Horoskop dzienny 16 lipca 2018. Część z was będzie pełna energii, ale inni wstaną lewą nogą

Horoskop dzienny 16 lipca 2018. Co dzisiaj spotka poszczególnie znaki zodiaku? Sprawdź, jak potoczy się twój dzień.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranom zalecamy od samego rana dużą ostrożność. Mogą wam się przytrafić błędy i pomyłki. Dlatego z ważnymi decyzjami poczekajcie do południa. Potem wróci wam humor i pewność siebie.

Po co nam miłość? Posłuchajcie tylko, JAK Daniel Olbrychski to mówi...

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Przed wami nerwowy poranek, ale tylko dlatego, że będziecie zbyt ambitne i zdenerwowane. Po obiedzie sprawy się unormują, a nieporozumienia wyjaśnią. Trzymajcie się blisko znajomej Panny.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Od rana będziecie chcieli mieć święty spokój, dlatego będziecie jak ognia unikać podejmowania decyzji i trudnych rozmów. Po południu wróci wam siła, energia i optymizm, a wraz z nimi inwencja i dobre pomysły.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Przed Rakami bardzo ciekawy dzień. Od rana będziecie wiodły prym w biurowych ploteczkach, a po południu skorzystacie z tej wiedzy. Jeśli będziecie zasadnicze i profesjonalne rozmowy z wysoko postawionymi osobami mogą przynieść dużo dobrego.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Przed wami dużo pracy. Jeśli nie dacie się innym pospieszać, wszystko pójdzie jak z płatka. Po pracy koniecznie zrelaksujcie się w miłym gronie. W poniedziałek możecie także pójść na spontaniczną randkę.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Będziecie dzisiaj bardzo energiczni i pełni inicjatywy. To zdecydowanie będzie dzień Panny! Miejcie oczy i uszy otwarte, a nauczycie się czegoś nowego od bardziej doświadczonych osób. Dzisiaj trzymajcie z Rakiem i zaufajcie jego intuicji.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Ważne sprawy załatwicie dzisiaj tylko dzięki współpracy z innymi i dużej dawce szczerości. Nie dajcie małej sprawie urosnąć do rangi dużego problemu, bo odkręcenie jej zajmie wiele czasu. Po południu zarezerwujcie czas na relaks.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Dzień zacznijcie od porannej mobilizacji. Jeśli będziecie działać dynamicznie, wszystko się pięknie uda. Napięcie rozładują wesołe Bliźnięta. Dzisiaj macie dobry czas na zrobienie porządków - w domu i sprawach finansowych.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Dzisiejszy dzień minie Strzelcom pod znakiem przedsiębiorczości. Być może w pracy szef będzie oczekiwał, że zastąpicie nieobecną osobę, przejmując jej obowiązki. Po południu możecie się chcieć buntować. Pozwólcie, żeby napięcie rozładował szybki telefon do przyjaciela.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Od rana będziecie bardzo ciekawskie. Podejmiecie się nawet nowych zadań, byle tylko zaspokoić ciekawość. Po południu minie wam jednak zapał do drążenia tematu. Wieczorem przeznaczcie czas na odpoczynek albo... randkę.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

W poniedziałek Wodniki zaskoczą wszystkich swoją ambicja i nieobliczalnością. Będziecie się buntować przeciwko poleceniom szefa - lepiej jednak, żeby wasze obiekcje nie dotarły do niego. Trzymajcie się blisko Byków.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Dzisiaj będziecie bardzo radosne i złaknione towarzystwa. Znajomi będą się wam zwierzać i dzielić sekretami. Po pracy czekają was sprawy związane z wydatkami i... tajemnicami.

Horoskop dzienny 16 lipca 2018. Więcej przeczytasz tutaj>>

ZOBACZ TAKŻE:

12 kierunków podróży zgodnych z horoskopem każdego znaku zodiaku

Z tymi znakami zodiaku nie licz na więcej niż romans! One nie nadają się do poważnego związku

Więcej o: