Porwał dziecko w biały dzień, na oczach rodziców. Wszystko zarejestrowały kamery [WIDEO]

Szokujące nagranie ze sklepowych kamer pokazuje, jak bezwzględni i zuchwali bywają porywacze.

To się stało w biały dzień. Do pełnego ludzi sklepu spożywczego w stanie Massachusetts w USA wszedł mężczyzna bez koszulki i w szortach. Bez słowa wziął na ręce małego chłopca, gdy jego mama i tata stali tuż obok.

Mężczyzna szybkim krokiem, z chłopcem na rekach, poszedł w kierunku tylnego wyjścia ze sklepu. Rodzice byli przekonani, że to pracownik marketu, który bawi się z ich synem. Na szczęście ojciec chłopca zachował zimną krew. Pobiegł za mężczyzną i zatrzymał go w ostatniej chwili - tuż przed drzwiami sklepu. Ojciec zabrał swojego synka, a mężczyzna uciekł.

Prawie porwał małego chłopcaPrawie porwał małego chłopca Fot. screen facebook.com/WorldNewsTonight/videos/10154097689259818/

Rodzice natychmiast zawiadomili policję. Niedoszły porywacz został ujęty w pobliskim lesie. Mężczyznę aresztowano i postawiono mu zarzuty: próba porwania i czynnego stawiania oporu.

Zobacz też

Czy rozmawiasz ze swoim dzieckiem o potencjalnych zagrożeniach?
Więcej o:
Komentarze (8)
Porwał dziecko w biały dzień, na oczach rodziców. Wszystko zarejestrowały kamery [WIDEO]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • edytkus

    Oceniono 9 razy 5

    Ten mężczyzna wydaje się być niezrównoważony psychiczne, możliwe że nie zdawał sobie sprawy z tego co robi. Ciekawe że dziecko się nie wyrywalo, nie krzyczało, nie wołało rodziców?
    Niedawno był taki przypadek, też zarejestrowany przez sklepową kamerę, gdy ktoś tylko włożył rękę przez drzwi malego sklepiku i złapał stojącą przy matce kilkuletnia dziewczynkę. Na szczęście matce udało się ją przytrzymać. Bycie rodzicem to bardzo stresujące zajęcie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX