"Twoja wagina jest piękniejsza niż myślisz". Eksperyment pozwolił im pozbyć się "tych" kompleksów [WIDEO]

Eksperyment 'ekspertki od przyjemności' ma uzmysłowić kobietom, że niepotrzebnie mają kompleksy na punkcie swoich narządów płciowych

Eksperyment 'ekspertki od przyjemności' ma uzmysłowić kobietom, że niepotrzebnie mają kompleksy na punkcie swoich narządów płciowych (fot. youtube.com/watch?v=Dp8-dYvEfuk&app=desktop)

Kompleksy związane z wyglądem i rozmiarem narządów płciowych dotyczą nie tylko panów, ale wiele kobiet nawet się do nich nie przyznaje. Kilka odważnych to zrobiło i wzięło udział w eksperymencie, który miał im pomóc. Z jakim efektem?

Wagina - dla jednych część ciała, jak każda inna, dla innych powód do wstydu. To właśnie ona stała się "bohaterką" eksperymentu zorganizowanego przez "ekspertkę od przyjemności" i blogerkę Laylę Martin, która oprócz tego, jak się kochać, uczy też jak kochać samego siebie.

Tym razem postanowiła wziąć na warsztat kompleksy kobiet dotyczące ich najbardziej intymnych części ciała. W tym celu w studio fotograficznym zgromadziła cztery przedstawicielki płci pięknej i ich partnerów, którzy też wzięli udział w eksperymencie.

Nie taki diabeł straszny, jak go malują

Celem było pokazanie każdej z nich, że osądzają same siebie zbyt surowo i to, co im wydaje się brzydkie czy wstydliwe, przez innych jest - w najlepszym wypadku - niezauważane albo traktowane jako coś atrakcyjnego.

Żeby to udowodnić, najpierw narządom płciowym każdej z uczestniczek zrobiono profesjonalne zdjęcia, żeby mogły się im dokładnie przyjrzeć i opowiedzieć, co o nich sądzą. Wszystko zostało nagrane i opublikowane w formie krótkiego filmiku.

 

Przed "sesją" niektóre z nich były zestresowane, inne ciekawe efektów. Po obejrzeniu zdjęć wszystkie panie zareagowały zaskoczeniem, a jedna - wyglądająca na najbardziej niepewną siebie w tej kwestii - płaczem.

Oglądając swoje źródło kompleksów w powiększeniu przyznała, że "czuje wstyd, choć wie, że nie powinna".

W jednej z uczestniczek eksperyment wywołał duże emocjeW jednej z uczestniczek eksperyment wywołał duże emocje fot. youtube.com/watch?v=Dp8-dYvEfuk&app=desktop

Długowłosą uczestniczkę z kolei rozbawiło to, że jej narządy są o wiele bardziej pomarszczone niż myślała i że nie przypominają "perfekcyjnych wagin" znanych z filmów pornograficznych.

Kolejna uznała, że przydałoby się jej "wygładzenie", a ostatnia stwierdziła, że nie jest tak źle, jak się spodziewała biorąc pod uwagę przez co przeszła, czyli między innymi usunięcie jajników, cesarskie cięcia i menstruację od 9. roku życia.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

Później te same zdjęcia pokazano partnerom kobiet biorących udział w eksperymencie, których też poproszono o komentarz na ten temat. Panie mogły podglądać ich reakcję. Okazało się, że panowie są zachwyceni - każdy z innego powodu.

Mężowi najstarszej z uczestniczek jej intymne części ciała kojarzą się ze szczęściem i radością, jakiej zaznali razem przez 22 lata wspólnego życia. Partner wytatuowanej kobiety uznał, że jej wagina jest "urocza" i "jak z obrazka", podkreślając przy tym, że nie zmienił jej nawet poród.

Panowie uwielbiają waginy swoich partnerek i mówią o tym otwarciePanowie uwielbiają waginy swoich partnerek i mówią o tym otwarcie fot. youtube.com/watch?v=Dp8-dYvEfuk&app=desktop

Dwóm pozostałym panom narządy płciowe ich ukochanych też bardzo się podobają. Jeden z nich zwrócił nawet uwagę na pieprzyk, który "uwielbia", co rozczuliło jego partnerkę.

Trudno oczekiwać, żeby kobiety, które z jakichś powodów wstydzą się wyglądu swoich intymnych części ciała, zaczęły teraz robić sobie profesjonalne zdjęcia i powtarzać ten eksperyment, żeby pozbyć się własnych kompleksów.

Jego sedno tkwi w tym, by zamiast podszeptów własnego umysłu sprawiających, że czujemy się źle w swojej skórze, słuchać zdania tych, na których nam zależy.

Może wystarczy po prostu zapytać i w końcu odkryć, że coś, co nam się nie podoba, dla naszych bliskich jest właśnie "jak z obrazka"?

Zobacz też:

Rzucił w stronę żony seksistowski żart. Zemściła się robiąc mu... kanapkę. Ale jaką! [ZDJĘCIA]

"Gdybym wyglądała tak jak ty, zabiłabym się" - wykorzystała komentarze hejterów i zamieniła je w sztukę

Jedzmy rzeżuchę nie tylko od święta! Wzmacnia włosy i zawiera dużo witaminy C

O seksie wiesz wszystko? To ten quiz to jedynie formalność
1/15W pozycji "na jeźdźca":

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (120)
"Twoja wagina jest piękniejsza niż myślisz". Eksperyment pozwolił im pozbyć się "tych" kompleksów [WIDEO]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • misiek_kukurysiek

  Oceniono 25 razy 23

  A w niedzielę będą jajka. 😃

 • felicjan.dulski

  Oceniono 28 razy 16

  Jak to?
  Ktoś tym paniom zaglądał do środka przez wziernik ginekologiczny?
  Vagina= pochwa, organ wewnętrzny.
  To co widać na zewnątrz to vulva = srom niewieści.
  Nie poprawiajcie języka polskiego. Najpierw paznajcie, nauczcie się go.
  Durne kalki z języka angielskiego zniekształcają dotychczsowe znaczenia słów, mylą je i powodują często sytuacje komiczne.
  A wszystko przez nieuctwo.
  Ja rozumiem, że polska język trudna język, ale jest to wyuczenia.
  Serio, nie ściemniam.

 • ch3heg

  Oceniono 20 razy 14

  Kobiece problemy - jak się ubrać, jak mieć ładną waginę... Moda, uroda, zdrady i czasem coś ugotować. Tak GW walczy o równouprawnienie.

 • arwena2010

  Oceniono 26 razy 12

  czyli -Pokaż mi swoja waginę a powiem ci kim jesteś... i pokaż różnice pomiędzy 40 waginami.
  Kretynizmu zachodniego ciąg dalszy...
  Aha-zamawiam temat o pitolach.koniecznie w wigilię. To dobry czas na gadanie o waginach ,sromach,pitolach ,penisach,poczęciach.Ale GW niech nie odwala badziewia i zamieszcza materiały poglądowe

 • stary_zgredek

  Oceniono 48 razy 12

  Wielki Piątek (przy moim ateizmie) a tu w Najnowszych o urodzie wagin. Proszę koniecznie w Niedzielę temat o penisach. Nie bądźcie seksistami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Życie i styl:
Najczęściej czytane