Duży biust to nie tylko obciążenie dla kręgosłupa, ale także dla portfela. Czy stanik 65HH naprawdę musi kosztować majątek?

20.09.2017 11:19
Na zdjęciu w środku aktorka Christina Hendricks. Obok, wydawałoby się, że posiadaczka dużego biustu - Pamela Aderson

Na zdjęciu w środku aktorka Christina Hendricks. Obok, wydawałoby się, że posiadaczka dużego biustu - Pamela Aderson Fot. East News

Mały biust, mały problem. To truizm, ale w życiu jest prościej, kiedy jest się wymiarowym, mieszczącym w uśrednionych normach. Wtedy można kupić biustonosz za 19 zł w pierwszej z brzegu sieciówce. W przypadku staników schody zaczynają się powyżej litery F.
Komentarze (18)
Duży biust to nie tylko obciążenie dla kręgosłupa, ale także dla portfela. Czy stanik 65HH naprawdę musi kosztować majątek?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kasica_k

  Oceniono 28 razy 26

  Rzeczywiście, stanik D+ za tani być nie może, ale w tekście pada przykład regularnej ceny 500 zł... To już przesada - chyba że ktoś lubi luksusowe marki :-) Pani Paulino! Nie trzeba płacić aż tyle za stanik z miseczką FF, G czy H! Można się zmieścić nawet poniżej 150 zł i otrzymać całkiem niezłą jakość. Nie straszmy kobiet! :-) Oczywiście, raczej nie znajdziemy takiego biustonosza w sieciówce, ale salony z brafittingiem, ani tym bardziej sklepy internetowe nie oferują tylko aż tak drogiej bielizny. Natomiast komfort dobrze dopasowanej bielizny jest nie do przecenienia - warto zapłacić za dobry stanik tę stówkę czy nawet dwie, zamiast męczyć się w złym rozmiarze za kilka złotych.

 • martvica

  Oceniono 11 razy 11

  Jestem troszkę większa niż Natalia, rejony 70G/H i raz w życiu zapłaciłam za stanik powyżej 100zł.
  I szalenie mnie ciekawi jaka firma szyje staniki w regularnej cenie 500zł.

 • triismegistos

  Oceniono 9 razy 9

  Ciekawam któż to wymyślił, by pod artykulem o stanikach w sensownej rozmiaróce umieścić reklamę VS...

 • turbosrednipomidor

  Oceniono 12 razy 8

  Może ujawnią państwo z jakich marek korzystają bohaterki artykułu, bo dostępna w Polsce bielizna w podanej rozmiarówce w cenie podstawowej, bez promocji mieści się w granicach 100-250zł.

 • dorry

  Oceniono 11 razy 3

  "Mały biust, mały problem. To truizm, ale w życiu jest prościej, kiedy jest się wymiarowym, mieszczącym w uśrednionych normach. Wtedy można kupić biustonosz za 19 zł w pierwszej z brzegu sieciówce."

  A g...o prawda. To już lepiej bez stanika chodzić, niż w takim badziewiu z sieciówki.

 • sselrats

  Oceniono 2 razy 0

  A gdzie wiecej slajdow?

 • thea19

  0

  wszystko ladnie pieknie ale gdzie znajde stanik do karmienia w rozmiarze75-80M? kupilam 90I bo tylko w taka miske sie zmiescilam (ledwie i bez szalu w dopasowaniu) ale musialam zwezac.

 • tag1

  Oceniono 4 razy 0

  Ale ile przyjemności!!!!!

 • jaskozieloneucho

  Oceniono 7 razy -3

  Wolska brafitterka czyli stanikomonterka albo cycomiarka. Polska jezyk dobra jezyk.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Życie i styl:
Najczęściej czytane