Medycyna estetyczna: 5 najbardziej przecenianych zabiegów

Martyna Wyrzykowska
10.01.2013
A A A
medycyna estetyczna

medycyna estetyczna (Shutterstock.com)

Przedstawiamy subiektywny przegląd popularnych, ale często przecenianych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.
Zobacz zdjęcia (6)

Tagi:

Komentarze (9)
Zaloguj się
 • Gość: robal-is-me

  Oceniono 33 razy 33

  Jezusie! Botoks nie jest wypełniaczem!!! W kółko piszecie te same bzdury.

 • Gość: IK

  Oceniono 12 razy 12

  Szanowna Pani Martyno, autorko bardzo subiektywnego artykułu na temat zastosowania komórek macierzystych w medycynie.
  Jestem zaskoczona Pani nierzetelnością w przekazywaniu informacji na forum gazeta. pl kobieta niezgodnych ze stanem wiedzy medycznej. Informacje, które Pani tak autorytatywnie przekazuje są kłamliwe. Jestem lekarzem zajmującym się od kilku lat tym tematem i twierdzę, że nie przygotowała się Pani do tematu nawet w podstawowy sposób. Przeszczepianie tkanki tłuszczowej w celu modelowania piersi jest od wielu lat zabronione w świecie medycznym. Natomiast przeszczepianie tkanki tłuszczowej wzbogaconej komórkami macierzystymi i regeneracyjnymi pozyskanymi z tejże tkanki tzw. ADRC, jest światowym trendem od wielu lat. Ciekawa jestem badania udowadniającego powstawanie nowotworu po roku ( dla mnie kłamliwe kuriozum). Proszę prześledzić literaturę medyczną, a nie przytaczać opinie z herbatki u cioci. W szczególności polecam badanie RESTORE. Proszę bardziej rzetelnie dzielić się wiedzą, o której jak można przeczytać nie ma Pani pojęcia.Pozdrawiam, IK

 • Gość: botokssss

  Oceniono 7 razy 7

  Botok i wypełniacz? Chyba Pani studentka-stażystka nie odrobiła zadania domowego z biologii... Co do Ulthery, to wnioskuję, że jest to właśnie artykuł PR-owy. Kobiety lubią pocierpieć, żeby później bosko wyglądać.

 • patrycyidzikowski1973

  0

  Dla mnie każdy zabieg, który nie jest sposobem na poprawę życia, a nie tylko upiększeniem pustej głowy, jest przeceniany i niepotrzebny!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX