To zdjęcie zrozumie każda kobieta, ale mężczyźni będą mieli z nim problem. Podpowiadamy: chodzi o włosy

Nowa fryzura, nowe życie? Czemu nie! Dzięki nowemu uczesaniu 20-letnia Valentina Solarte z New Jersey wyzwoliła się z toksycznego związku. Teraz radzi, co zrobić, żeby czuć się pewną siebie i szczęśliwą kobietą.

Czasami wystarczy wizyta u fryzjera, by nasza pewność siebie i poczucie kobiecości wzrosło. Poza tym metamorfoza uczesania potrafi dać impuls do ważnych życiowych zmian. Własnie tak było w przypadku Valentiny, która na Twitterze opublikowała swoje zdjęcie przed wizytą u fryzjera i po niej. W opisie zdjęć nawiązała do swojego byłego chłopaka.

Zakochałeś się w moich długich włosach, więc je obcięłam.

I dodaje:

I wtedy zakochałam się w swoich krótkich włosach i w końcu poczułam się na tyle silna, by od ciebie odejść.

- napisała Valentina.

Mała zmiana, wielki przełom

Obcięte włosy symbolizowały nie tylko nieudany związek i uwolnienie się raz na zawsze od toksycznej miłości. Dla 20-latki nowa fryzura to przede wszystkim wielki przełom. Valentina zrozumiała, że nie musi ciągłe dopasowywać się do innych i dbać o ich dobro kosztem własnego komfortu. W rozmowie z Yahoo Lifestyle mówi:

Obcięłam włosy, bo chciałam na nowo poczuć kontrolę nad własnym życiem, znowu poczuć pewność siebie i przestać myśleć, co na to mój były. Od kiedy zakończyłam ten niezdrowy związek, czuje się szczęśliwa, serio.

Jej post zdobył dużą popularność na Twitterze. Zdjęcie z wymownym podpisem polubiło ponad 320 tys. osób, a prawie 60 tys. je udostępniło. Valentina nie spodziewała się aż takiej "sławy" swojego wpisu.

Mam nadzieję, że kobiety i mężczyźni zobaczą mój wpis i wyciągną z niego wnioski. Należy robić wszystko to, co nam sprawia przyjemność, a nie wciąż zadowalać innych. Jeżeli zwyczajny wypad do fryzjera doda ci pewności siebie i pomoże w podjęciu decyzji o rozstaniu albo poprawi ci humor, dlaczego masz tego nie zrobić?

- pyta Valentina i dodaje:

To tylko włosy, odrosną.

***

"Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz, na co trafisz" - ten znany cytat "Forresta Gumpa" dla wielu z nas brzmi aż nazbyt znajomo. Zdarzył ci się niespodziewany zwrot w życiu? Masz za sobą albo planujesz nieoczekiwaną, wielką zmianę? A może zwykły, mały przypadek sprawił, że musiałaś obmyślić życiowy "Plan B"? Podziel się z nami swoją historią i napisz na kobieta@agora.pl, najciekawsze historie opublikujemy i nagrodzimy.

Roma Gąsiorowska: "Nawet jeśli już dużo osiągnęliście, zawsze można jeszcze szukać planu B"

Akcja #mojplanb jest połączona z premierą filmu "Plan B" Kingi Dębskiej, reżyserki hitu "Moje córki krowy". Plan B zapowiadany jest jako "historia o niełatwym poszukiwaniu miłości, o znajdowaniu sensu w relacjach z innymi i o tym, że zawsze jest nadzieja". Bohaterów poznajemy tuż przed walentynkami, w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Natalia, Mirek, Klara i Agnieszka spotkają na swojej drodze ludzi, którzy dają nadzieję na to, że w życiu zawsze jest jakiś plan B. W rolach głównych zobaczymy: Kingę Preis, Marcina Dorocińskiego, Edytę Olszówkę, Romę Gąsiorowską, Krzysztofa Stelmaszyka i innych. W kinach od 2 lutego.

To cię zainteresuje:

"Zdradził mnie. Płaczę, ale chcę dać drugą szansę. Jestem aż taka głupia?" [LIST]

Idealna różnica wieku między partnerami? Istnieje równanie matematyczne, które to wylicza

Sprawdź się w QUIZIE: Te telenowele kiedyś oglądaliśmy z babcią. Pamiętasz je jeszcze? Wasza średnia 9/14

Więcej o:
Komentarze (34)
To zdjęcie zrozumie każda kobieta, ale mężczyźni będą mieli z nim problem. Podpowiadamy: chodzi o włosy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Red

  Oceniono 31 razy 31

  A jednak ludzkość zmierza ku upadkowi.

 • nicpon007

  Oceniono 19 razy 19

  Ożesz... pędzę do fryzjera odmienić swoje życie!!!

 • stereotyp76

  Oceniono 15 razy 13

  A, bo przed obcięciem włosów siły na odejście od chłopaka pani nie miała. Logiczne.

 • Gość: zw1

  Oceniono 10 razy 8

  „Gdyby głupota umiała fruwać, to unosiłaby się pani jak gołębica”

 • anna.maria0

  Oceniono 7 razy 5

  ''Akcja #mojplanb jest połączona z premierą filmu "Plan B" Kingi Dębskiej, reżyserki hitu "Moje córki krowy"
  Hit? Takie nudy?

 • sonix24

  Oceniono 4 razy 4

  Nic nowego ani odkrywczego. Większość kobiet myśląc o zmianie życia idzie do fryzjera :)

 • popijajac_piwo

  Oceniono 4 razy 4

  #OjapierdziuprawiesiępopłakałemjakMarianKowalski

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX