Qchenne-inspiracje

Qchenne inspiracje - blog

Qchenne inspiracje - blog Photoscreen qchenne-inspiracje.blogspot.com

Podziel się

 

?Qchenne-inspiracje to nieszablonowy blog o naturalnym, zdrowym odżywianiu i zdrowym aktywnym stylu życia?- tak przedstawia swoją stronę jej autorka ? Małgosia. Blog polecamy tym, którzy chcą się zdrowo odżywiać, ale nie wiedzą jak się do tego zabrać. Autorka podpowiada jak zacząć, na co zwracać największą uwagę, co warto kupić, a czego warto unikać. A co najistotniejsze ? oferuje całe mnóstwo smacznych, zdrowych niezwykle pomysłowych przepisów. Udowadnia, że zdrowe odżywianie wcale nie jest skomplikowane? wystarczą tylko chęci i postanowienie zmiany złych nawyków na lepsze.

,,Qchenne-inspiracje to nieszablonowy blog o naturalnym, zdrowym odżywianiu i zdrowym aktywnym stylu życia" - tak przedstawia swoją stronę jej autorka - Małgosia. Blog polecamy tym, którzy chcą się zdrowo odżywiać, ale nie wiedzą jak się do tego zabrać. Autorka podpowiada jak zacząć, na co zwracać największą uwagę, co warto kupić, a czego warto unikać. A co najistotniejsze - oferuje całe mnóstwo smacznych, zdrowych niezwykle pomysłowych przepisów. Udowadnia, że zdrowe odżywianie wcale nie jest skomplikowane -wystarczą tylko chęci i postanowienie zmiany złych nawyków na lepsze.

adres: qchenne-inspiracje.blogspot.com

facebook.pl qchenneinspiracjeFot.facebook.com/qchenne-inspiracje-blog-kulinarny

Wszystkie zdjęcia
Komentarze (6)
8 blogów o zdrowym stylu życia, które warto odwiedzać!
Zaloguj się
 • Daria Bogacz

  Oceniono 4 razy 2

  Ja bardzo lubię www.bodyplan.pl - dopiero się rozkręcają ale jest potencjał! Bardzo fajne ćwiczenia (zilustrowane obrazkami i ładnie opisane) i ciekawe przepisy! Zdecydowanie warto zajrzeć :)

 • Syl Ter

  0

  Zapraszam na www.sylteria.blogspot.com Zacznijmy razem i wspierajmy się w zdrowym trybie życia :)

 • gosha8900

  0

  ja do tego jeszcze dorzucę Blogillę - mnóstwo ciekawych rzeczy. :)

 • bemam.pl

  0

  A ja polecam mój blog o zdrowiu, sporcie, odżywianiu, modzie i urodzie dla przyszłych i świeżo upieczonych mam - www.bemam.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane