Jedna na milion - ale wcale nie chodzi o jej urodę. Ta dziewczyna choruje na rzadką chorobę [ZDJĘCIA]

Podziel się

Ciało ma pokryte tysiącami znamion. Gdziekolwiek się nie pojawi, jej wygląd wzbudza sensację i jest źródłem przykrych komentarzy i przezwisk. Pomimo tego została gwiazdą Instagrama.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Nazywa się Yulianna Yussef, ma 26 lat, mieszka w Warszawie, ale jej korzenie są ukraińsko-libańskie. Na pierwszy rzut oka Yuliana wygląda jak normalna dziewczyna - młoda, pełna uśmiechu i życia. Niestety, cierpi na chorobę genetyczną zwaną wrodzonym znamieniem melanocytowym. Jest to bardzo rzadka choroba, która występuje u mniej niż 1% ludzi. Czym się objawia? Całe ciało chorej osoby pokryte jest tysiącami znamion, a każde z nich może być rakotwórcza.

Wszystkie zdjęcia
Czy historia Yulianny jest dla ciebie motywująca?
Komentarze (88)
Jedna na milion - ale wcale nie chodzi o jej urodę. Ta dziewczyna ma bardzo rzadką chorobę [ZDJĘCIA]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kuma1

  Oceniono 149 razy 131

  Durnych złośliwych i chamów w każdym środowisku po dziurki w nosie. Dobrze że dziewczyna odporna na debilizm innych, dba o siebie i urodę a sercem i mądrością życiową potrafi wspierać i pomagać innych . Gratuluję .

 • smok61

  Oceniono 73 razy 51

  ..."a każde z nich może być rakotwórcza." tu jest problem .
  Poza tym jest piękna...
  Dalmatyńczyk :))))

 • michall1977

  Oceniono 42 razy 34

  Znamiona nie zminiają tego, że jest ładną dziewczyną.

 • thomasseyr

  Oceniono 37 razy 33

  Forma bonum fragile

  To powiedzenie jest bardzo aktualne w naszych czasach. Kobiety i faceci zabijają się, żeby być idealnymi, podczas gdy i tak zejdą z tego świata pomarszczeni i starzy. Uroda to rzecz nabyta, krucha, która w każdej chwili może nas opuścić. Niestety obecne pokolenie jest tak zidiociałe i tego nie rozumie.Niestety na siłowni, "fejsie", instagramie i fitnessie nie zdobędzie się inteligencji, empatii, nie rozwiniesz się duchowo.

 • plafar

  Oceniono 79 razy 33

  Bardzo rzadka choroba??? Występuje według autora u mniej niż 1% ludzi!!! Kto to pisał?? Czyli co? Co setna osoba na nią choruje, czyli jest to w takim razie najbardziej popularna choroba na ziemi?? chyba autor nauki pobierał w instagramie ...

 • dgajewski

  Oceniono 28 razy 22

  "Gdziekolwiek się nie pojawi, jej wygląd wzbudza sensację i jest źródłem przykrych komentarzy i przezwisk."
  Ktoś sobie to wyssał z brudnego palca u stopy, żałosne jak na siłę się szuka sensacji tam gdzie jej nie ma. Rozumiem ze jest to jakaś tam skaza na urodzie - choć szczerze jak dla mnie nie jest, a autor artykułu mówi jak by ona miała ropiejące wrzody. Dla mnie to jest jak odmiana piegów - nie szpeci wręcz przeciwnie nadaje charakterystycznego wyglądu. Zatem nie jestem sobie w stanie wyobrazić by wzbudzało to sensację - chyba tylko w mokrych snach autora. Nie twórzmy sensacji tam gdzie jej nie ma.

 • maks1956

  Oceniono 23 razy 17

  Yulianna jesteś piękna, inteligentną dziewczyną, trzymaj się .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Życie i styl:
Najczęściej czytane