Kobieta >  Uroda

10 przykazań: higiena intymna

Martyna Wyrzykowska
11.02.2013 , aktualizacja: 11.02.2013 17:10
A A A Drukuj

Shutterstock.com

Ginekolodzy zalecają usuwanie jedynie nadmiaru owłosienia, a nie jego całości, bo włoski stanowią naturalną barierę ochronną. Niezależnie od tego jaki rodzaj depilacji wybierzesz pamiętaj o bezpieczeństwie. Dbaj o czystość maszynki lub depilatora, a decydując się na krem albo plastry z woskiem szukaj takich, które przeznaczone są do okolic intymnych.

 • 1

Komentarze (2)

Zaloguj się
 • Gość: litosfera

  Oceniono 1 raz 1

  Co się tyczy płynów do higieny intymnej - muszę powiedzieć, że nawet te z tą etykieta nie zawsze odpowiadają standardom, do których się odwołują. Kilkukrotnie się na tym "przejechałam". Ale znalazłam idealny - preparat flos-leku. Komfort + zero nieprzyjemnych problemów.

 • Gość: muratora

  0

  Staram się przestrzegać zasad właściwej higieny intymnej ale i tak przytrafiają mi się dni kiedy odczuwam pieczenie miejsc intymnych. W takich momentach sięgam po probiotyk dopochwowy lactovaginal ,która działa natychmiast w miejscu aplikacji, pomagając w odzyskaniu równowagi mikrobiologicznej. Nie byłam jeszcze w ciąży ale w przyszłości chciałabym dlatego już teraz dbam o te sfery.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX