"Prawdziwa dama pije, pali i przeklina". Beata Tyszkiewicz kończy 78 lat

Przekorna, prawdziwa, ironiczna. Dama inna niż wszystkie. Jak sama podkreślała w wielu wywiadach: "Prawdziwa dama pije, pali i przeklina. I naturalnie ogląda się za mężczyznami". Mimo dość kontrowersyjnych poglądów Beatę Tyszkiewicz okrzyknięto "Catherine Deneuve Wschodu" i "polską Sophią Loren". Dziś artystka świętuje 78. urodziny.

Beata Tyszkiewicz stworzyła wiele niezapomniany ról. Zagrała w ponad 100 polskich filmach. Jej kreacje aktorskie - choćby Berna z "Seksmisji" czy Izabela Łęcka z "Lalki" - zapewniły jej trwałe miejsce w polskiej kinematografii.

Mimo upływu lat, jej popularność nie słabnie. Świadczą o tym choćby kolejne role w filmach czy obecność aktorki w jury we wszystkich edycjach popularnego "Tańca z gwiazdami". W dniu jej 78. urodzin życzymy dużo zdrowia!

>>> Kilka inspirujących myśli Beaty Tyszkiewicz

Oglądasz Beatę Tyszkiewicz w roli jurorki w "Tańcu z Gwiazdami"?
Więcej o:
Komentarze (44)
"Prawdziwa dama pije, pali i przeklina". Beata Tyszkiewicz kończy 78 lat
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pim3pl

  Oceniono 73 razy 61

  Wielka Dama, wielka Aktorka, wielki Czlowiek.
  Zycze Pani Beacie jeszcze wielu, wielu lat szczesliwego zycia w zdrowiu i wielu lat aktywnosci zawodowej, oraz duzo radosci w zyciu prywatnym.
  Pozdrawiam

 • lusjola

  Oceniono 55 razy 47

  Zdrowia Pani Beato, dzięki za to że Pani jest sobą.!100 lat życzę!

 • alexcomp

  Oceniono 39 razy 35

  Wszystkiego najlepszego Pani Beato !!!

 • Beata Owczarek

  Oceniono 30 razy 28

  Panią Beatę bym łyżkami jadła - od zawsze! - kiedyś pochłaniałam ją oczami, a teraz dodatkowo uszami - jej poczucie humoru i dystans są z wyższej półki (toteż dla niektórych niedostępne - i dobrze ;) - "krytyka" małostkowych, zawistnych ludzi też jej nie sięga, więc obszczekują ją na swoich dolnych poziomach, próbują kąsać na wysokości butów - wyżej i tak się nie uniosą, więc nawet szkoda energii na strząsanie ich z nogawek ;) Pani Beato Piękna i Kochana, TAK TRZYMAĆ - tylko prawdziwej Damie - takiej jak Pani jest DO TWARZY
  nawet pić, palić i przeklinać! ;)))

 • Oceniono 32 razy 26

  Piękna KOBIETA z KLASĄ. Wspaniała AKTORKA. WIELKI CZŁOWIEK: szlachetna, inteligentna, dowcipne ... I UROCZA. NIEPOWTARZALNA !!!!

 • kingsizemax

  Oceniono 44 razy 22

  Ale pisuarowe szambo wybiło. Dla nich wzorcem damy jest Klempa i Pawłowicz.

 • Jolanta Ulatowska

  Oceniono 20 razy 16

  Pani Beato o ile mogę się tak do Pani zwrócić,życzę jeszcze 100 lat w zdrowiu,dobrym humorze i szczęściu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX