Materiały prasowe

Nie, nie będziemy przekonywać was, że zabieg nie jest skuteczny - wręcz przeciwnie, rezultaty są zaskakująco dobre i większość pacjentów jest z nich zadowolona. Niestety niemal każda z tych osób zaznacza jednocześnie, że nigdy więcej nie zdecyduje się na zabieg z powodu... bólu. Lekarz może co prawda zaproponować znieczulenie za pomocą kremu, na pół godziny przed zabiegiem, ale dyskomfort wciąż jest odczuwalny. - Moment, w którym głowica styka się ze skórą potrafię porównać tylko do wrażenia podczas depilacji bikini. Tyle, że zamiast jednego impulsu, tu dostajemy cztery. Chociaż Ulthera trwa tylko około 20 - 40 minut, wydawało mi się, że każda wiązka przechodzi przez skórę, a później wychodzi okiem - relacjonowała Ola, redaktorka Kobieta.gazeta.pl, która zabieg przetestowała na własnej twarzy. Pozostaje więc tylko liczyć na to, że powiodą się prace nad zmniejszeniem bolesności zabiegu i za efektami pójdzie także komfort decydujących się na Ultherę pacjentek.

Tagi:

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (9)
Zaloguj się
 • Gość: robal-is-me

  Oceniono 33 razy 33

  Jezusie! Botoks nie jest wypełniaczem!!! W kółko piszecie te same bzdury.

 • Gość: IK

  Oceniono 12 razy 12

  Szanowna Pani Martyno, autorko bardzo subiektywnego artykułu na temat zastosowania komórek macierzystych w medycynie.
  Jestem zaskoczona Pani nierzetelnością w przekazywaniu informacji na forum gazeta. pl kobieta niezgodnych ze stanem wiedzy medycznej. Informacje, które Pani tak autorytatywnie przekazuje są kłamliwe. Jestem lekarzem zajmującym się od kilku lat tym tematem i twierdzę, że nie przygotowała się Pani do tematu nawet w podstawowy sposób. Przeszczepianie tkanki tłuszczowej w celu modelowania piersi jest od wielu lat zabronione w świecie medycznym. Natomiast przeszczepianie tkanki tłuszczowej wzbogaconej komórkami macierzystymi i regeneracyjnymi pozyskanymi z tejże tkanki tzw. ADRC, jest światowym trendem od wielu lat. Ciekawa jestem badania udowadniającego powstawanie nowotworu po roku ( dla mnie kłamliwe kuriozum). Proszę prześledzić literaturę medyczną, a nie przytaczać opinie z herbatki u cioci. W szczególności polecam badanie RESTORE. Proszę bardziej rzetelnie dzielić się wiedzą, o której jak można przeczytać nie ma Pani pojęcia.Pozdrawiam, IK

 • Gość: botokssss

  Oceniono 7 razy 7

  Botok i wypełniacz? Chyba Pani studentka-stażystka nie odrobiła zadania domowego z biologii... Co do Ulthery, to wnioskuję, że jest to właśnie artykuł PR-owy. Kobiety lubią pocierpieć, żeby później bosko wyglądać.

 • patrycyidzikowski1973

  0

  Dla mnie każdy zabieg, który nie jest sposobem na poprawę życia, a nie tylko upiększeniem pustej głowy, jest przeceniany i niepotrzebny!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX