To, czego szukasz, jest blisko. Allegro z kolejną reklamą, która może stać się światowym wyciskaczem łez [WIDEO]

Nowy spot Allegro znów uderza w czułą strunę, pokazując, jak "dzieci i rodzice wzajemnie się inspirują, ale też motywują". Wzruszenie gwarantowane, więc oglądający go w miejscu publicznym robią to na własną odpowiedzialność.

Czego się nie robi dla dziecka, które właśnie dostało zaproszenie na bal przebierańców? Kostium musi być przecież perfekcyjny i jedyny w swoim rodzaju.

Kiedy więc poszukiwania idealnego stroju w wypożyczalni przez bohaterki spotu spełzają na niczym, bo inna dziewczynka ma już taki sam, mama uroczej "Ani z II a" nie ma wyjścia i bierze sprawę w swoje ręce.

To czego szukasz, jest bardzo blisko... | Bal. Reklama Allegro

W ruch idzie od dawna nieużywana maszyna do szycia, a kolejne pomysły na kostium materializują się raz za razem. Bezskutecznie.

Kostium musi być idealny, więc mama bez wahania odkurza starą maszynę i zabiera się do pracyKostium musi być idealny, więc mama bez wahania odkurza starą maszynę i zabiera się do pracy fot. youtube.com/watch?v=Y2IB1_N5I-4

Smok? Nie. Deszczowa chmurka wykonana z wielkim poświęceniem i moknięciem w prawdziwej ulewie? Też nie bardzo. Kosmonautka? Mumia? Pszczółka? Nie, nie, nie.

Więc co? Córka już wie, teraz mama musi jej tylko pomóc znaleźć wymarzony strój. Oczywiście na Allegro. Kiedy przyjeżdża kurier z paczką, w której znajduje się "ta" sukienka, obie bohaterki nie kryją swoich emocji.

Deszczowa chmurka to zdecydowanie 'nie to'Deszczowa chmurka to zdecydowanie 'nie to' fot. fot. youtube.com/watch?v=Y2IB1_N5I-4

Kim chcę zostać?

Mama nie jest przekonana, córka - wręcz przeciwnie. I stawia na swoim. Zmierzając szkolnym korytarzem w stronę "sali balowej", dumnie kroczy (ale i podskakuje z ekscytacji - w końcu bal przebierańców to poważna sprawa) w czerwonej sukience i z białymi perłami na szyi.

Ten uśmiech mówi wszystkoTen uśmiech mówi wszystko fot. youtube.com/watch?v=Y2IB1_N5I-4

Jej mama jeszcze tego nie rozumie, ale wystarczy jedno spojrzenie na gazetkę "Kim chcę zostać?" z rysunkami uczniów. I wszystko staje się jasne...

Być wzorem dla swojego dziecka - bezcenneByć wzorem dla swojego dziecka - bezcenne fot. youtube.com/watch?v=Y2IB1_N5I-4

Szansa na sukces

Spot zatytułowany "Bal" - pokazujący, jak dzieci i rodzice wzajemnie się inspirują, ale też motywują - to już kolejna produkcja Allegro, która ma szansę stać się światowym hitem. Tak przewidują między innymi zachwyceni i wzruszeni nią komentujący, którzy "znów się popłakali":

Kolejne cudo chwytające za serce
Ten z dziadkiem był super, ale ten kopie w samo serce. Takie wartości chcę widzieć na co dzień..... poryczałem się jak dzieciak
Czemu wy chcecie, żeby wszyscy płakali? P.S. Świetna reklama
Wzruszająca reklama będąca kwintesencją twórczej i pozytywnej treści przekazu

Póki co podobne emocje wzbudziła zeszłoroczna gwiazdkowa reklama ze starszym panem uczącym się angielskiego. Wideo miało miliony wyświetleń i z zachwytem pisały o nim największe portale z całego świata CZYTAJ WIĘCEJ >>> Czego szukasz w święta? Gwiazdkowa reklama Allegro pokazuje najwspanialszy prezent, jaki można podarować [WIDEO].

Mogą cię też zainteresować:

Nowy spot Dobrej Szkoły MEN: Bo kobiety to mogą sobie programować... pralkę

Poszła na szkolną imprezę z tatą, bo nie miała się z kim bawić. Kiedy wszedł na parkiet, wszystkim opadły szczęki [WIDEO]

Więcej o:
Komentarze (50)
To, czego szukasz, jest blisko. Allegro z kolejną reklamą, która może stać się światowym wyciskaczem łez [WIDEO]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • rabingoldblatt

  Oceniono 21 razy 19

  Allegro poprawiło obsługę klienta i przestało żyłować prowizje i opłaty.

  To bardziej by do mnie przemówiło.

 • mazen17

  Oceniono 28 razy 16

  Fajowe! Popłakałem sobie nawet, chociaż rzadko to robię. Ale tez jestem trochę na siebie zły że jestem tak łatwo podatny na marketingowe manipulacje.

 • putin2000

  Oceniono 13 razy 13

  Wyobraziłem sobie alternatywną wersję tego spotu. Tym razem to ojciec przychodzi z dzieckiem do szkoły. Też nie mógł mu dobrać żadnego stroju. Dzieciak biegnie się bawić, a ojciec na tablicy odnajduje jego napis "chcę być, jak tata." Dziecko przebrało się za listonosza. Ojciec jest policjantem.

 • info0

  Oceniono 22 razy 12

  Abstrachując od reklamy Allegro, przesłanie jest genialne. To jest reklama z przekazem. Oby więcej takich Allegro. ;]
  Aha, napiszę: wzruszyłem się na koniec co nie jest dla mnie normalne.

 • popijajac_piwo

  Oceniono 13 razy 7

  Jak dla mnie spieszczony bachor...

 • wladca_piaskownicy

  Oceniono 12 razy 6

  Obejrzałem. Dwa razy. Miałkie. Nawet nie stała obok dziadka uczącego się angielskiego.

 • Harald Wessling

  Oceniono 10 razy 6

  Jestem przeciw. Wysługiwanie się najwyższymi uczuciami i wzruszeniami w celach marketingowych potania rzeczone uczucia i je trywializuje. Grając na najwrażliwszej strunie nie powinno się sprzedawać kiełbasy. Uczucia tanieją. Wrażliwość powszednieje :(

 • supermarjan

  Oceniono 22 razy 6

  oooo jaaaaa.............
  boskie.
  jedna z lepszych o ile wogole nie najlepsza reklama jaka widzialem. ...
  widac ze w pl tez sie da.....

 • janjan101

  Oceniono 9 razy 5

  Ale się, Qu..., wzruszyłem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX