Horoskop dzienny 23 czerwca 2018 roku. Sprawdź, co wydarzy się w tym dniu

Horoskop dzienny 23 czerwca 2018 roku. Jesteś ciekaw, co przyniesie dzień? Czego się wystrzegać, a co miłego może cię spotkać? Sprawdź, co wywróżyła ci nasza wróżka.

Horoskop dzienny 23 czerwca 2018 roku

Chciałbyś się dowiedzieć, co cię dziś spotka? Jak potoczy się dzień? Przeczytaj przewidywania naszej wróżki i sprawdź, co zostało przypisane twojemu znakowi. 

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Nabierzecie chęci, aby pomóc innym w rozwiązaniu ich problemów. Wszystko dzięki wyjątkowej wyrozumiałości Baranów. Nie popadnijcie jednak w pułapkę uzależniania decyzji od nastrojów innych. Nie bierzcie do serca tego, co mówią zodiakalne Panny. Lubią krytykować bez powodu.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Systematyczność to mocna strona Byków. Najdzie was więc ochota, aby... posprzątać. Nie zapomnijcie, że o siebie też trzeba zadbać, a nadmiar obowiązków może was przytłoczyć. Sprzyjający wam znak zodiaku to Panna.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Przed wami miły dzień. Nie brońcie się przed odpoczynkiem w gronie przyjaciół. Na sobotę dobrze zaplanować randkę, bo będzie wyjątkowo udana. Gwiazdy przewidują, że waszymi sprzyjającymi znakami będą Lew, Waga i Wodnik.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Będziecie wrażliwi i uczuciowi. Nie będziecie mieć chęci na spotkania ze znajomymi. Ale bądźcie asertywni, bo inaczej wasi krewni mogą to wykorzystać. Pomóżcie, służcie dobrą radą, ale nie pozwólcie na to, aby wszystko zrzucono na was.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy poczują chęć wyrwania się z domu i pojechania w podróż. To dobry dzień na naukę nowych umiejętności. Dobrą porą dnia będzie południe. Nie przechwalajcie się za bardzo, bo będziecie mało wiarygodni. Sprzyjający wam znak to Bliźnięta.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Dzień upłynie spokojnie. Aura powinna was zachęcić do zakupów i zadbania o siebie. Może pora na jakąś zmianę? Zróbcie sobie drobną przyjemność. Nadeszła też pora, aby porozmawiać o rodzinnych sprawach. Sprzyjają wam Byki i Koziorożce. 

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Pora już zapomnieć o tym, co się wydarzyło. Wyjdziecie z takiego założenia i poświęcicie nowym obowiązkom. Podejmijcie ryzyko. To też dobry dzień na zaplanowanie wakacji. Najlepszą porą dnia będzie południe. Sprzyja wam Wodnik.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony muszą być bardziej pewne siebie i przyjąć większą odpowiedzialność. Bez obaw. Poradzicie sobie. Unikajcie sytuacji konfliktowych i nie planujcie zemsty. To nikomu nie służy. Wieczorem warto skontaktować się z przyjaciółmi.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Dzień sprzyja towarzyskim spotkaniom. Raczej nie pomożecie przy domowych zadaniach. Przechwalanie się niczego dobrego wam nie przyniesie, a ktoś może zmienić o was zdanie na gorsze. Sprzyjający znak to Wodnik.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Gwiazdy podpowiadają, że poczujecie chęć wprowadzenia radykalnych zmian w waszych domach. Szybko zaczniecie działać. Będziecie też bezpośredni w stosunku do niektórych krewnych. Ale potem powinniście pomyśleć o chwili tylko dla siebie.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Będziecie chcieli zyskać popularność. Źle zniesiecie krytykę waszych pomysłów. Nie ma jednak sensu się kłócić. Lepiej wykorzystać siły na zrobienie czegoś ważnego. Spróbujcie w tych sprawach, w których potrzebny jest otwarty umysł. Sprzyjają wam Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Najdzie was ochota na rozwiązanie tajemniczej sprawy. Przestańcie być marzycielami i lepiej przyjrzyjcie się finansom. To dobry dzień na wprowadzenie w życie pomysłów, na których możecie zarobić. Dobrze będziecie dogadywać się z cierpliwą Panną i dociekliwym Skorpionem.

Horoskop dzienny 23 czerwca 2018 roku. Więcej dowiesz się TUTAJ >>

Może to też cię zainteresuje: Lew z Wagą czy z Baranem? Zobacz, które znaki zodiaku tworzą najlepsze związki

Byk unika miłosnego ryzyka, za to Barana łatwo poderwać. Dlaczego, jak i z kim zdradzają poszczególne znaki zodiaku? [MĘŻCZYŹNI]

Czy urodzenie dziecka pogarsza życie seksualne? [LEPSZY SEKS]

Więcej o: