Co roku obchodzi urodziny byłej żony. "Dlaczego wciąż to dla niej robisz?" - dopytują znajomi

36-letni Billy Flynn Gadbois z Bostonu pomimo rozwodu wciąż dba o swoją byłą żonę. Na Facebooku napisał post, w którym wyjaśnia, dlaczego to robi.

Billy co roku organizuje dla swojej byłej żony urodziny. Z tej okazji nie może zabraknąć bukietu kwiatów, urodzinowej kartki z życzeniami, prezentu i przygotowanego specjalnie dla eksmałżonki posiłku. We wszystkim pomagają mu dzieci z byłego związku.

"Po co wciąż to dla niej robisz?". To pytanie Billy słyszy każdego roku. W końcu powiedział dość. W krótkim wpisie na Facebooku postanowił wytłumaczyć powód, dla którego to robi. Jego post stał się bardzo popularny w mediach społecznościowych i wywołał wiele dyskusji na temat relacji pomiędzy byłymi małżonkami.

Dzisiaj są urodziny mojej byłej żony. Wstałem wcześniej, żeby kupić kwiaty, bilecik i prezent, który wręczą jej nasze dzieci. Potem razem z dziećmi przygotowaliśmy dla niej urodzinowe śniadanie. Jak zwykle ktoś zapyta, po co wciąż to robię. To mnie wkurza.

Przykład idzie z góry

W dalszej części swojego wpisu Billy wyjaśnia powód swojego postępowania.

Wychowuję dwóch małych mężczyzn. To, w jaki sposób traktuję ich matkę, znacząco wpłynie na to, jak w przyszłości oni będą budować swoje relacje z kobietami, jak będą je postrzegać i traktować. Uważam, że to tym bardziej ważne, ponieważ ich rodzice się rozwiedli. Jeżeli nie będziecie przekazywać dobrych wzorców zachowania swoim dzieciom, przejmą od was wszystko, co najgorsze. Bądźcie dla nich przykładem.

Na koniec mężczyzna zwraca się bezpośrednio do rodziców:

Apeluję do rodziców: wychowujcie chłopców na dobrych mężczyzn, a dziewczynki na silne kobiety. Świat ich potrzebuje bardziej niż kiedykolwiek przedtem.

Post Billy'ego zdobył na Facebooku ogromną popularność. Zareagowało na niego ponad 700 tys. osób, a podzieliło się nim dalej ponad 210 tys. osób. Pod postem znalazło się ponad 22 tys. komentarzy.

Brawo. Gdyby tylko więcej rodziców prezentowało taki pogląd, byłoby dużo łatwiej. Ten mężczyzna wie, co mówi, i daje dobry przykład.
Twoja była żona ma dużo szczęścia. Mój były mąż zostawił mnie z trójką dzieci. Dopiero nowy partner pokazał moim dzieciom, co to znaczy miłość i rodzina. Od swojego rodzonego ojca tego nie doświadczyły.
Tak wygląda prawdziwa miłość i szacunek. Miłość do dzieci i szacunek do kobiety, która je urodziła. I co z tego, że nie są już małżeństwem? To znaczy, że mają nie darzyć się szacunkiem za to wszystko, co wspólnie przeszli?

Zobacz też:

Śpisz w biustonoszu, bo myślisz, że dzięki temu nie obwisną ci piersi? Możesz sobie bardzo zaszkodzić

Światowy Dzień Kota już za nami. Spójrz na kocią galerię zdjęć, którą stworzyliśmy wspólnie z wami [ZDJĘCIA NASZYCH PUPILI]

Reklama niemieckiej sieci supermarketów o Eatkarusie zachwyciła internet

Więcej o:
Komentarze (13)
Co roku obchodzi urodziny byłej żony. "Dlaczego wciąż to dla niej robisz?" - dopytują znajomi
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • bylyfyzytsyf666

  Oceniono 27 razy 15

  "Bądźcie dla sowich dzieci przykładem." Bo to bardzo ważne dla sów <3

 • mala2424

  Oceniono 9 razy 7

  " Wychowujcie chłopców na dobrych mężczyzn, a dziewczynki na silne kobiety "
  Ten cytat powinien wisieć na nad każdym dziecięcym łóżeczkiem !

 • ursus ursecki

  Oceniono 1 raz -1

  Z jakiegoś powodu się rozwiedli teraz facet ją prześladuje zamiast jak mężczyzna pogodzić się z tym i zakończyć relacje . Powinien ograniczyć sie do kontaktu z dziećmi pomocy w ich wychowaniu i oczywiście płaceniu alimentów . Chcielibyście by były waszej żony albo była męża organizowała im urodziny? No chyba ze jej to pasuje.

 • marecky6666

  Oceniono 3 razy -3

  A moze Pani za wszelka cene chce wymazac tego klienta z zycia a ten maniak pod plaszczykiem wychowania chlopcow ja permanentnie osacza. Moja Zona miala takiego "chlopaka" ona go drzwiami wywalala ten oknem wlazil :)

 • twzelnik

  Oceniono 19 razy -3

  Żałosny bełkot.

  Choć oczywiście zachowanie cywilizowanych stosunków z byłą jest pochlebne. Bardziej pochlebnie jest aby to nie była była. ;-)

 • pan-mario

  Oceniono 7 razy -7

  Nie powinno być byłych. Kobieta nie szanująca męża powinna być z miejsca ukatrupiona. Dziwne nielogiczne prawo nam to uniemożliwia. Jednak powinno się dążyć do powrotu naturalnych odruchów. Małżeństwo, a nawet świat może istnieć tylko wtedy kiedy kobieta szanuje męża. W przeciwnym razie wszystko się sypie. Pamiętajcie. Nie wolno bić żony. Ale jak cię wkurzy to trzeba szmatę zabić, bo przestała ciebie szanować.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX