10 przykazań: higiena intymna

Martyna Wyrzykowska
11.02.2013
A A A
Fot. Shutterstock

Fot. Shutterstock (Fot. Shutterstock)

W tym tygodniu w naszym cyklu 10 przykazań higieny intymnej - czy naprawdę wiesz o niej wszystko?
Zobacz zdjęcia (10)

Tagi:

Komentarze (3)
Zaloguj się
 • Gość: litosfera

  Oceniono 1 raz 1

  Co się tyczy płynów do higieny intymnej - muszę powiedzieć, że nawet te z tą etykieta nie zawsze odpowiadają standardom, do których się odwołują. Kilkukrotnie się na tym "przejechałam". Ale znalazłam idealny - preparat flos-leku. Komfort + zero nieprzyjemnych problemów.

 • sasanka0_0

  0

  wedlug mnie najlepiej stosowac caly zestaw specjalnych produktow do okolic intymnych Provag, a wiec myc miejsca intymne emulsja P., potem posmarowac wargi sromowe zelem P. i regularnie zazywac probiotyki Provag, aby chronic pochwe od wewnatrz, dostarczajac jej zywe szczepy bakterii, takie kompleksowe dzialanie produktow z zywymi polskimi szczepami bakterii zapewnia najlepsza ochrone przed infekcjami!

 • Gość: muratora

  0

  Staram się przestrzegać zasad właściwej higieny intymnej ale i tak przytrafiają mi się dni kiedy odczuwam pieczenie miejsc intymnych. W takich momentach sięgam po probiotyk dopochwowy lactovaginal ,która działa natychmiast w miejscu aplikacji, pomagając w odzyskaniu równowagi mikrobiologicznej. Nie byłam jeszcze w ciąży ale w przyszłości chciałabym dlatego już teraz dbam o te sfery.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX