?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • boo-boo

  Oceniono 31 razy 25

  A jaki wpływ na urodę ma kubeczek menstruacyjny ?
  No bez jaj gimbusy............

 • ewa_2015

  Oceniono 62 razy 24

  Kubeczka menstruacyjnego używam od ponad roku i nie wyobrażam sobie wrócić do podpasek i tamponów. Przez to że jest elastyczny, w ogóle go nie czuć i często w ciągu dnia zapominam, że mam okres. :)

 • obserwatorcyniczny

  Oceniono 31 razy 23

  "wykonując regularny masaż piersi tą specjalnie zaprojektowaną drapaczką tkanka łączna będzie ciągle napięta i nie będzie opadała w dół." każdy, kto posługuje się taką składnią, powinien mieć karnie tatuowane na czole: "nigdy nie będę posługiwał się poprawną polszczyzną i nic, co napiszę, nie może być publikowane"

 • Gość: adzuma

  Oceniono 1 raz 1

  Bez kubeczka menstruacyjnego nie wyobrażam sobie już życia (wygoda, oszczędność, ekologia), a także bez lejka do sikania (biegi i wędrówki w lesie zimą)

 • kinio101

  Oceniono 7 razy 1

  Na expo przed maratonem w Paryżu było stoisko gdzie oferowano lejek "Go Girl". Trzeba przyznać, że było spore zainteresowanie. Ale następnego dnia przed startem nie widziałem żadnej biegaczki, która by z niego korzystała. Za to chyba z 10 w "tradycyjnej" pozycji między dwiema zaparkowanymi furgonetkami. Ulica wyglądała jak po deszczu.

 • y.woodoo

  Oceniono 39 razy -5

  Powinien byc model "After Beer" z wiekszym pojemnikiem na siku. Sikanie z przelewaniem sie przez rasie nie jest pewnie lubiane przez kobitki.

 • hipis3308

  Oceniono 32 razy -18

  Zamiast lejka do sikania,powinny nosić przy sobie węża ogrodowego.Przynajmniej by sobie szpilek nie obsikały.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Życie i styl:
Najczęściej czytane