10 rzeczy, które według mężczyzn nie są atrakcyjne w wyglądzie kobiet, choć kobiety uważają inaczej

05.03.2015 09:20
10 rzeczy, które według mężczyzn wcale nie są atrakcyjne

10 rzeczy, które według mężczyzn wcale nie są atrakcyjne Fot. Shutterstock

Myślicie, że mężczyźni nie dostrzegają naszych urodowych błędów? Błąd. Oto rzeczy, które w największym stopniu przyciągają ich uwagę.
Komentarze (26)
10 rzeczy, które według mężczyzn nie są atrakcyjne w wyglądzie kobiet, choć kobiety uważają inaczej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • bianka-3

  Oceniono 108 razy 86

  A ja uważam,że generalizacja jest tutaj zbędna,ponieważ każdy mężczyzna wie co mu się podoba,a co nie.Mój mąż uwielbia moje długie,naturalne paznokcie pomalowane czerwonym lakierem-a w czasie wakacyjnym kupuje mi sam lakiery o różnych intensywnych barwach.Moja poranna czupryna,którą widzi każdego ranka od 11 lat,wydaje mu się bardzo sexi....Tak więc drogie Panie opierajmy się na zdaniu naszych mężczyzn,a nie na szybko napisanym artykule.

 • pitrusza

  Oceniono 76 razy 64

  Nie rozumiem, dlaczego w zestawieniu znalazła się sucha skóra.
  Czyżby kobiety uważały ją za atrakcyjną?

 • minsect

  Oceniono 59 razy 31

  Artykuł dość tendencyjny "im bardziej naturalnie, tym lepiej".
  Jest jednak od tego wyjątek - higiena jest ważna. Chyba że kogoś kręcą "naturalne" zapachy ;)

 • maly-kamyczek

  Oceniono 38 razy 26

  Hmmm... Perfumy i podkład - ok, wiele kobiet z nimi przesadza. Co do reszty nie do końca się zgodzę, bo własne długie, klasycznie czerwone paznokcie wielu Panom się właśnie podobają. Niejednokrotnie słyszałam opinie Panów, że wyglądają jak pazurki kotki. Potarmoszone włosy czasem są po prostu wynikiem ciężkiego dnia w pracy, a wszyscy mamy do tego prawo, więc z jakiej racji mamy być perfekcyjne? No może tylko wtedy, gdy Panowie również takimi będą i zaczną dbać o nawilżenie skóry na twarzy. Sztuczne rzęsy? Nieee! Już wolę wcale nie malować oczu!

 • Oceniono 18 razy 18

  albo kobiety mogą robić ze sobą co im się podoba. tylko taki szokujący pomysł ;))))))

 • Gabi Kr

  Oceniono 17 razy 13

  a nie lepiej po prostu być sobą i zakładać/nosić/mieć to, co NAM się podoba? i tak nie przypadniesz do gustu każdej jednej osobie na świecie. jeśli spodobasz się mężczyźnie to nie odstraszy go żadna z rzeczy wymienionych w artykule, a zwłaszcza długie paznokcie czy błyszczący cień na powiekach :) jeśli wam się to podoba, to super, noście sobie co chcecie. drogie panie, coś takiego jak własny, niepowtarzalny gust jest w życiu bardzo ale to bardzo przydatne :D

 • Oceniono 22 razy 12

  Przeczytałam właśnie ten artykuł mojemu facetowi. Stwierdził że to głupoty. Tyle w temacie... poza tym podklad źle dobrany? Szorstka skóra? Nie potrzeba do tego faceta żeby wiedzieć że to źle wygląda

 • bianka-3

  Oceniono 28 razy 12

  Na jakiej podstawie został stworzony ten artykuł?Mój mąż uwielbia moje długie,naturalne paznokcie pomalowane na kolor czerwony,moja rozczochrana szopa na głowie,którą widzi każdego ranka(od 11lat)również wydaje się Mu bardzo sexi.Każdy mężczyzna ma wzór tego co mu się podoba,a co nie-więc nie wkładajmy wszystkich do jednego wora.

 • ppo

  Oceniono 9 razy 9

  Faceci mają łatwiej. Wystarczy się myć, golić i nie być chamem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Uroda i pielęgnacja:
Najczęściej czytane