Odchudzasz się? Zacznij od porządków w kuchni. Te produkty zawsze warto mieć pod ręką

14.04.2017 11:01
Zanim zaczniemy się odchudzać. warto zaopatrzyć lodówkę i kuchenne szafki w produkty, które ułatwią nam szybkie i zdrowe gotowanie.

Zanim zaczniemy się odchudzać. warto zaopatrzyć lodówkę i kuchenne szafki w produkty, które ułatwią nam szybkie i zdrowe gotowanie. mat. 'Jem (to co) kocham i chudnę

Chcesz zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów? Myślisz o tym, by zdrowo się odżywiać? Zacznij od podstaw. Autorzy książki 'Jem (to co) kocham i chudnę' podpowiadają, jakie produkty mieć zawsze w kuchni.
Komentarze (3)
Odchudzasz się? Zacznij od porządków w kuchni. Te produkty zawsze warto mieć pod ręką
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • dewes

    Oceniono 4 razy 4

    Ja bardzo przepraszam ale coś nie wydaje mi się, żeby unikanie spożycia glutenu dla osób, które nie są na niego uczulone miało jakikolwiek sens. To tak, jakby unikać jedzenia orzechów - jeśli się nie jest na nie uczulonym jest to zwyczajnie bezsensowne. Ostatnie badania wykazały, że unikanie glutenu, zwłaszcza te zakrawające na obsesję są o wiele bardziej szkodliwe niż spożywanie go w rozsądnej ilości.

  • patttinkaa

    Oceniono 8 razy -4

    Kupiłam kilkanaście książek na temat diet i co z tego skoro efekt jojo niszczył wszelkie efekty odchudzania. Chodziłam ciągle głodna i zmęczona. Miałam do zrzucenia 15 kilogramów i nabawiłam się depresji, bo jak udało mi się trochę kg zrzucić to zaraz przybywało więcej. Teraz mam założony do żołądka balon orbera, jem dużo mniejsze porcje i piję dużo wody. Nieśmiało weszłam na wagę i już wskazuje 5 kg mniej, a ja wcale nie jestem głodna i czuję się dobrze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Diety:
Najczęściej czytane