Parszywa dziewiątka. To tym produktom możesz podziękować za zmarszczki, plamy wątrobowe, wypryski, szarą cerę i cellulit...

08.02.2017 15:12
Te produkty szkodzą urodzie

Te produkty szkodzą urodzie Fot. Apocalyptic; cuirbouilli/CC BY-NC-SA 2.0/Flickr.com

Sabotażyści urody to pokarmy, które szkodzą zdrowej skórze, włosom, paznokciom, wadze i nastrojowi. Zaburzają równowagę hormonalną, przyspieszają powstawanie zmarszczek, wywołują trądzik i stany zapalne. Co szkodzi najbardziej?
Komentarze (46)
Parszywa dziewiątka. To tym produktom możesz podziękować za zmarszczki, plamy wątrobowe, wypryski, szarą cerę i cellulit...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zen0biusz

  Oceniono 73 razy 67

  Zostaje tylko szczaw i mirabelki...

 • magwol2

  Oceniono 70 razy 62

  Jedyne "zakwaszenie organizmu" które zna medycyna to kwasica, stan co do zasady zagrażający życiu, kiedy pH krwi spada poniżej normy. Z tym się do szpitala trafia i pod kroplówkę z elektrolitami. Najbardziej znana to kwasica ketonowa, groźne powikłanie cukrzycy.
  Nie dostaje się tego od kawy i odstawienie kawy nie pomoże.

  Medycyna nie zna żadnych "zakwaszeń organizmu" które nie byłyby niebezpieczne a tylko powodowały dolegliwości typu szara cera, zmęczenie i worki pod oczami.

 • mer-llink

  Oceniono 45 razy 43

  Ja przepraszam, Szanowna Redakcjo, ale pisanie - i w dodatku uparte powtarzanie co jakiś czas na zacnych łamach - głupstw,, debilizmów i bełkociku po prostu nie uchodzi!!!!!!
  Oto jeden tylko przykład bezhołowia umysłowego, ignorancji i obskurantyzmu autora/ki/Redkacji:
  ",,,, źródłem mnóstwa wolnych rodników, czyli reaktywnych cząsteczek, które wykradają elektrony zdrowym cząsteczkom w twoim ciele..".
  Toż owo "wykradanie elektronów" to najczystsza bzdura, karygodny bełkot, woda w mózgu, wstyd na cała parfię i srom w jakim takim środowisku fachowym. A to tylko jeden skromny przykładzik z całej kolekcji bzdur zwartych w tym tekście...
  Redakcjo! Ja rozumiem, że w dziale "porady" można pisac każde bredzonka, bo mnóstwo ciemnych czytelniczek ma jeszcze mniej wiedzy... ALe postaraj się zrozumieć: nie każde słowa ułożone w jakiejś kolejności składaja się na zdanie. Nie każda kolekcja pseudozdań układa sie w artykuł. Nie każda rzecz, która przychodzi do głowy Twoim autorom jest myslą!!!!

 • siwywaldi

  Oceniono 40 razy 38

  Szkodliwe i postarzające jest WSZYSTKO co jemy, czego dowodem jest to, że KAŻDY z nas kiedyś tam umiera. Z kolei ci co nie jedzą i chcą "przechytrzyć" te szkodliwe produkty, umierają jeszcze szybciej :-))

 • Andrzej Duxa

  Oceniono 40 razy 36

  "kofeina...poza tym zakwasza organizm"

  co za szambo, to ma byc ogolnopolski, duzy portal prowadzony przez wielkie wydawnictwo?

 • lolik52

  Oceniono 31 razy 31

  życie szkodzi,nic na to nie poradzimy
  nie trzeba straszyć ludzi,wszystko można jeść i pić,byle w miarę...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Uroda i pielęgnacja:
Najczęściej czytane