Jego makijaż odmłodził 80-latkę o kilkadziesiąt lat. Nawet chirurg plastyczny nie zrobiłby tego lepiej

Poznajcie 32-letniego Anara Agakishieva, mistrza wizażu z Gruzji, który za pomocą makijażu potrafi odjąć nawet kilkadziesiąt lat. Jego metamorfozy są niesamowite.

Anar każdego dnia dzięki swoim przyborom do makijażu, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki,  potrafi uwypuklić i podkreślić naturalne piękno swoich klientek. 32-latek robi to naprawdę dobrze.

Ilu partnerów seksualnych należy mieć przed stałym związkiem? [LEPSZY SEKS]

Jednak jego najbardziej spektakularne metamorfozy, to te, których dokonuje, współpracując ze starszymi osobami. Gruzinowi wystarczy kuferek wizażysty, żeby 80-letniej seniorce za pomocą makijażu odjąć nawet 40 lat!

Sprawdź co cię czeka w 2018 roku i przeczytaj swój horoskop już teraz! >>>

Dla Anara nie ma rzeczy niemożliwych. Kurze łapki, zmarszczki mimiczne, przebarwienia skóry, worki pod oczami i wszelkie inne niedoskonałości skóry związane z podeszłym wiekiem, to żaden problem. Przekonajcie się sami i obejrzyjcie filmik!

Na Instagramie filmik z metamorfozą 80-letniej seniorki wyświetlono prawie 130 tys. razy. W ponad 650 komentarzach zachwyceni internauci wyrażali swój podziw dla kunsztu Anara.

I operacja plastyczna jest już niepotrzebna!
Geniusz!
Jesteś czarodziejem. Seniorka wygląda cudownie! 

Oglądając efekty jego prac, aż trudno uwierzyć, że na filmikach widzimy te same osoby.

Więcej efektów pracy Anara Agakishieva możecie zobaczyć na Instagramie, gdzie obserwuje go prawie pół miliona fanów, Facebooku i na jego stronie.

To cię zainteresuje:

Znana sieciówka znowu szokuje. Tym razem chodzi o seksistowską metkę z instrukcją do prania: To obciach

Facet do pogadania, a robot do łóżka. Czy seksroboty dla kobiet całkowicie pogrążą szanse mężczyzn na związek?

Sprawdź się w QUIZIE: To quiz dla omnibusów. Masz wiedzę z różnych dziedzin? To masz szanse w tym quizie. Wasza średnia to 13/17

Więcej o:
Komentarze (54)
Jego makijaż odmłodził 80-latkę o kilkadziesiąt lat. Nawet chirurg plastyczny nie zrobiłby tego lepiej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dave1919

  Oceniono 57 razy 41

  zauważcie polskie komentarze
  prawie ŻADNYCH pozytywnych komentarzy
  O B R Z Y D L I W E

 • Gość: abg

  Oceniono 33 razy 27

  Spektakularne i przepiękne przemiany... widząc siebie odmienioną te kobiety mogą uwierzyć w siebie, zacząć o siebie dbać by wygląd stał się jedynie wizytówka tego co noszą w sobie. Z biegiem lat, doświadczeń kobiety są zniszczone przez życie, co widać na ich twarzach, włosach, na całym ciele.. Odnalezienie tego piękna przez wizażystę to prawdziwy skarb dla tych kobiet! Mam nadzieję, że dzięki temu poczuły się o wiele lepiej i choć na chwilę ich życie nabrało rumieńców :-) Spektakularne!

 • Gość: Ania

  Oceniono 23 razy 23

  Dla tych wszystkich zlosliwych: Wy tez kiedys bedziecie starzy i wiekszosc z Was potrzebowac bedzie raz kiedy tak sie wlasnie odlodzic. Nie sadze byscie wszyscy w wieku 70 lat mowili o sobie ze na takie srae pruchno szkoda maijazu. Nie!!! U Was bedzie tak: wszyscy sa starzy ale ja jestem mloda/y

 • Gość: A.

  Oceniono 24 razy 18

  Kobiety faktycznie wyglądają na młodsze. Szkoda tylko że makijaż jest tak ciężki- trochę przypominają drag queen. Trochę karykaturalnie wyglądają sztuczne rzęsy u babci i usta obrysowane prawie do policzków

 • agisk

  Oceniono 14 razy 12

  Fajne fryzury:)

 • Gość: Sommersby

  Oceniono 17 razy 11

  zdj nr 5 - nawet kolor oczu jej zmienił :)

 • Gość: Kat

  Oceniono 26 razy 10

  Do tego jeszcze fotoshop, silne światło. doczepy włosów i rzęs. I tak stajesz się boginią do pierwszego demakijażu.

 • Gość: krakusiksik

  Oceniono 8 razy 8

  Anar Agakiszjew - brawo

 • labore

  Oceniono 9 razy 7

  Badania o wyższości pięknych i młodych pochodzą z lat trzydziestych ubiegłego wieku. Psychologia obecnie się od nich odcięła uważając, że była to pomyłka z okropnymi skutkami!
  Według obecnych badań decydujące nie jest to, ile lat człowiek ma już za sobą, lecz to, co w tym czasie robił, co ćwiczył, czego się uczył.
  Amerykański wynalazca Thomas Alva Edison, który zaczynał jako chłopiec roznoszący gazety, jeszcze w wieku 70 lat zbudował fabrykę cementu i dokonał szeregu ważnych wynalazków, np. betoniarki. Włoski malarz Tiziano Vecelli, znany na świecie jako Tycjan, swoje arcydzieło Pietę namalował w wieku 85 lat. Johann Wolfgang Goethe miał ponad 80 lat, kiedy ukończył drugi tom Fausta...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX