Te zdjęcia dzieli 17 lat. Mała dziewczynka wyrosła, a rodzice? Nie do wiary, prawie się nie zmienili!

Z okazji ukończenia szkoły średniej 18-letnia Medeline Tarin umieściła na Twitterze zdjęcia swojej rodziny. Nikt w nich nie wierzył, a oni pokazali wszystkim, co znaczy prawdziwa miłość!

Podczas rozdania świadectw ukończenia szkoły średniej razem z Madeline byli jej rodzice. Były gratulacje, uściski i momenty wzruszenia. W tak ważnym dniu nie mogło oczywiście zabraknąć rodzinnego zdjęcia. Niezwykłego zdjęcia. Tak, to dobre określenie, bo dzięki niemu Medelin wraz z bliskimi dosłownie cofnęła się w czasie.

Wehikuł czasu

Świeżo upieczona absolwentka szkoły średniej udostępniła na Twitterze dwa zdjęcia. Poznajecie małą, uroczą dziewczynkę na zdjęciu po lewej? Tak, to ta sama Madelin z rodzicami siedemnaście lat temu. Wtedy świadectwo ukończenia szkoły odbierała jej osiemnastoletnia wówczas mama! To był 2000 rok, Medelin miała zaledwie roczek.

Co się dzieje na zdjęciu po prawej?

Madeline wspólnie z rodzicami postanowiła cofnąć się w czasie i odtworzyć stare zdjęcie sprzed siedemnastu lat. Efekt? Duża już Medelin, tak samo, jak siedemnaście lat wcześniej siedzi na barana u taty, a obok nich stoi mama. To jednak nie wszystko. Zdjęcie pokazuje coś jeszcze. Zauważyliście już, co?

Nikt w nich nie wierzył

Chodzi o ogromne uczucie, które połączyło rodziców Medelin. Wielka miłość zaczęła się, kiedy oboje byli nastolatkami. Niedługo potem na świat przyszła Medelin. Niestety para była wciąż wytykana palcami i oceniana z powodu tego, że tak wcześnie zostali rodzicami. Nikt nie wierzył, że ten związek przetrwa.

Medelin opowiada na Facebooku:

Moja mama miała 15 lat, kiedy zaszła w ciążę, a urodziła mnie w wieku 16 lat. Tata miał wtedy 17.

Rodzice Medelin nie przejmowali się ciągłą krytyką. Najważniejsza dla nich była łącząca ich miłość i dziecko, które scementowało ich związek. Efekt? Dziś kochają się równie mocno, jak przed laty.

I chociaż obie fotografie dzieli aż siedemnaście lat, to można odnieść wrażenie, że na drugim zdjęciu rodzice Madelin w ogóle się nie zmienili, prawda? Oboje wyglądają cudownie i wciąż młodo. Cóż, prawdziwa miłość uskrzydla i, jak się okazuje, potrafi skutecznie zatrzymać czas.

Zobacz też:

W kolejce do kasy nazwała jej chorego synka "odpychającym". Odpowiedź matki? Celująca!

A, B, C, D? 93-latka poprosiła o pomoc internautów w wyborze... sukni ślubnej [ZDJĘCIA]

"Siła jest kobietą. Przychodzą momenty próby i wtedy jest czas na kobiety". Jolanta Kwaśniewska kończy 62 lata

Więcej o:
Komentarze (9)
Te zdjęcia dzieli 17 lat. Mała dziewczynka wyrosła, a rodzice? Nie do wiary, prawie się nie zmienili!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zz1026

  Oceniono 40 razy 22

  i teraz rodzice w wieku 35 lat moga zyc pelnia zycia dziecko odchowane i samodzielne a oni wciaz mlodzi

 • wasiliuk

  Oceniono 21 razy 9

  No i co?
  To jeden z wyjątków, bo regułą jest coś zupełnie innego.

 • baba67

  Oceniono 10 razy 2

  I co w tym dziwnego ?Kobieta w wieku 18 lat, jesli nie ma cięzkiego zycia i dba o siebie nie różni sie tak bardzo od 35 latki. Schody sie zaczynaja po 40 tce.W wypadku facetów zmiany nastepuja jeszcze pózniej.

 • lilek6

  Oceniono 1 raz 1

  Wyglądają młodo ,bo są młodzi...

 • aagaj

  Oceniono 7 razy -5

  Pani Kwaśniewska jest, stara się być normalna ,!
  Pozostałe panie prezydentowe z obecną są też lub była w porządku !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX