Domowe sposoby na oczyszczenie organizmu

24.05.2012 12:36
Woda z cytryną oczyszcza z toksyn i sprzyja utrzymaniu prawidłowego poziomu pH organizmu.

Woda z cytryną oczyszcza z toksyn i sprzyja utrzymaniu prawidłowego poziomu pH organizmu. shutterstock

Nasz organizm jest narażony na kontakt z wieloma toksynami. Pochodzą one przede wszystkim z tego, co zjadamy i czym oddychamy.  Dlatego warto raz na jakiś czas zafundować naszemu organizmowi kurację oczyszczającą.
Komentarze (6)
Domowe sposoby na oczyszczenie organizmu
Zaloguj się
 • marta542212

  Oceniono 2 razy 2

  W JAKI SPOSÓB OCZYŚCIĆ ORGANIZM DOMOWYM SPOSOBEM
  Jeśli masz problemy z zatrutym organizmem tak jak kiedyś ja to polecam z całego serca ten poradnik :) czystyorganizm.wordpress.com Dzięki temu bardzo szybko można oczyścić organizm :)

 • just_56

  Oceniono 5 razy 1

  Ja mam lepszy sposób na oczyszczanie organizmy. Codziennie po obiedzie i wieczorem przed snem piję szklankę wody z rozpuszczoną łyżeczką proszku zasadowego. Działa o wiele lepiej, ma neutralny smak a dodatkowo poprawia pracę jelit i pozostałych narządów odpowiadających za oczyszczanie organizmu. Teraz nie potrafiłabym zrezygnować z proszku zasadowego. Tak jak kiedyś poleciła mi go moja przyjaciółka, tak teraz polecam go ja: zdrowysklep.com.pl/proszek-zasadowy.html

 • leksak

  Oceniono 1 raz 1

  to jak dlugo pic ten sok z cytryny? I czy tylko sok przez caly dzien?Czy dluzej?Jak ma wygladac ten detox?

 • antyzy

  0

  Eksperci twierdza, ze cala cytryna ze skorka dobrze umyta, pokrojona i zalana jest jeszcze lepsza niz sam sok z cytryny. Polecam sam to robie od dluzszego czasu i skutkuje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane