Zaczął obrażać modelkę podczas lotu samolotem, więc nie pozostała mu dłużna. "Przesadziła"?

Natalie Hage, modelce plus-size, trafiło się miejsce obok pasażera, który sprawił, że dziewczyna przeżyła najgorszy lot w swoim życiu. Postanowiła zareagować i wymierzyć mu karę.

Eric był współpasażerem Natalie - modelki plus-size - podczas lotu do Los Angeles. W trakcie podróży zaczął ostentacyjnie komentować figurę modelki. Po tym, jak dziewczyna zajęła środkowe miejsce, głośno wzdychał, pokazując, że się dusi. Potem wyjął telefon i, trzymając go w taki sposób, by modelka mogła widzieć, co wyświetla się na ekranie, zaczął pisać do swojej przyjaciółki wiadomości, w których obrażał Hage.

 

W wiadomości Eric pisał m.in. o tym, że jego szyja zostawia ślady na samolotowym okienku, ponieważ ciało modelki na niego napiera i wciska go w kąt. Eric zaczął też ostentacyjnie się rozsiadać.

 

Natalie czuła się bardzo niekomfortowo:

Nic mu nie zrobiłam. Siedziałam wyłącznie na swoim miejscu (spójrzcie na zdjęcia). Zwinęłam się, żeby nie przeszkadzać. Było mi naprawdę przykro.

Dziewczyna opowiedziała drugiemu pasażerowi siedzącemu przy przejściu o przykrej sytuacji i poprosiła go o zamienienie się miejscami. Mężczyzna jednak roześmiał się, słuchając o problemie modelki, i odmówił. 

Konfrontacja

Natalie nie pozwoliła bezkarnie się poniżać. Pod koniec lotu włączyła kamerę w smartfonie i nagrała rozmowę z mężczyzną. Powiedziała mu o tym, że widziała wiadomości, w których ją wyśmiewał oraz, że zabolało ją jego zachowanie. Pasażer na początku wypierał się tego, co zrobił, jednak Natalie powiedziała mu o zdjęciach, które zrobiła w trakcie lotu. Ostatecznie Eric przeprosił, tłumacząc swoje zachowanie zbyt dużą ilością wypitego alkoholu.

Co myślicie o reakcji?

Natalie udostępniła nagranie na Facebooku, żeby pokazać ludziom, że nie należy godzić się na podobne zachowania. Konfrontację z nieczułym pasażerem obejrzało 1,5 miliona osób. Większość ludzi była zachwycona reakcją Natalie, choć znaleźli się też komentujący, którzy skrytykowali zamieszczenie filmiku w internecie. Uważali, że modelka powinna zakończyć na prywatnej rozmowie z mężczyzną. Zamieszczenie nagrania uznali za naruszenie prywatności Erica. Jaka jest Wasza opinia?

To też może cię zainteresować:

Pani Lidia zauważyła dziewczynę opartą o płot. Coś ją tknęło. "Jest za co dziękować, bo dzięki pani żyję"

Polski uniwersytet promuje kierunek nagim męskim torsem. "Mało chętnych, że gołą klatą trzeba zachęcać"

Melania Trump - elegancka pierwsza dama czy rozrzutna prowokatorka? Analizujemy styl żony prezydenta USA

Więcej o:
Komentarze (102)
Zaczął obrażać modelkę podczas lotu samolotem, więc nie pozostała mu dłużna. "Przesadziła"?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kloceklego

  Oceniono 298 razy 232

  promujecie otyłość nazywając ją "modelką plus size". puknijcie się w te puste makówki.

 • margot452

  Oceniono 185 razy 121

  Było wykupić dwa miejsca, byłby spokój.
  I dla tej pani i dla współpasażera.

  Swoją drogą, współczuję - doprowadzić się do takich kształtów..... to nie jest "plus size", to jest ciężka (dosłownie) choroba.

 • pamejudd

  Oceniono 154 razy 112

  Japierniczę, ta laska potrzebuje pomocy lekarza, a nie akceptacji otyłości :-|

 • longmanus1

  Oceniono 126 razy 100

  Wszystkim broniącym pani "modelki plus size", życzę jej jako współpasażera w rzędzie samolotu, albo nigdy nie lecieliście - albo kpicie, tak czy inaczej, życzenie podtrzymuję - zmienicie zdanie po 30 minutach lotu :-)

 • anna_pot

  Oceniono 120 razy 94

  skoro modelka jest plus size to niech sobie miejsce plus size wykupi a nie przelewa się na miejsca wykupione przez innych. Poza tym co ją obchodzi co sobie sąsiad sms'uje ze znajomą

 • jml13060

  Oceniono 106 razy 90

  Linie lotnicze powinny takich pasażerów over-size sadzać na sąsiadujących fotelach w jednym rzędzie.

 • baramboo

  Oceniono 128 razy 88

  Ludzie takich rozmiarów to zmora w samolocie, gdzie i tak jest mało miejsca. Powinni mieć obowiązek kupować dwa miejsca.

 • wsciekly_komentator

  Oceniono 131 razy 87

  Gruba wscibska laska, która zagląda komuś w telefon jest bohaterką GW. Współczuję temu facetowi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX