Radośnie, kolorowo

Wiosenny, kolorowy, przywodzący na myśl skrzydła motyla makijaż L'Oréal to propozycja w sam raz dla szczęśliwej panny młodej.
Wiosenny, kolorowy, przywodzący na myśl skrzydła motyla makijaż L'Oréal to propozycja w sam raz dla szczęśliwej panny młodej.  <br>Główny nacisk położono tu na oczy - mocno rozświetlone złotem w wewnętrznych kącikach, roziskrzone soczystym turkusem na środku powieki, z zewnętrznym kącikiem wyrzeźbionym brązem. Rzęsy mocno wytuszowane czarną maskarą. Podkład w beżowym odcieniu, delikatny róż i pociągnięte transparentnym błyszczykiem usta stanowią tło dla pełnych blasku i koloru oczu. Wiosenny, kolorowy, przywodzący na myśl skrzydła motyla makijaż L'Oréal to propozycja w sam raz dla szczęśliwej panny młodej.
Główny nacisk położono tu na oczy - mocno rozświetlone złotem w wewnętrznych kącikach, roziskrzone soczystym turkusem na środku powieki, z zewnętrznym kącikiem wyrzeźbionym brązem. Rzęsy mocno wytuszowane czarną maskarą. Podkład w beżowym odcieniu, delikatny róż i pociągnięte transparentnym błyszczykiem usta stanowią tło dla pełnych blasku i koloru oczu.
W stylu Grace Kelly <br>
Klasyczny kok zaczesany na prawą stronę, z podkręconą grzywką nieodparcie kojarzy się ze znaną aktorką, która została żoną księcia Monako. Uczesanie a`la Grace Kelly świetnie sprawdza się jako ślubna fryzura. W stylu Grace Kelly
Klasyczny kok zaczesany na prawą stronę, z podkręconą grzywką nieodparcie kojarzy się ze znaną aktorką, która została żoną księcia Monako. Uczesanie a`la Grace Kelly świetnie sprawdza się jako ślubna fryzura.
Rozmarzona romantyczka <br>
Pełna wdzięku fryzura z dwoma niby-warkoczami po obu stronach głowy. Wpleciona w nie błękitna wstążka nadaje uczesaniu romantyczny wygląd, a wymykające się i wijące kusząco kosmyki wygladają bardzo zmysłowo. Rozmarzona romantyczka
Pełna wdzięku fryzura z dwoma niby-warkoczami po obu stronach głowy. Wpleciona w nie błękitna wstążka nadaje uczesaniu romantyczny wygląd, a wymykające się i wijące kusząco kosmyki wygladają bardzo zmysłowo.