Horoskop dzienny 22 lipca 2018 roku. Miłość, podróże, zastrzyk gotówki - co gwiazdy przewidują dla twojego znaku zodiaku?

Horoskop dzienny 22 lipca 2018 roku. Jak potoczy się twój dzień? Sprawdź co przygotowały dla ciebie gwiazdy.

Horoskop dzienny 20 lipca 2018 roku - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Przejmiecie się dzisiaj obowiązkami w domu i zaległościami. Spokojnie. Nie macie wpływu na wszystkie sprawy. Wieczorem warto zrobić plan działania, jak lepiej wykorzystać czas i swoje możliwości. Trzymajcie się Koziorożców, sprzyjają wam. 

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Wolna niedziela? Nie dla Byków, bo te zajmą się swoimi wykształceniem. Gwiazdy radzą przejrzeć oferty szkół językowych i zainwestować w książki. Dzisiaj Byki mogą się spodziewać poważnych, życiowych dyskusji. Znaki zodiaku, które wam sprzyjają to Lwy i Strzelce.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Dzień może okazać się dal was niespokojny. Bliźnięta będą czuć w sobie duże pokłady energii i ochotę do załatwienia zaległych, domowych spraw. Uwaga! Nie dajcie się wciągnąć w kłótnie! Bliźnięta powinny zwrócić szczególną uwagę na zdrowie i kondycję. Warto dzisiaj wybrać się na spacer w miłym towarzystwie, dobrze wam to zrobi.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Opanowanie i powściągliwość. Takie będą dzisiaj raki. Dzień będzie dobry. Pamiętajcie, żeby nie brać do siebie żartów innych na wasz temat. W południe warto wybrać się na spacer, który sprzyjać będzie przypływowi energii i sił. Popołudnie sprzyja rozwiązywaniu problemów. Rozwiążcie te rodzinne. Warto porozmawiać ze starszymi krewnymi, będą mieli dla was cenne rady.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy czeka dzisiaj ciężki dzień. Zmęczenie i roztargnienie dadzą się we znaki. Dzisiaj lepiej nie angażować się w nowe projekty. Warto postawić na spokój i odpoczynek. Tylko to przywróci Lwom dobre samopoczucie. Wieczorem Lwy artystyczne uniesienia znajdą w filmie lub podczas czytania książki. Sprzyjające wam znaki to Ryby. 

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny zaczną dzień w bojowym nastroju. Energia i dobry humor będą was rozpierały, ale wszystkiemu będzie towarzyszył niepokój. Czekają na was nowe i pociągające znajomości i przygody. Warto pomyśleć o swojej kondycji. Siłownia, spacer czy basen będą dobrym pomysłem. Możecie liczyć na szczęście w miłości.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Dzisiaj chętniej niż zazwyczaj Wagi zajmą się domowymi sprawami. Dzień sprzyja porządkom, pracy w domowym ogródku i wprowadzeniu zmian w wystroju mieszkania. Popołudniu warto w końcu pomyśleć o własnych potrzebach i marzeniach. Sprzyjający wam znak zodiaku to Rak.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą pełne energii. Poczujecie potrzebę odwiedzenia znajomych i poplotkowania. Możecie dowiedzieć się ważnych informacji, a nawet propozycji wyjazdu. W miłości Skorpiony mogą liczyć na powodzenie.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Dzisiaj przed Strzelcami ważny dzień. Kwestie finansów okażą się ciekawym tematem do rozmów i przemyśleń. Poczujecie potrzebę zaoszczędzenia i zainwestowania pieniędzy. Uważajcie o co prosicie. Zbyt daleko idące żądania mogą obrócić się przeciwko wam, szczególnie kiedy będziecie wywierać presje w rodzinie.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą wszędzie mile widziane. Warto wykorzystać to do załatwienia rodzinnych i towarzyskich spraw. Ale pamiętajcie! Nie zwlekajcie z podejmowaniem decyzji. Działajcie szybko i skutecznie. Koziorożce mogą liczyć też na podróż. Znak zodiaku, który wam sprzyja to Baran.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Dzisiaj Wodniki będą wyjątkowo sentymentalne i wyciszone. Odpowiedzialne za to będą wspomnienia i zagadkowe przeczucia. Zachowajcie czujność i nie przejmujcie się opiniami innych. Szczęście będzie wam sprzyjać po południu. Własnie wtedy załatwcie wszystkie ważne sprawy.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

To będzie ciekawy dzień. Nie zabraknie okazji do szampańskiej zabawy i rozrywki. Ryby zaprezentują swoje umiejętności w organizowaniu wspaniałych, weekendowych atrakcji. Nowe znajomości okażą się bardzo owocne. Sprzyjające wam znaki zodiaku to Panna i Lwy

Przeczytaj także:

Skorpion zdradza pod wpływem namiętności, Byk z nudów. Dlaczego, jak i z kim zdradzają poszczególne znaki zodiaku? [KOBIETY]

Ranking mężów według znaków zodiaku: od materiału na starego kawalera po ideał, który nieba żonie przychyli

Więcej o: