Ta 22-latka ma twarz anioła. Ale musicie zobaczyć resztę tego zdjęcia. SZOK! [ZDJĘCIA]

Mimo niewątpliwej urody Julia nie należała do pewnych siebie nastolatek, czuła się też fizycznie słaba. Dziś ma figurę, która wygląda jak fotomontaż, a sama siebie nazywa "Muscle Barbie" - "Umięśnioną Laleczką".

Patrząc na jej zdjęcia, aż trudno uwierzyć, że tak może wyglądać 22-letnia dziewczyna o anielskiej twarzy. A jednak to nie Photoshop. Tak prezentuje się ciało Rosjanki Julii Vins.

 

Swoją muskulaturę, jak sama twierdzi, Julia zawdzięcza ciężkiej pracy na siłowni. Zamiłowanie do podnoszenia ciężarów zaczęło się u dziewczyny kilka lat temu. Nastolatka, pomimo swojej urody, nie należała do pewnych siebie osób. Nie czuła się atrakcyjna i chciała być silniejsza. Postanowiła, że musi coś zmienić w swoim wyglądzie. Zapisała się na siłownię. Na początku Julia ćwiczyła amatorsko.

 
Chciałam stać się silniejsza, ponieważ nie miałam do siebie zaufania. Najpierw przez rok chodziłam na siłownię.

Jej przygoda z ciężarami na dobre zaczęła się w 2012 roku, kiedy w nowej szkole Julia zapisała się na treningi z trójboju siłowego. Od tego momentu sala treningowa stała się jej drugim domem, a ćwiczenia fizyczne życiową pasją.

 

Na swojej stronie Julia napisała:

Zaczęłam chodzić na siłownię w nowej szkole, gdzie był tylko trener od podnoszenia ciężarów (...) W 2012 roku odniosłam wiele sukcesów sportowych, to był bardzo owocny rok.

Julia każdego dnia ciężko trenowała. Na siłowni zostawiła hektolitry potu. Podczas ćwiczeń przerzucała tony. Nie odpuszczała żadnego treningu. Efekt? Z niepozornej i delikatnej nastolatki pozostała tylko słodko wyglądająca buzia. Jej ciało zmieniło się w "maszynę" do podnoszenia ciężarów.

 

Wygląd Julii wzbudza wiele kontrowersji. Bez względu na negatywne komentarze i zarzuty o brak kobiecości Julia robi to, co kocha, i spełnia swoje marzenia.

Robię to, co lubię, dla siebie. To moje życie. Nie można podobać się każdemu. Są ludzie, którzy szanują mój wybór, i są ci, którym się nie podobam. Nic w życiu nie przychodzi łatwo. Ja podążam za swoimi marzeniami.
 

Tak Julia wyglądała, mając 14 lat. A tak Muscle Barbie prezentuje się teraz.

 
 
 
 

Zobacz też

"Ty i ja przeciwko całemu światu". Tych słów nie zapomni do końca życia. Na 70. rocznicę, po raz ostatni zaśpiewał dla niej tę piosenkę [WIDEO]

Były chłopak zadał jej 32 ciosy nożem. Trzy lata później, ratownik, który uratował jej życie poprosił ją o rękę

"Ludzie są tacy sami bez względu na orientację. Są i dobrzy, i źli". Odc. 4 [ŁĄCZY NAS POLSKA]

Komentarze (196)
Ta 22-latka ma twarz anioła. Ale musicie zobaczyć resztę tego zdjęcia. SZOK! [ZDJĘCIA]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • calmy

  Oceniono 196 razy 134

  Dla podniesienia klikalności prezentujecie ludzkie nieszczęście, zboczenia i aberracje na stronie głównej.
  Przykre. Jakbym chciała obejrzeć sobie FAKT.PL poszłabym na tam.
  Jest jeszcze może jakiś inny portal informacyjny agory podobny do tego czym była gazeta.pl parę lat temu?

 • cameel.m

  Oceniono 130 razy 96

  Ani to ładne, ani to zdrowe. Kobieta bez koksu w życiu nie zrobi takiej muskulatury. Wcale bym się nie zdziwił jakby wyrósł jej zarost .... na jajkach.

 • mardaani.74

  Oceniono 74 razy 56

  kawał chłopa

 • zdzichu_bhp

  Oceniono 71 razy 53

  A taka była ładna...

 • kato-rznik

  Oceniono 109 razy 37

  Twarz anioła? Wstrętna twarz, zepsuta przez nadmiar makijażu - ociekające farbą rzęsy, Rz_gać się chce. Jakby była takim aniołem, to by nie potrzebowała makijażu. Chciała się upiększyć, a efekt uzyskała przeciwny.

 • djdustinltd

  Oceniono 68 razy 36

  Ohyda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX