Przepis Lewandowskiej na jaglankę wywołał burzę. Chodzi o cenę składnika. "To nie śniadanie dla zwykłego Polaka"

Anna Lewandowska udostępniła na Instagramie post, w którym zachęca do przyrządzenia kaszy jaglanej według jej własnego przepisu. Jeden z głównych składników posiłku kosztuje aż kilkadziesiąt złotych!

W niedzielę na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawił się wpis, w którym trenerka i dietetyczka dzieli się ze swoimi fanami przepisem na energetyczną jaglankę z jagodami goji. - Jaglankia! Kto lubi? - zaczyna swój wpis Ania.

Wśród składników jej autorskiej receptury, poza jagodami goji, znalazło się mleko roślinne, cynamon, miód i łyżka masła klarowanego Ghee marki żywieniowej Foods by Ann, której Lewandowska jest założycielką.

 

Cena słoiczka masła do najtańszych nie należy. Za 300 gramów zapłacimy 35 złotych, a za półkilogramowy słoik, aż 55 złotych. Skąd tak wysoka cena za masło klarowane? Chodzi o prozdrowotne i kulinarne właściwości masła.

Jak możemy przeczytać na Foods by Ann masło klarowane Ghee jest ceniona na całym świecie za właściwości kulinarne. Nie przypala się i wydobywa z potraw głębię smaku. Poza tym ma kojący wpływ na układ trawienny, bo nie podnosi cholesterolu.

Czytaj: Masło klarowane (masło ghee) - co ta takiego, jakie ma właściwości i jak je wykorzystać w kuchni?

Pod postem Ani pojawiło się wiele komentarzy, w których ludzie zarzucają jej, że ceny jej produktów są wysokie, a przepis na jaglankę jest z kosmosu.

Dla kogo są te śniadania? Chyba nie dla przeciętnego Polaka!

W odpowiedzi na negatywne opinie pojawiły się m.in. takie komentarze:

Nikt nie karze kupować masła ghee, zawsze można jakiś składnik zastąpić. Cynamon nie wydaje mi się wziętym z kosmosu, a nawet paczka jagód goji starczy na długo.
Masło ghee to masło klarowane, które każdy może sobie sam zrobić w domu. "Kowalskich" stać na maka, czy pizzę na mieście, ale na owsiankę czy jaglankę w domu już nie.
Dla niektórych to nawet szklanka wody z kranu będzie za droga. Zluzujcie trochę. Ona daje wam propozycje, chcesz korzystasz nie, to ok.

A Wy wypróbujecie przepis Anny Lewandowskiej na jaglankę?

To cię zainteresuje:

Adidas sprzedaje ubrania z sierpem i młotem. Ludzie wściekli. "Co dalej - swastyka na koszulce?"

Reverse manicure to niebanalny następna frencha. Pomoże ci też... zatuszować odrastające paznokcie

Więcej o:
Komentarze (90)
Przepis Lewandowskiej na jaglankę wywołał burzę. Chodzi o cenę składnika. "To nie śniadanie dla zwykłego Polaka"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: bb

    Oceniono 133 razy 115

    Z niecierpliwością czekam na przepis na jajecznicę z fit, healthy i eko jajek osobiście zniesionych przez Lewandowską. To dopiero będzie oświecenie kulinarne Polaków.

  • mrblix

    Oceniono 75 razy 69

    Stop making stupid people famous

  • Gość: Mila

    Oceniono 57 razy 47

    Pół kg masła normalnej firmy kosztuje 19 zł. Można znaleźć zamienniki i po prostu nie dawać się nabijać w butelkę cenami, które proponuje ta pani.

  • art_102

    Oceniono 60 razy 44

    "Skąd tak wysoka cena za masło klarowane? "
    Jak to skąd, byAnn zbiera na nowe buty:)

  • Oceniono 54 razy 42

    Ta pani, gdyby nie pieniądze męża, proponowałaby jaglankę w żabce. Stojąc na kasie ...

  • arcanuss86

    Oceniono 43 razy 41

    Kto normalny słucha kobiety, która zgarnia antynagrody za największe medyczne bzdury rozpowszechniane w mediach?

  • Gość: gość

    Oceniono 34 razy 32

    To nie jest żaden nowatorski sposób przygotowania kaszy jaglanej. A dodatki, jak to dodatki, każdy wybiera je według własnego uznania. Miód, cynamon, mleko roślinne, masło - odkrywcze, że ho ho.

  • perowskit

    Oceniono 25 razy 25

    "dodałam mleka roślinnego" Pani Ania jak Ferdynand Kiepski tylko on nie dodaje ale "ma pomysła"
    Zdaje się, że deklinacja to za moich czasów była w podstawówce, niestety celebryci nie muszą się stosować do żadnych zasad. Ciekawe kim będzie Klara ?

  • czemublokujecie_mikonto

    Oceniono 25 razy 23

    Excuse me, ponoć super owoc w postaci jagód goji niestety taki zdrowy jak objawiają nie jest, no ale po cholerę mam Ghee kupować zamiast dobrego i taniego to od Lewandowskiej? Zawsze można do płatków owsianych dać te owoce, które są lokalne i sezonowe, dosypać orzechów, pestek dyni. Co za świrstwo robić z tego sensację?I Ghee to do smażenia, gotowania, niekoniecznie trzeba do owsianki dawać, wystarczy łyżka masła na wierzch żeby cynamon miał się w czym mieszać i olejki eteryczne rozwijać obok mleka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX