Jedna na milion - ale wcale nie chodzi o jej urodę. Ta dziewczyna ma bardzo rzadką chorobę [ZDJĘCIA]

Ciało ma pokryte tysiącami znamion. Gdziekolwiek się nie pojawi, jej wygląd wzbudza sensację i jest źródłem przykrych komentarzy i przezwisk. Pomimo tego została gwiazdą Instagrama.

Jedna na milion - ale wcale nie chodzi o jej urodę. Ta dziewczyna choruje na rzadką chorobę [ZDJĘCIA]

Ciało ma pokryte tysiącami znamion. Gdziekolwiek się nie pojawi, jej wygląd wzbudza sensację i jest źródłem przykrych komentarzy i przezwisk. Pomimo tego została gwiazdą Instagrama.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Nazywa się Yulianna Yussef, ma 26 lat, mieszka w Warszawie, ale jej korzenie są ukraińsko-libańskie. Na pierwszy rzut oka Yuliana wygląda jak normalna dziewczyna - młoda, pełna uśmiechu i życia. Niestety, cierpi na chorobę genetyczną zwaną wrodzonym znamieniem melanocytowym. Jest to bardzo rzadka choroba, która występuje u mniej niż 1% ludzi. Czym się objawia? Całe ciało chorej osoby pokryte jest tysiącami znamion, a każde z nich może być rakotwórcza.

Inspiruje innych

Z powodu tysięcy znamion została gwiazdą Instagrama, a jej zdjęcia stały się inspiracją dla ludzi na całym świecie, którzy tak jak Yulianna zmagają się z różnymi chorobami skóry (i nie tylko).

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Leczy innych z kompleksów

Dziewczyna postanowiła podzielić się na Instagramie i Facebooku swoimi zdjęciami opatrzonymi hasztagiem "pokaż swoje znamiona". Na fotografiach możemy zobaczyć piękną i pewną siebie Yuliannę, która bez kompleksów pokazuje się całemu światu.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Spełnia swoje marzenia

Ze swojej oryginalnej urody Yulianna uczyniła atut i spełnia swoje marzenia. Dziewczyna zawsze chciała zostać modelką i konsekwentnie dąży do celu. Efekty jej pracy możemy podziwiać na zdjęciach.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Ciężkie dzieciństwo

Yulianna z powodu swojej choroby miała trudne dzieciństwo - była obiektem drwin i przykrych komentarzy. Pomimo tego dziewczyna nie poddała się i postanowiła w dorosłym życiu udowodnić wszystkim, że dolegliwość nie przeszkodzi jej w realizacji marzeń.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Dalmatyńczyk...

Yulianna wspomina, że gdy była małą dziewczynką, inne dzieci wymyślały jej mnóstwo przezwisk, m. in. dalmatyńczyk, żyrafa albo krowa. Pomimo swojej choroby Yulianna jest bardzo pozytywnie nastawiona do życia. Żyję pełnią życia, mam przyjaciół, rodzinę, która mnie wspiera, pracę... jestem taka sama jak wy!

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Znamię na plecach Yulianny Znamię na plecach Yulianny fot. screen facebook.com/yulianna.yussef

Nie dawano jej szans...

Kiedy się urodziła, lekarze byli w szoku. - Nigdy nie widzieli tak skrajnego przypadku. Na moim ciele było mnóstwo znamion. Lekarze nie dawali mi szans na przeżycie - opowiada Yulianna.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

O jej rzadkiej chorobie pisały światowe media O jej rzadkiej chorobie pisały światowe media Fot. screen facebook.com/yulianna.yussef/

Najważniejszy jest cel

Dziewczyna przeżyła i ma się bardzo dobrze, a jej przypadek opisywały m. in. media niemieckie, argentyńskie i brytyjskie. Nic dziwnego. Celem Yulianny jest zwrócenie uwagi na problem akceptacji. - Chcę, żeby świat zobaczył, że ludzie z chorobą skóry taką jak ja mogą żyć normalnie i chcą być akceptowani - dodaje. - Wszyscy różnimy się od siebie. Jestem inna od ciebie, ty jesteś inny ode mnie. Wszyscy jesteśmy różni i to jest wspaniałe.

Czy historia Yulianny jest dla ciebie inspirująca? Wyraź swoją opinię i napisz, co o tym sądzisz w komentarzu albo wypełnij sondę. Jesteśmy ciekawi twojej opinii.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Zobacz też:

Więcej o:
Komentarze (89)
Jedna na milion - ale wcale nie chodzi o jej urodę. Ta dziewczyna ma bardzo rzadką chorobę [ZDJĘCIA]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kuma1

  Oceniono 149 razy 131

  Durnych złośliwych i chamów w każdym środowisku po dziurki w nosie. Dobrze że dziewczyna odporna na debilizm innych, dba o siebie i urodę a sercem i mądrością życiową potrafi wspierać i pomagać innych . Gratuluję .

 • smok61

  Oceniono 74 razy 52

  ..."a każde z nich może być rakotwórcza." tu jest problem .
  Poza tym jest piękna...
  Dalmatyńczyk :))))

 • michall1977

  Oceniono 42 razy 34

  Znamiona nie zminiają tego, że jest ładną dziewczyną.

 • thomasseyr

  Oceniono 37 razy 33

  Forma bonum fragile

  To powiedzenie jest bardzo aktualne w naszych czasach. Kobiety i faceci zabijają się, żeby być idealnymi, podczas gdy i tak zejdą z tego świata pomarszczeni i starzy. Uroda to rzecz nabyta, krucha, która w każdej chwili może nas opuścić. Niestety obecne pokolenie jest tak zidiociałe i tego nie rozumie.Niestety na siłowni, "fejsie", instagramie i fitnessie nie zdobędzie się inteligencji, empatii, nie rozwiniesz się duchowo.

 • plafar

  Oceniono 79 razy 33

  Bardzo rzadka choroba??? Występuje według autora u mniej niż 1% ludzi!!! Kto to pisał?? Czyli co? Co setna osoba na nią choruje, czyli jest to w takim razie najbardziej popularna choroba na ziemi?? chyba autor nauki pobierał w instagramie ...

 • dgajewski

  Oceniono 28 razy 22

  "Gdziekolwiek się nie pojawi, jej wygląd wzbudza sensację i jest źródłem przykrych komentarzy i przezwisk."
  Ktoś sobie to wyssał z brudnego palca u stopy, żałosne jak na siłę się szuka sensacji tam gdzie jej nie ma. Rozumiem ze jest to jakaś tam skaza na urodzie - choć szczerze jak dla mnie nie jest, a autor artykułu mówi jak by ona miała ropiejące wrzody. Dla mnie to jest jak odmiana piegów - nie szpeci wręcz przeciwnie nadaje charakterystycznego wyglądu. Zatem nie jestem sobie w stanie wyobrazić by wzbudzało to sensację - chyba tylko w mokrych snach autora. Nie twórzmy sensacji tam gdzie jej nie ma.

 • maks1956

  Oceniono 23 razy 17

  Yulianna jesteś piękna, inteligentną dziewczyną, trzymaj się .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX