To zdjęcie podzieliło internautów. A czy ty robisz TO przy swoich dzieciach? [ZOBACZ ZDJĘCIE]

Annie Nolan, blogerka parentingowa, opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym korzysta z toalety w obecności swojej małej córeczki, przywiązanej do jej pleców. Zdjęcie wywołało falę dyskusji: czy takie zachowanie jest odpowiednie?

Chodzi o zdjęcie poniżej. Widzimy na nim Annie, która siedzi na toalecie, jednocześnie mając na plecach nosidełko ze swoją 3-letnią córeczką Delphi. Dla Annie ta sytuacja jest jak najbardziej naturalna.

 

Annie tłumaczy w komentarzu pod zdjęciem: Kiedy potrzebujesz iść do łazienki, a właśnie spędziłaś 15 minut na mocowaniu nosidełka dla dziecka do swoich pleców. Biedna Delphi! Musi ze mną chodzić do toalety za każdym razem - komentuje Annie.

Jak zareagowali na zdjęcie internauci? Opinie są podzielone. Dla niektórych takie zachowanie jest normalne i nie powinno wzbudzać kontrowersji.

- Mam 66 lat i wciąż załatwiam się z otwartymi drzwiami, podczas gdy moje wnuki siedzą i się bawią - możemy przeczytać wpis pod zdjęciem Annie. Inny komentarz brzmi: - Mężczyźni załatwiają swoje potrzeby przy obcych i nikogo to nie dziwi! Ktoś inny napisał: - Wyglądacie przezabawnie.

 

Wielu komentujących uważa jednak załatwianie swoich potrzeb fizjologicznych przy dzieciach za nieodpowiednie. - Nie czułabym się dobrze, sikając przy swoim dziecku. To przesada! - czytamy. Albo: - Ciekawe, jaka byłaby reakcja, gdyby to ojciec załatwiał się przy córce i zamieścił zdjęcie w sieci? - pyta jeden z internautów.

Annie, poza kontem na Instagramie, prowadzi również bloga, UncannyAnnie, na którym szczerze opowiada o macierzyństwie (jest mamą trójki dzieci) i codziennym życiu.

Zobacz też:

 

 

Czy załałatwiasz swoje potrzeby fizjologiczne przy dziecku?
Więcej o:
Komentarze (21)
To zdjęcie podzieliło internautów. A czy ty robisz TO przy swoich dzieciach? [ZOBACZ ZDJĘCIE]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • rabingoldblatt

  Oceniono 70 razy 66

  blogerka parentingowa...

  ki chu...??

  no i kto trzymał aparat, smartfona, tablet - straszny tłok w tym kiblu :))

 • just_know

  Oceniono 55 razy 55

  To czy załatwię potrzeby fizjologiczne w obecności dziecka to jedno, a czy załatwię je w obecności aparatu to dwie rozdzielne sprawy.
  Drugą możliwość absolutnie wykluczam

 • walasia1

  Oceniono 48 razy 44

  O ile załatwianie potrzeb fizjologicznych przy małym dziecku jest dość naturalne. Wie to każdy kto ma małe dzieci. To już wrzucanie fotki sikającej babki na media społecznościowe jest głupotą ... niesmaczne ...

 • qqben

  Oceniono 20 razy 18

  Ludzie! Kobieta publikuje zdjęcia z toalety! Po co? Komentujecie czy sikać przy dziecku, zamiast komentować po jaką cholerę publikować takie zdjęcia.

 • szyderczy_szyderca

  Oceniono 17 razy 15

  "blogerka parentingowa" - macie specjalną osobę w redakcji, która wymyśla takie idiotyzmy?

 • timbwolf3

  Oceniono 16 razy 10

  Po panach paradujacych z ptakami na wierzchu przyszla kolej na panie zalatwiajace potrzeby fizjologiczne. Kiedys nie do pomyslenia, dzis bez tego nie trafisz na szczyty popularnosci

 • mixedsizes

  Oceniono 10 razy 8

  Blogerka parentingowa?! Troche szacunku dla czytelnikow

 • roman_j

  Oceniono 10 razy 6

  Załatwia się nie tylko przy dzieciach, ale także przy sporej gromadce internautów. To się nazywa ekshibicjonizm...

 • masterone

  Oceniono 7 razy 3

  Z taką salachą na plecach chyba się załatwia niewygodnie. Tak myślę. Głupia matka robi z dziecka kolejną głupią matkę.
  Nie ma problemu jak dziecko zobaczy rodzica przypadkiem przy tej czynności, ale żeby je w tym celu specjalnie zapraszać do kibelka? Idiotyzm.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX