Lidl znów będzie sprzedawał torebki Wittchen. Marki właśnie podpisały lukratywną umowę

Torebki Wittchen w sieci Lidl pojawiają się cyklicznie - zwykle w okolicy świąt Bożego Narodzenia. Wygląda na to, że w tym roku również będziemy mogli się w nie zaopatrzyć. Marki właśnie podpisały bowiem umowę.

Torebki Wittchen w sieci Lidl pojawiają się zwykle pod koniec roku, najczęściej w październiku i na początku grudnia. Oprócz nich w dyskoncie można zwykle kupić również inne skórzane akcesoria marki, w tym zwłaszcza rękawiczki, paski i portfele.

Torebki Wittchen w sieci Lidl - cena kusi

Produkty zawsze wzbudzają wśród klientów niemałe poruszenie - do tego stopnia, że często wyrywają je sobie z rąk (więcej na ten temat: "Gdzie się pan pcha?!" Klienci Lidla rzucili się po torebki Wittchen. Wyrywali je sobie z rąk). A wszystko to za sprawą przystępnej ceny, którą oferuje dyskont. Podczas ostatniej promocji za większe torebki Wittchen, które świetnie sprawdzają się na przykład jako torby biurowe, trzeba było zapłacić 279 zł. Mniejsze egzemplarze, przydatne na przykład na imprezy czy świąteczne spotkania kosztowały natomiast o wiele mniej, bo 189 zł. Normalnie ich ceny sięgają od do 300-400 za mniejsze sztuki do 600-1000 zł za większe modele.

Póki co nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie będziemy mogli spodziewać się pierwszej tegorocznej kolekcji (już 12 w historii współpracy obu marek). Jak donosi Business Insider Polska, wiadomo tylko tyle, że umowa sieci Lidl i marki Wittchen opiewa na około 11 mln zł netto.

Informacje o poprzednich kolekcjach znajdziecie tutaj:

Wittchen, witsien a może łitczyn?

Choć wiele osób uważa Wittchen za markę zagraniczną, w rzeczywistości to polska firma, która na rynku działa od ponad 20 lat. Jej założyciel - Jędrzej Rafał Wittchen - urodził się w Międzychodzie w Wielkopolsce. Jest Polakiem, a nazwisko ma po pradziadku, który pochodził z Niemiec.

Konsternację wzbudza często również wymowa nazwy "Wittchen". Na pewno nie raz spotkaliście kogoś, kto wymawia to jako "łitczyn", "witsien" (chyba najczęściej) albo "łiczen". W rzeczywistości nazwę wymawia się dokładnie tak, jak się ją zapisuje (więcej na ten temat: Łitczyn, Witsien, Łiczen? Jak prawidłowo wymawia się nazwę marki 'Wittchen'?).

Torba z ręcznikiem - wakacyjny must have. Zmieści wszystko, co potrzebne na plażę

Więcej o:
Komentarze (15)
Lidl znów będzie sprzedawał torebki Wittchen. Marki właśnie podpisały lukratywną umowę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • le_szek

  Oceniono 10 razy 10

  Podpis pod zdjęciem z samymi torebkami: "Wittchen dla Lidl - modele z dumą prezentują nowe rękawiczki". Co Wy tam palicie?

 • Gość: Była klientka Lidla

  Oceniono 9 razy 9

  Atrakcyjna cena?!!Śmiech na sali!Za półskórę safiano a reszta tworzywo uszyte w Bangladeszu....z kogo robicie idiotów?

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 10 razy 8

  Dobra. Dajcie filmiki, jak suweren będzie sobie tę odrobinę luksusu z rąk wyrywał.

 • An Es

  0

  Cały wttchen z lidla to ekoskóra, cena nie jest ani atrakcyjna, biorąc pod uwage jakość.. Witchen otwiera sie w ten sposób na kientów mniej zamożnych, albo tych którym ideały i wartości nie pozwalają nosić toreb z prawdziwej skóry.

 • sonniva

  Oceniono 2 razy 0

  Super. Lidl to idealne miejsce dla tych "luksusów", w sam raz będzie torba na ziemniaki!

 • an_ma_o

  Oceniono 5 razy -1

  Wypaliliscie rekawiczki zamiast mocarza przyglupy?

 • farah

  Oceniono 3 razy -1

  Pan Jędrzej zszedł na psy. Wstawienie własnego nazwiska na pułki z papierem toaletowym, octem i musztardą nie wydaje się specjalnie nobilitujące.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX