Polska lalka Barbie robi karierę w sieci. Jak wam się podoba? [ZDJĘCIA]

Nazywa się Julia Dybowska, ma 26 lat, mieszka w Warszawie. Została okrzyknięta żywą polską lalką Barbie. Dlaczego? Wszystko za sprawą jej zdjęć na Instagramie, na których Julia przypomina sławną lalkę.

Julia robi furorę w internecie i mediach społecznościowych. Już teraz ma mnóstwo wielbicieli - jej Instagrama obserwuje prawie 180 tys. osób. Tym samym polska Barbie ma niewiele mniej fanów niż znana wszystkim Doda (183 tys. fanów) czy Magda Gessler (184 tys. fanów). Czy faktycznie wygląda jak żywa lalka Barbie? Zobacz zdjęcia Julii.

Zobacz też

Czy podoba wam się Polska żywa lalka Barbie?
Więcej o:
Komentarze (78)
Polska lalka Barbie robi karierę w sieci. Jak wam się podoba? [ZDJĘCIA]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Słoniowe Ucho

  Oceniono 118 razy 102

  Przypomina lalkę dmuchaną produkowaną w Chinach na potrzeby facetów bez polotu, wyobraźni i z wypaczoną estetyką. Uroda? Tu nie ma mowy o urodzie. Pierwsze promienie słoneczne padające na te karpie usta u normalnego mężczyzny powinny wywołać odruch ucieczki. Ciało? A ile tu jest jej ciała, a ile plastiku? W akcie urodzenia wpisano dane chirurgów, którzy to kroili i szyli?Pozostaje mieć nadzieję, że może chociaż intelektualnie ma coś do zaproponowania. Obawiam się jednak, że nadzieje to płonne.

 • kac

  Oceniono 92 razy 88

  IQ tak dmuchnęło ze zdjęcia, że aż spadłem z krzesła...

 • zagraniczny-online

  Oceniono 68 razy 66

  i jeszcze jedno, zdjecia dosyc typowe, drogie torebki i wieczne wakacje ...
  mozna wiedziec jak panienka na to zarabia ?
  warto sprawdzic przed publikacja, bo reklama prostytutek ...

 • dioskorides

  Oceniono 60 razy 58

  podoba się tak jak może podobać się sztuczna gwiazdeczka porno.

 • cls

  Oceniono 55 razy 49

  Nie podoba się.

 • ewa_2015

  Oceniono 51 razy 45

  Ma bardzo nieproporcjonalne ciało i kaczy dzióbek. Nie wiem, jak można uważać, że jest atrakcyjna.

 • mawik_net

  Oceniono 49 razy 45

  Fakt brzydka jak Barbie

 • agentwrogiegoukladu

  Oceniono 39 razy 37

  Uspokójcie się już z tymi komentarzami odnoszącymi się do inteligencji. Przecież to nie jest laska dla doktora filozofii, czy bilbiotekarza zaczytanego w Huellebacku tylko droga maskotka dla dużych chłopców z wypchanym portfelem, których głównym zajęciem jest bezmyślne rozpieprzanie kasy ich tatusiów. Laska, która całym swoim jestestwem krzyczy, że jest stworzona do skrajnego hedonizmu, a materializm uznaje za cnotę. Wywoływanie ślinotoku w męskim otoczeniu w realu i w sieci traktuje jako działanie marketingowo-rozrywkowe. Jest typową badziewiarą, która dokleja sobie kwiatki na zdjęciach (zobaczcie ostatnie), ale właśnie tego oczekuje od niej target, w który ona sama celuje.

 • zewszad_i_znikad

  Oceniono 41 razy 29

  Okropieństwo. Podjerzewam, że mam przedramię mniej więcej grubości jej ramiena i biceps grubości jej łydki. Stanowczo wolę być twardą babą, niż żywą Barbie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX