Jej mąż został zabity na służbie. Postanowiła więc uczcić jego pamięć wzruszającą sesją [FOTO]

Mąż Meghan został zabity podczas służby policyjnej. Para spodziewała się właśnie swojego pierwszego dziecka. Meghan postanowiła uczcić pamięć Allena specjalną sesją zdjęciową, którą udostępniła w Dzień Ojca.

Allen Jacobs został zastrzelony podczas służby policyjnej przez 17-letniego bandytę. Zostawił swoją żonę - Meghan - i osierocił nienarodzone jeszcze dziecko, które ma urodzić się za miesiąc - w lipcu 2016 r.

Z okazji Dnia Ojca, Meghan wraz z wieloletnią przyjaciółką - fotografką Jessie Ellex - stworzyły sesję zdjęciową, która ma upamiętniać zmarłego męża. Do sesji dołączyli zaproszeni funkcjonariusze policji, którzy chcieli wraz z nią oddać cześć zabitemu koledze.

Jak powiedziała fotografka:

Meghan wpadła na pomysł, aby na zdjęciu pojawili się koledzy jej męża - policjanci. Jej ukochanego już nie ma. Teraz to oni są jej ochroniarzami.

Na jednym ze zdjęć, Meghan trzyma w ręce iPhona przy brzuchu. Zdjęcie, które widać na telefonie, zrobione zostało podczas ich zaręczyn. Fotografka pracowała nad nim dwa dni i jest to jej ulubione ujęcie. Na kolejnym zdjęciu widać, jak kobieta trzyma amerykańską flagę, która użyta była podczas pogrzebu Allena. Wokół jej brzucha przepasana jest niebieska wstążka, do której przypięta została odznaka jej męża.

Meghan dołączyła do fotografii Allena dwa zdjęcia z ultrasonografu z osobistym podpisem:

Tęsknię bardzo za Tobą! Lekarz potwierdził - nasze dziecko jest zdrowe i wspaniałe. Kocham Cię bardzo!

Zdjęcie ultrasonografuZdjęcie ultrasonografu Źródło: screen z foxcarolina.com/story/31537577/ultrasound-photos-of-fallen-officers-unborn-child-added-to-memorial

Fotografka Jessie Ellex ma nadzieję, że jej zdjęcia pomogą ukoić żal Meghan i innym osobom, które znajdują się w podobnej sytuacji życiowej.

Zdjęcia pokazujemy za zgodą autorki.

Więcej o:
Komentarze (18)
Jej mąż został zabity na służbie. Postanowiła więc uczcić jego pamięć wzruszającą sesją [FOTO]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ochujek

  Oceniono 4 razy 4

  Fajne, ale większą solidarność pokazali koledzy Józka Wesołowskiego na jego pogrzebie. Jakie zarąbiste stroje nałożyli....

 • mrdallas

  Oceniono 45 razy -5

  Ojej! A wybiórcza nie napisała, że ten bandyta był murzynem? Pewnie gdyby było odwrotnie - biały policjant zastrzelił czarnego 17-latka- to ta informacja byłaby w samym tytule i jeszcze 5 razy w tekście...

 • andrzejkowalewski

  Oceniono 43 razy -5

  Wiem że się czepiam... Ale czy trzeba się tym przed całym internetem pucować? Wg mnie wykorzystuje szansę zaistnienia w przestrzeni mediów społecznościowych. Zaraz będzie blog, Instagram i cały ten BS. Ludzie cierpią w ciszy i samotności. Jak naprawdę cierpisz to nie potrzebujesz atencji.

 • obudz_sie_europo

  Oceniono 18 razy -10

  Szkoda faceta i jego rodziny, ale tym bardziej dlatego, że te zdjęcia są wykorzystywane do innego celu: do przekonania ludzi, że to przez wolny dostęp do broni.

  Odkąd Soros kupił 11% akcji Agory, GW realizuje jego plan. Soros postawił sobie za cel przekonywanie, że Amerykanom należy zabrać dostęp do broni. Teraz będzie przekonywał do tego cały świat, włącznie z Polską.

 • obserwator_z_davos

  Oceniono 41 razy -33

  "osierocił nienarodzone jeszcze dziecko"
  Nie żadne dziecko, ale płód, zlepek komórek, narośl na macicy, którą można usunąć, połamać kości, rozerwać na strzępy, a potem wyrzucić na śmieci. Macica tej kobiety jest tylko jej własnością i może wypruwać z mięsem wszystko to, co jej tam urośnie. Dosyć stygmatyzowania kobiet i sugerowania, że mamy do czynienia z jakimś "dzieckiem"!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX