Jak uniknąć oczek w rajstopach? Stylistka Beyonce i sióstr Kardashian zdradza prosty trik

Na pewno to znacie: wybieracie się na imprezę. Wyglądacie idealnie. Jesteście na miejscu, spoglądacie w dół i widzicie koszmar. Oczko w rajstopach ciągnące się przez pół długości nóg.

Przez taką ubraniową „usterkę” twój wizerunek potrafi zmienić się z eleganckiego w niechlujny. Denise Caldwell, stylistka gwiazd, która pracowała m.in. z Beyonce, Kendall i Kylie Jenner, Halle Berry oraz Michelle Obamą, twierdzi, że istnieje prosty trik na przedłużenie wytrzymałości rajstop – wystarczy włożyć je do zamrażalnika.

Same korzyści

Według ekspertki powinnaś zwilżyć rajstopy, włożyć je do torebki śniadaniowej i umieścić w zamrażalniku jeszcze przed ich pierwszym założeniem. Oprócz tego, że wytrzymałość włókien na rozdarcia zwiększy się, rajstopy w mniejszym stopniu będą się zaciągać. Ponadto dłużej zachowają żywy kolor. Rajstopy wystarczy zamrozić tylko raz - przed kolejnym noszeniem nie trzeba tego robić.

100 lat pończoch. Jak zmieniał się najbardziej seksowny element kobiecej garderoby?

Zamrażanie rajstop jest rodzajem... zabiegu kriogenicznego. Dzięki niskim temperaturom można uzyskać nowe właściwości substancji. Zamrożenie przedmiotu prowadzi do zaniku wewnętrznych szumów i zakłóceń pomiędzy cząsteczkami w materiale. Po odmrożeniu cząsteczki przeorganizowują się, co czyni materiał bardziej jednolitym i odpornym na uszkodzenia.

To też może cię zainteresować:

Rajstopy - w damskiej garderobie nie ma nic bardziej obrzydliwego

Zwykłe, czarne rajstopy, ale firma zareklamowała je w sposób, który zachwycił klientów

Więcej o:
Komentarze (2)
Jak uniknąć oczek w rajstopach? Stylistka Beyonce i sióstr Kardashian zdradza prosty trik
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • winifred

    Oceniono 10 razy 10

    Jak to taki super sposób to niech je trzymają w lodówce w sklepie. Sobie od razu kupię zimne😂

  • Gość: I.

    Oceniono 7 razy 7

    Ten sposób znany był juź za nieboszczki komuny, kiedy rajstopy były towarem deficytowym. Niepotrzebna była rada celebrytek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX