15 kobiet w szalonej nagiej sesji. Powód - nie podobały im się reklamy bielizny [ZDJĘCIA]

Kobiety ze zdjęcia poznały się przez Facebooka i wszystkie uważały, że reklamy bielizny niesprawiedliwie obchodzą się z kobiecymi ciałami - retuszują je, zamiast pokazywać ich naturalne piękno.

Obsypane kolorowym brokatem kobiety widoczne na zdjęciu mają od 19 do 36 lat i są Australijkami. Znają się z Facebooka i wszystkie miały jedną wspólną słabość - piękną bieliznę. Uwielbiały śledzić najnowsze trendy i opisywać je na swoich blogach.

 

W czasie swoich internetowych rozmów coraz częściej poruszały jednak temat stereotypowego przedstawiania kobiecego ciała w reklamach bielizny i retuszowaniu sylwetek modelek. Z tych dyskusji zrodził się pomysł, którego efektem są kolorowe zdjęcia.

 

Piętnaście kobiet postanowiło się spotkać i sfotografować nago. Sesja odbyła się w pobliżu jednej z farm w Queensland. Jak powiedziała jedna z uczestniczek, Bonnie, jej celem było dodanie odwagi innym kobietom i pokazanie im, że powinny zaakceptować swoje ciała, a także nie zwracać uwagi na standardy dotyczące kobiecego ciała wytworzone przez mass media.

"Ekstatyczny, brokatowy wir"

Pytana o to, jakim doświadczeniem było pozowanie nago w brokacie, Bonnie odpowiedziała:

- To było świetne. Ciężko to opisać, bo to było jak ekstatyczny, brokatowy wir pełen szczęścia. To niesamowite po prostu się rozebrać i nie dbać zupełnie o nic. Wysmarowanie się brokatem i pozowanie w ten sposób było wzmacniającym doświadczeniem i niezłą zabawą. 

 

Jill Kerswill, fotografka, która robiła zdjęcia kobietom, napisała o sesji na Instagramie:

- Nic tak nie sprawia, że kocham to, co robię, jak patrzenie na silne i pewne siebie kobiety, które potrafią docenić to, jak wyglądają i kim są!

To też może cię zainteresować:

Nieznajoma złośliwie skrytykowała jego dziewczynę. Nie pozostał jej dłużny, a jego reakcja była przeurocza

"Klient luksusowy szuka personalizacji, prywatności i wyłączności", a Sylwia Romaniuk szyje właśnie dla niego

Kultowe słodycze i odpowiedniki z Lidla. Rizer lepszy od Knoppersa, Oreo przegrywa z Neo. Jak wypadają Delicje?

Więcej o:
Komentarze (148)
15 kobiet w szalonej nagiej sesji. Powód - nie podobały im się reklamy bielizny [ZDJĘCIA]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kloceklego

  Oceniono 60 razy 32

  gdyby w takiej samej sesji wystąpili faceci to nazwalibyście ich zboczonymi i obleśnymi

 • mimikra1975

  Oceniono 92 razy 28

  Wystarczy przeczytać poniższe komentarze, żeby zobaczyć, a właściwie doświadczyć, dlaczego te Panie to zrobiły:same wspaniałe, pełne miłości, wsparcia i tolerancji komentarze od samych panów (sic!), ktore świadczą o głębokiej myśli, poważnym podejściu do życia i kobiet, a przede wszystkim, że kobiety są w ich wspaniałym życiu partnerką do rozmowy np., a nie tylko obiektem seksualnym do pukania, dawania itd. No, panowie, nie zawiedliscie mnie! Na to właśnie liczyłam! I na to liczy wiele kobiet! Nie wiem, czy zrozumiecie, o czym piszę, bo żadne z was tytany intelektu. A, gdybyscie chcieli mi dowalic, to tak, jestem kaszalotem, 120kg żywej wagi i cellulit po samą szyję. A wy? Prawdopodobnie same ogiery o nieskazitelnych sylwetkach, nietknięte zębem czasu i środowiska? Ech, po co ja się wysilam...

 • dawno.urodzony

  Oceniono 59 razy 27

  chciałbym zobaczyć na plaży tych komentujących Adonisów... z sześciopakiem w jednej i kaloryferem w drugiej ręce

 • joe_brody

  Oceniono 47 razy 21

  'Estetów', liczących fałdki na ciałach odważnych pań, uprasza się o podanie linku do zdjęć własnych - oczywiście idealnych - ciał. Mogą być bez brokatu...

 • qrzysiu

  Oceniono 55 razy 21

  Dlaczego mam mówić że coś jest piękne jeśli nie jest!?
  Czy chciałybyście oglądać reklamy z brzuchatymi facetami w podkoszulkach?

 • olsztyniak79

  Oceniono 106 razy 16

  Ale te panie nie są naturalnie piękne. One są naturalnie brzydkie. Niech się przejdą na plażę, żeby uwierzyć, że istnieją zgrabne kobiety bez obróbki graficznej.

 • lodomeria

  Oceniono 43 razy 13

  Jakie kompleksy ma facet, ktory nie umie sie powstrzymac od dowalenia kobiecie. Obcej, golej kobiecie ze zdjecia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX