'Możesz patrzeć, ale nie dotykaj!'. 6 stylizacji Melanii Trump, które jak tarcza chronią ją przed amorami męża

Pierwsza dama Stanów Zjednoczonych co i rusz łapana jest na drobnych gestach, które świadczą o tym, że nie ma zbyt ciepłych uczuć dla swojego męża. Jej ostatnie stylizacje także bardziej przypominają zbroje, które chronią ją przed dotykiem Donalda Trumpa niż zwykłą garderobę.
1

Ostra granica

Weźmy ostatnią stylizację Melanii Trump, czyli śnieżnobiały komplet od Michaela Korsa oraz kapelusz Pierre Herve, który założyła podczas oficjalnej wizyty we Francji. To wtedy operatorzy uchwycili moment, w którym Trump próbuje złapać żonę za rękę - ta jednak pozostaje niewzruszona na zaloty męża.

Post udostępniony przez @videomim Kwi 26, 2018 o 1:56 PDT

Długie rękawy i ich ciekawe formy (bufki, szerokie falbany, nadbudowane fasony) zasłaniają ramiona, stwarzają dystans, nie zachęcają do kontaktu fizycznego. Dodajcie do tego kapelusz z szerokim rondem, pod którym Melania może się dosłownie schować przed mężem. Rondo wyznacza granicę, na którą maksymalnie można się zbliżyć do jej twarzy. Pocałunki i bliskość są w tym przypadku fizycznie mocno utrudnione.

)From right, President Donald Trump, first lady Melania Trump, French President Emmanuel Macron and his wife Brigitte Macron, take their positions for a photograph during a State Arrival Ceremony on the South Lawn of the White House in Washington, Tuesday, April 24, 2018. (AP Photo/Carolyn Kaster)
Fot. Carolyn Kaster / AP Photo

2 Donald Trump, Melania Trump, Michelle Obama Donald Trump, Melania Trump, Michelle Obama Evan Vucci / AP (AP Photo/Evan Vucci)

W rękawiczkach

Podczas ceremonii zaprzysiężenia męża, Melania zadebiutowała w oficjalnej roli pierwszej damy w zabudowanej sukience i długich rękawiczkach. To wtedy po raz pierwszy przyłapano także Melanię z miną interpretowaną później jako niechęć wobec męża.

Rękawiczki budują dystans - nie można przez nie poczuć skóry bliskiej osoby, dotyk jest bardziej kliniczny, szpitalny. Melania szczelnie zasłoniła szyję, odcinając się i tworząc dodatkową barierę.

3

Superwoman w pelerynce

Jednym ze znaków charakterystycznych stroju Melanii jest jej upodobanie do noszenia płaszczy i marynarek na ramionach - jak pelerynki.

Sprawia w nich wrażenie, jakby była superwoman, kobietą o wyjątkowej mocy. Z drugiej jednak strony, kiedy ma na sobie taką "pelerynkę", trudno złapać ją za rękę, chwycić pod ramię, przytulić. Do tak ubranej Melanii mąż nie ma łatwego dostępu.

4

Torebka jak tarcza

Czym jeszcze można zająć ręce, żeby mieć wymówkę i nie dać się złapać za rękę? Można w dłoni - niczym tarczę - dzierżyć torbę. I Melania korzysta chętnie z tego dodatku. Idealnie nadają się w tym przypadku duże, ciężkie torby, ale także małe, które trzeba trzymać w dłoni.

5

Za ciemnymi szkłami

Pierwsza dama, kiedy tylko może, chowa się za szkłami ciemnych okularów. Być może odcina się w ten sposób od kontaktu wzrokowego z mężem, a co za tym idzie, wymianą serdeczności i czułych gestów. Okulary dodają jej twarzy powagi, Melania jeszcze bardziej zniechęca do bliskości. Chowa się za surową fasadą.

6 Donald Trump i Melania Trump przed odlotem do Teksasu Donald Trump i Melania Trump przed odlotem do Teksasu NICHOLAS KAMM / AFP/EAST NEWS

W twierdzy ze szpilek

Melania Trump jest często krytykowana za chodzenie na niebotycznych obcasach w sytuacjach, które zdaniem opinii publicznej wymagają skromności - np. podczas spotkania z ofiarami huraganu. Melania zdaje się centymetrami dodawać sobie pewności siebie, ale także zaspokajać swoją potrzebę górować nad innymi - w tym przede wszystkim - nad dość wysokim mężem.

Na obcasach sprawia wrażenie jeszcze bardziej niedostępnej - także dla Donalda Trumpa. Jakby była schowana w niedostępnej wieży i jasno komunikowała:

Możesz sobie popatrzeć, ale mnie nie dotykaj!

Co w przypadku opisywanych przez media romansów Donalda Trumpa oraz jego stosunku do kobiet, może wprowadzać w życie milionera element dezorientacji, ale i zaciekawienia.

Komentarze (7)
'Możesz patrzeć, ale nie dotykaj!'. 6 stylizacji Melanii Trump, które jak tarcza chronią ją przed amorami męża
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ewik

  Oceniono 13 razy 13

  Co posiał ,to zbiera.Niech idzie do swoich dziwek.

 • Gość: Dom

  Oceniono 6 razy 6

  Nie dla psa kiełbasa hi hi poszła na siano i ma co chciała donalda prezydenta hi hi świński ryj

 • justas32

  Oceniono 9 razy 5

  Ładna - ale nasza Balbina ładniejsza ...

 • pd2016

  Oceniono 1 raz 1

  Nie ma szans przy naszej Broszce!!!

 • maj.basia

  0

  Nie pierdu...cie, wyszła za mąż z miłości...do pieniędzy, a tera pokazuje fochy. Głupi ludzie,mimo że na świeczniku.

 • slimslider

  Oceniono 5 razy -1

  'Możesz patrzeć, ale nie dotykaj!'. - idotyczne wymysły fake news GW dla pustej publiczki

 • gangut

  Oceniono 10 razy -4

  Po prostu umie się ubrać, w odróżnieniu od takiej na przykład Obamowej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX