Jedzenie, które hamuje głód

Olga Limanowska
12.09.2013 12:30
A A A
fot. shutterstock

fot. shutterstock (fot. shutterstock)

Wiedzieliście, że niektóre produkty, z których powinny składać się zbilansowane posiłki także hamują głód i apetyt? Zobaczcie czego nie powinno zabraknąć na waszym talerzu jeśli dbacie o sylwetkę.
Zobacz zdjęcia (12)

Tagi:

Komentarze (5)
Zaloguj się
 • Gość: Aga

  Oceniono 6 razy 4

  "Kofeina i antyoksydanty zawarte w jej ziarnach zmniejszą uczucie sytości" ????? miało być o zmniejszaniu uczucia głodu, a nie sytości.

 • Gość: MarcelaT

  Oceniono 2 razy 0

  ja zawsze miałam problem z łaknieniem przy podchodzeniu do zrzucania kilogramów. Odkąd biorę tabletki Slimcea łaknienie spadło w dużym stopniu i dużo łatwiej mi chudnąć i utrzymywać stałą, odpowiednią wage.

 • aleksandra90210

  Oceniono 3 razy -1

  Mi osobiście w hamowaniu głodu, jak i w odchudzaniu pomógł preparat slimcea, dzięki niemu nie podjadałam po godzinie 18, ogólnie zmniejszył mi się apetyt, biorąc go zmusiłam sie do jakiejś diety i dodałam trochę ruchu do swojego życia, a dzięki temu pozbyłam się po 3 miesięcznej kuracji 8 kilogramów usmiech.gif wyszło na to że same superlatywy usmiech.gif Polecam

 • hannacs

  Oceniono 1 raz -1

  Posiłki hamujące głód muszą zawierać dużo błonnika w swoim składzie, który będzie pęczniał i utrzymywał uczucie sytości na długo. Najlepszy obecnie produkt wysoko-błonnikowy hamujący głod na długo to tabletki Allevo, skład zupełnie niegroźny dla organizmu. Błonnik powiększa swoją objętość do osiemdziesięciu razy i hamuję łaknienie na kilka godzin. Bardzo skuteczny środek wspomagający odchudzanie lub pomagający opanować napady głodu, np przed okresem. Co jest też duzym plusem, organizm nie przyzwyczaja się do tego produktu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX