"Kiedyś trzymałaś mnie na kolanach. Teraz moja kolej". Wzruszające zdjęcie pokazuje, co naprawdę liczy się w życiu

Zdjęcie wnuczka, który trzyma na kolanach swoją babcię, poruszyło serca internautów. Chłopak, publikując ten wzruszający wpis, chciał przypomnieć znajomym o tym, co jest w życiu najważniejsze. Nie spodziewał się, że dotrze do prawie pół miliona osób!

Wzruszające zdjęcie opublikował Włoch Giancarlo Murisciano. Na fotografii możemy zobaczyć, jak tuli swoją 87-letnią babcię. Najprawdopodobniej seniorka nawet nie wie, kto ją przytula. Kobieta cierpi na alzheimera i z trudem rozpoznaje Giancarla, którego kiedyś - tak jak on teraz - brała na kolana. Jej stan zdrowia jest bardzo zły.

Fotografii towarzyszył wpis. Giancarlo przypomina w nim, że w życiu każdego z nas najważniejsza jest obecność drugiego człowieka. Jego wsparcie i oddanie bez względu na okoliczności. 

To prawdziwa miłość, która bez względu na wszystko jest częścią mojego życia. Kiedyś trzymałaś mnie na swoich kolanach babuniu. Teraz ja robię to samo dla ciebie... chcę też wszystkim przypomnieć, że życie każdego z nas jest bezcenne i trzeba je przeżyć

Jego wpis poruszył serca prawie pół miliona osób, a zdjęcie zostało udostępnione ponad 56 tys. razy.

Zobacz też

Rzuciła wszystko i razem ze swoją 6-letnią córeczką od roku podróżują po świecie. Zobacz gdzie były [ZDJĘCIA]

Na co dzień jest idealnie płaski. Ale nawet jej brzuch w "te" dni wygląda zupełnie inaczej [FOTO]

"Ludzie są tacy sami bez względu na orientację. Są i dobrzy, i źli". Odc. 4 [ŁĄCZY NAS POLSKA]

Więcej o:
Komentarze (12)
"Kiedyś trzymałaś mnie na kolanach. Teraz moja kolej". Wzruszające zdjęcie pokazuje, co naprawdę liczy się w życiu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • monikas2206

  Oceniono 23 razy 21

  Jak ważny jest drugi człowiek obok nas przekonujemy się zwykle wtedy gdy świat dosłownie sypie się z dnia na dzień wtedy wiemy kto nam pomoże i na kogo możemy liczyć nie ważne pora dnia czy nocy...czemu dopiero wtedy a nie każdego dnia?życie codzienne pełne stresów i problemów a dodatkowo jeszcze masę innych spraw i dla najważniejszych osób już zabrakło czasu.uważajmy by nie było za późno byśmy dzwoniąc do kogoś ważnego nie usłyszeli w sluchawce: abonent poza zasięgiem i to tym na ziemi...podobno jeżeli chce się być w kontakcie z Bliska osoba zawsze znajdzie się drogę do niej i chwile na rozmowe...

 • Urszula Smyt

  Oceniono 20 razy 18

  Piekny gest ze strony wnuka moja mama ma 5 wnukow , 2 pra pra wnuczki ale zadne z nich nie ma czasu dla babci nie tylko czasu nie ma nawet miejsca w ich domach przy stole wigilijnym ,wielkanocnym bo po co" babcia juz jest stara" musieli by przyjechac po nia a potem przywiesc do domu a to dla nich klopot i nie maja czasu

 • piko.pl

  Oceniono 13 razy 9

  a nie mlodośći a nie starośći nie miałem nic zawsze poświęcilam dla innych pomocą wychowałem 3 dzieci a ten starośc do dupy a chlopak ma sercy gratuluję żadko bywa

 • Oceniono 10 razy 8

  To już nie miliardy na koncie są najważniejsze? Zdecydujcie się, bo nie ma dnia żebym nie czytał ile kto jest "warty". A oni nic nie są warci, przynajmniej w porównaniu do bohatera tego tekstu. I o tym trzeba pisać tak długo aż dotrze do wszystkich co naprawdę ma wartość a co nie.

 • wanka-matrioszka

  Oceniono 26 razy -22

  Ale się ładnie pochwalił. Na Facebooku i ten, w ogóle... wow! Super! I ten wysiłek. Ach, ile on wysiłku włożył w to zdjęcie! Żaden mięsień nie jest rozluźniony! Uff, prawdziwy bohater!

 • Pisul Maximus

  Oceniono 55 razy -41

  No to jak, jednak GW popiera wartości rodzinne i moralność którą uczy dekalog czy propaguje "artystkę" która pojechała do Czech usunąć dziecko bo ma mały apartament w stolicy.

  Czyżby już przyszedł czas na Michnika i jak Jaruzelski w ostatniej godzinie będzie wołał księdza do spowiedzi?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX