Komentarze (90)
Przepis Lewandowskiej na jaglankę wywołał burzę. Chodzi o cenę składnika. "To nie śniadanie dla zwykłego Polaka"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
  • azjael

    Oceniono 8 razy 8

    Bzdury na resorach. Do tej kaszki można użyć zwykłego masła. Samo klarowanie jest po to, żeby podnieść temperaturę dymienia (masło zwykłe ma ok. 150 C, zaś klarowane ok. 230 C) I wtedy na takim sklarowanym maśle można już smażyć. A kaszkę się gotuje, więc 100 stopni ona nie przekroczy a co za tym idzie używanie masła klarowanego jest bezcelowe.

  • kristina2121

    Oceniono 7 razy 7

    Wsiowa byanna wychowana na sloninie , kartoflach , cebuli , burakach i kiszonej kapuscie, wynajduje egzotyczne produkty aby pokazac Polsce i swiatu a nawet wszechswiatu jaka to z niej genialna dietetyczka . Czekam kiedy ten geniusz a nawet eu-geniusz zacznie doradzac lekarzom jak maja leczyc Polakow byc moze sie doczekam i skorzystam z porad genialnej byann.

  • Gość: ili

    Oceniono 7 razy 7

    Ja kupuję masło klarowane w Biedronce :p Do smażenia się nadaje, ale po co akurat klarowane do jaglanki/owsianki - nie lepiej zwykłe, oby świeże?

  • Oceniono 11 razy 7

    Ta pani, gdyby nie pieniądze męża, proponowałaby jaglankę w żabce. Stojąc na kasie ...

  • Gość: koko

    Oceniono 8 razy 6

    Tia...to jest przepis Lewandowskiej pod nazwa: kopiuj- wklej.

  • Tomasz Wu

    Oceniono 5 razy 5

    Hej Gazeto! Dzięki za ten artykuł! Temat ważki, do tego omawiany przez bardzo ważny dla naszego kraju autorytet (bardzo się cieszę, że wraz z bratnim pudelek.pl otwieracie swoje łamy i promujecie intelektualistki w stylu pani Lewandowskiej), a do tego podany w przystępnej, popularno-naukowej formie. Jestem bardzo zadowolony, że odpuściliście sobie typ dziennikarstwa od jakiej zaczynaliście. Było za poważnie, zbyt ciężko, za dużo polityki, za dużo nauki, co artykuł to jakiś wydumany problem, aż ciężko było czytać. Teraz kiedy zmieniliście format na propagandowo-plotkarski jest o niebo lepiej!!!111

  • tekameka

    Oceniono 5 razy 5

    masło ghee - możemy zrobić sami
    kostka masła - 4 PLN (biedronka) zakładając że na 0,5 kg sklarowanego niezbędne będą 3 kostki po 200 g, koszt 1/2 kg masła ghee wyniesie 12 PLN
    Samo wykonanie nie jest rudne - podgrzewać i zbierać ścięte białko, potem odcedzić.
    Niektórzy to ścięte białko wykorzystują do pieczenia ciasteczek.

  • jan-ru

    Oceniono 4 razy 4

    To ile ona ma lat że ma takie doświadczenie we wszystkim,żenada.

  • cojamamwymyslic2

    Oceniono 6 razy 4

    Wychłostał bym ją.

  • mechanik1234

    Oceniono 5 razy 3

    to bardziej przepis pustaka na pustaki.

  • stefanopost

    Oceniono 3 razy 3

    mlekowita, masło klarowane 19.99 za 500g.
    Zawsze też można samemu sklarować. No ale skoro amatorka ma być autorytetem, to trzeba płacić

  • brejwik

    Oceniono 3 razy 3

    O maśle klarowane Ghee "Poza tym ma kojący wpływ na układ trawienny, bo nie podnosi cholesterolu."
    To Wy czy Ann ? Ciekawa sprawa z tym kojącym brakiem cholesterolu na trzewia.

  • morsik2

    Oceniono 2 razy 2

    Czekam na informację jak powinienem oddychać, jak czesto oddawać mocz i stolec. Jest dla mnie bardzo istotne żeby Pani Ania oswieciła mnie w tej kwestii, bo teraz jestem jako to dziecko we mgle.

  • jotys

    Oceniono 4 razy 2

    ......kolejne głupoty darmozjada bo inni głupcy się nakręcą i będą klikać. Będzie kasa.

  • nicto_mk

    Oceniono 2 razy 2

    Jagody goji są bez smaku a ich skład jeśli chodzi o witaminy i składniki mineralne jest bardziej ubogi niż np. żurawiny. Media "nakręcają" te odkrycia tzw. celebrytek a później wszyscy się dziwią że nastoletnie panienki też się tym nakręcają a młodzież przyswaja sobie internetową "wiedzę".

  • Kuba x44

    Oceniono 4 razy 2

    W związku z wyrokiem Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej z dnia 14 czerwca 2017 r. "Mleko" nie może być roślinne.

  • yuraathor

    Oceniono 4 razy 2

    i co , dobrze stoi po tej owsiance ?

  • usera

    Oceniono 1 raz 1

    Mlekovita Masło Klarowane 500 G 19,99 zł (39,98zł/kg)
    ezakupy.tesco.pl/groceries/pl-PL/search?query=mas%C5%82o%20klarowane

  • Gość: hehheee

    Oceniono 1 raz 1

    a jaką ma pani po tym kupę?

  • Misio Pysio

    Oceniono 1 raz 1

    Co za idiotyzmy, masło klarowane w sklepie kosztuje ok 20% więcej niż masło zwykłe, czyli w istocie tyle samo, bo nie zawiera 18% wody, która jest w maśle

  • Gość: usmiejka

    Oceniono 1 raz 1

    po co dramatyzowac. Troche wlasnej inicjtywy i skladniki mozna zastapic innymi. maslo ghee to maslo klarowane - mozna zrobic samemu, mleko roslinne nie kosztuje majatku, a jedyne czego w nim nie lubie to skladu wiec robie je sama, a jagody goji mozna zastapic zurawina. O co chodzi? I mamy dobra podrobke celebryckiego sniadanka ;)

  • glinda53

    0

    Pani Aniu bardzo was lubie ,al do cholery tylko brzuchy i promwanie tych kto wiecej brzuchow przetrzyma i na kraglo ,do cholery zacznijcie pomagac kobieta ktore tych dzieci nie moga osiagnac albo ,ktore tych dzieci nie pragna ,pustota nie zmieni ,ale intligencja moze naprawde duzo.......................

  • Gość: gośc

    0

    Jej przewróciło się nie tylko w głowie ale i w dupie.Swoje przepisy nie tam właśnie wsadzi

  • ja5569

    0

    "Dla kogo to jest?" A kto powiedzial, ze wszystko musi byc dla wszystkich???

  • icaro

    0

    Masło znane na całym świecie? Gdzie to sprzedają?

  • gnago

    0

    Bierzemy kostkę masła klarujemy na malutkim ogniu to co zostaje to masło klarowane. koszt to czas spędzony przy kuchni gaz/prąd razem ok 15 zł pozostłe składniki goia to za paczkę ok 15 zł , cynamon i kasza jaglana. Porcja to ok. 15 zł na głowę

  • a.k.traper

    0

    W dzieciństwie jadłem sporo kaszy jaglanej, babcia podawała ją z sokiem malinowym albo z czarnymi jagodami świeżo zebranymi, nie było to wyszukanie ani drogie.
    Z dodatkiem mleka, śliwek i miodu jest równie wspaniała, można stosować wiele wariacji i nie będzie to wcale kosztowne, szczególnie w lecie.

  • kary077

    0

    Jagody Goji można zastąpić rodzynkami z du.py.

  • Gość: jjjnj

    0

    Chińskich jagód goji są dwa gatunki, jeden z nich rośnie w Polsce za darmo na poboczach dróg między psimi kupami. Rośną bo posadzone. Uchodzą za truje. Są paskudne. Spożywanie godji to stara chińska tradycja spożywania różnych paskdztw i trucizn (np. arszeniku) "dla zdrowia".

  • Gość: gosc

    Oceniono 4 razy 0

    z ciekawosci sprawdzilem, dla przykladu tu w kanadzie 1.6 kg masla klarowanego ghee (lepszej jakosci) kosztuje w przeliczniu 50 zlotych, Polska to naprawde kraj dla bogaczy

  • biheppy

    Oceniono 2 razy 0

    Takiego swinstwa i za darmo bym nie zjadla. I do tego widac ze mózg wyjalawia.

  • Gość: MM

    Oceniono 3 razy -1

    O co taki hałas ja używam masła ghee indyjskiego od kilku lat, kupuje je w kuchniach świata 500 ml starcza mi na około 3 miesiące czy to tak drogo 35 zł na 3 miesiące, więcej ludzie wydają na produkty słabej jakości, które nie są zdrowe ani dobre. A awantura o masło tez mi coś.

  • Gość: MG

    Oceniono 4 razy -2

    W lidlu 500g masła klarowanego Mlekovity kosztuje 50 PLN... jeśli uda się je dostać w mniejszym sklepie, nawet do 60 PLN. Nie wiem skąd zadziwienie ceną...

  • white_lake

    Oceniono 20 razy -2

    jak nie dla Polaka, to niech Polak zje kaszankę i wreszcie się zamknie

  • nygga

    Oceniono 3 razy -3

    czekam na steak z ostatniego na ziemi nosorożca białego, który niestety był zszedł

  • plastikpiokio

    Oceniono 19 razy -3

    może babsztyl będzie żarł to sam ewentualni częstował lewusa bo nam to jakoś nie podchodzi.

  • e-kosma

    Oceniono 6 razy -4

    Ludzie, dajcie żyć tej dziewczynie i nie róbcie z siebie jakiś nieudaczników. Sama mam wózek jak Lewandowska a daleko mi do jej zarobków. Nikt mnie jednak nie osadza, dlaczego zatem ona ciągle obrywa?

  • Gość: :)

    Oceniono 26 razy -4

    To jest śniadanie przeciętnej polskiej kuchty, pod warunkiem że nadstawia szpary kopaczowi.

  • jacek.boczkowski

    Oceniono 5 razy -5

    A mi to smakuje.

  • raz1dwa2trzy3

    Oceniono 20 razy -8

    To normalne śniadanie. Składnik też.
    Tyle, że do przeciętnej nienormalnej Polski, nie pasuje.
    Można zastąpić zwykłym masłem klarowanym.
    A na marginesie: Oburzenie okazują przeciętni zjadacze kiełbasy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX