Komentarze (41)
'To robi wrażenie, gdy przychodzi ekspert i mówi: wszystko, co wiedzieliście o pielęgnacji to ściema'. Skin coach zmienia nasze nawyki
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • justas32

  Oceniono 1 raz 1

  "Dobra zmiana" dotarła do Gazety. Mam nadzieję że Jarosław z Antonim tego nie przeczytają. Za 3 lata lifting twarzy - i następne wybory mają w kieszeni ...

 • shane00

  Oceniono 11 razy -1

  Pani Iwona wygląda na osobę ze skłonnością do atopii. Zamiast drogiej chemii i filtrów UV, które trują jej organizm imitując hormony, powinna 1) unikać częstego mycia twarzy 2) stosować mydła roślinne (mydło z alleppo, raz w tygodniu czarne), 3) smarować skórę na noc tłustym olejem - np. kokosowym albo arganowym lub czystym masłem shea bez żadnych dodatków 4) znaleźć na dzień lżejszy krem formuła olej w wodzie na AZS lub czyste masło shea 5) zadbać o dietę z dużą ilością witaminy A, E i C.

 • nikanor

  Oceniono 11 razy -1

  Ja wam wszystko wyjaśnię. Bezpłatnie: myć mydłem dla dzieci za 1,50 zł i smarować kremem Nivea soft za 10 zł /75 ml. A jak jest mróz - to Dermosanem za 11 zł/40 g. Koniec kołczingu.

  A jak się przekroczy 40 to i tak się człowiek marszczy i zaczyna starzeć i żaden krem tego nie zmieni. Można tylko wydać kupę forsy na próżno.

 • sisterofmercy007

  Oceniono 5 razy -3

  Dobry to będzie kosmetyk, który ładnie pachnie?

 • Katarzyna Turniew

  Oceniono 18 razy -14

  Ja prawdziwą metamorfozę skóry przeszłam po porzuceniu kosmetyków z drogerii. Dermatolog zaproponował mi kurację witaminą C kosmetykami marki Sesderma i skóra jest nie do poznania. Przede wszystkim: koniec przesuszeń, czerwonych plamek. Twarz w końcu wygląda zdrowo. Na tym peelingu, o którym piszecie też byłam i gorąco polecam wszystkim.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX