Jedzenie, które hamuje głód

Kobieta >  Kobieta >  Dieta i odchudzanie
Olga Limanowska
12.09.2013 12:30
A A A Drukuj
fot. shutterstock

fot. shutterstock (fot. shutterstock)

Wiedzieliście, że niektóre produkty, z których powinny składać się zbilansowane posiłki także hamują głód i apetyt? Zobaczcie czego nie powinno zabraknąć na waszym talerzu jeśli dbacie o sylwetkę.
Zobacz zdjęcia (12)

Tagi:

 • 1
 • 1
Komentarze (5)
Zaloguj się
 • Gość: Aga

  Oceniono 6 razy 4

  "Kofeina i antyoksydanty zawarte w jej ziarnach zmniejszą uczucie sytości" ????? miało być o zmniejszaniu uczucia głodu, a nie sytości.

 • aleksandra90210

  Oceniono 2 razy 0

  Mi osobiście w hamowaniu głodu, jak i w odchudzaniu pomógł preparat slimcea, dzięki niemu nie podjadałam po godzinie 18, ogólnie zmniejszył mi się apetyt, biorąc go zmusiłam sie do jakiejś diety i dodałam trochę ruchu do swojego życia, a dzięki temu pozbyłam się po 3 miesięcznej kuracji 8 kilogramów usmiech.gif wyszło na to że same superlatywy usmiech.gif Polecam

 • 0

  Posiłki hamujące głód muszą zawierać dużo błonnika w swoim składzie, który będzie pęczniał i utrzymywał uczucie sytości na długo. Najlepszy obecnie produkt wysoko-błonnikowy hamujący głod na długo to tabletki Allevo, skład zupełnie niegroźny dla organizmu. Błonnik powiększa swoją objętość do osiemdziesięciu razy i hamuję łaknienie na kilka godzin. Bardzo skuteczny środek wspomagający odchudzanie lub pomagający opanować napady głodu, np przed okresem. Co jest też duzym plusem, organizm nie przyzwyczaja się do tego produktu.

 • Gość: MarcelaT

  Oceniono 2 razy 0

  ja zawsze miałam problem z łaknieniem przy podchodzeniu do zrzucania kilogramów. Odkąd biorę tabletki Slimcea łaknienie spadło w dużym stopniu i dużo łatwiej mi chudnąć i utrzymywać stałą, odpowiednią wage.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX