To absurd sprzedażowy tego lata. Kostium Gucci wyprzedał się, choć nie nadaje się do pływania

Kostium kąpielowy, w którym nie można pływać. Niemożliwe? A jednak właśnie taką informację możemy przeczytać na metce kostiumu z najnowszej kolekcji marki Gucci.

Nie da się ukryć, że obok białego modelu kostiumu kąpielowego od marki Gucci nie da się przejść obojętnie. Jest tylko jedno "ale". Strój jest równie piękny, efektowny i drogi (kosztuje około 1700 złotych), co niepraktyczny. W kostiumie paradoksalnie nie wolno... pływać.

 

To nie żart. Na stornie internetowej marki czytamy, że producent dla dobra jakości materiału "odradza wchodzenie do wody w tym kostiumie".

 

Niepraktyczność białego kostiumu w ogóle nie przekłada się na jego sprzedaż. Mało tego, nieprzydatny do pływania strój cieszy się takim zainteresowaniem, że jest już niedostępny w ofercie sklepu internetowego Gucci.

 

Cóż, niektóre rzeczy nie mają być praktyczne czy nawet wygodne, tylko mają "wyglądać" i być stylowe. I chociaż kostium nie nadaje się do pływania, z pewnością pozwoli zadać nam szyku na leżaku, ręczniku czy podczas spaceru po plaży. I nie tylko tam, bo w stylizacji zaproponowanej na stronie Gucci, w stroju w zestawieniu z kurtką i jeansami możemy wyjść na miasto.

Kostium kąpielowy od Gucciego. Jest stylowy, ale bardzo niepraktycznyKostium kąpielowy od Gucciego. Jest stylowy, ale bardzo niepraktyczny fot. gucci.com/bg/en_gb/

Co się stanie, kiedy wejdziemy w kostiumie do wody? Tego nie wiadomo. W końcu kto chciałby to sprawdzać i ryzykować uszkodzenie kostiumu za prawie dwa tysiące złotych?

To cię zainteresuje:

Jak pozbyć się bólu stóp podczas noszenia szpilek? Do tego triku wystarczy tylko kawałek taśmy

Całe życie kochanką? Waszym zdaniem to układ: Zazdrosnego starego dziada z naiwną głupią mimozą [FORUM]

Więcej o:
Komentarze (124)
To absurd sprzedażowy tego lata. Kostium Gucci wyprzedał się, choć nie nadaje się do pływania
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • qqben

  Oceniono 186 razy 174

  "stylizacji zaproponowanej na stronie Gucci"
  Takie "stylizacje" to często widuję rano pod monopolowym.

 • Gość: Misiak

  Oceniono 96 razy 90

  Przypomniał mi się żart o radzieckich kąpielówkach: Nie moczyć, nie wystawiać na działanie promieni słonecznych. A tak serio to jak tępą i pustą lalą trzeba być, żeby coś takiego kupić?

 • vito60

  Oceniono 73 razy 73

  Tylko patrzeć, jak Chińczycy wypuszczą podróbkę w której można się kąpać.

 • seti4

  Oceniono 59 razy 59

  To tak jak z moim samochodem, nie mogę jeździć bo zaraz się psuje. Przynajmniej jestem w trendach

 • Maciek Medyj

  Oceniono 52 razy 48

  Podobno GuCzi ma też w planach smartfona, z którego nie będzie można dzwonić.

 • puuchatek

  Oceniono 29 razy 29

  Abstrahując od idiotyzmu "kostiumu (nie)kąpielowego" - czy tylko mnie się wydaje, że ten kostium jest po prostu doskonale nijaki? Gdyby w fotoszopie usunąć napis z nazwą firmy, nie różniłoby się toto niczym od kostiumów za 50 zł z lokalnego bazarku. NICZYM.

  A nie, właściwie nie mam racji: w tamtych można pływać…

  Nie mam nic do markowych ciuchów, jak kogoś stać i ma ochotę - to super, niech sobie kupi, ale jakbym miał paradować w stroju składającym się głównie z wielkiego napisu z nazwą marki, to zacząłbym od pytania ile marka zamierza mi zapłacić za reklamę.

 • ax75

  Oceniono 27 razy 27

  Warto było wstać dzisiaj, żeby to przeczytać :)

 • Gość: Dzidzia

  Oceniono 23 razy 21

  Spoko. W internecie można znaleźć chińską podróbkę tej brzydoty za 15 euro. I w 100% jest to strój kąpielowy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX