Nowy program "Piękne i odważne" ma skłonić do wizyt u psychoterapeutów i odwieść od operacji plastycznych

"Piękne i odważne" to program, który ma udowodnić, że gruba warstwa makijażu i doczepiane włosy nie muszą wykluczać umiejętności adaptowania się do nietypowych sytuacji, innego otoczenia.

W „Pięknych i odważnych” bierze udział sześć młodych kobiet, miłośniczek operacji plastycznych, sztucznych rzęs i tipsów. Będą musiały zmierzyć się z trudami codziennego życia na wsi, w tym ze żniwami, czy codzienną pracą w gospodarstwie. Jak twierdzi producent, "każda z uczestniczek będzie chciała udowodnić swoim bliskim i światu, że o ich sile i wartości nie świadczy tylko liczba przebytych zabiegów kosmetycznych".

Największe koszmary chirurgii plastycznej. UWAGA! Mocne [ZDJĘCIA]

Jak twierdzi Barbara Pasek, bohaterki często bywają w szoku. Wszystko, co nie jest wielkomiejskie, okazuje się dla nich dziwne. W rozmowie z  naTemat powiedziała: "Ten program ma udowodnić, że taka czy inna powierzchowność wcale nie musi wykluczać umiejętności adaptowania się do nietypowych sytuacji, innego otoczenia.

Jednym dziewczynom się to nie udało, ale inne jeszcze pokażą, że można mieć długie tipsy i doczepione włosy, a jednocześnie być osobą zaradną, waleczną i bystrą. Obalają stereotypy tak, że ich obserwowanie jest naprawdę ciekawe z socjologicznego punktu widzenia".

Idealny nos po operacji plastycznej?

Marzeniem prowadzącej jest to, żeby program skłonił ludzi do przemyślenia dwóch kwestii. Po pierwsze, żeby nie oceniać po okładce. Chciałaby, żeby dziewczynom z grubą warstwą makijażu i doczepianymi włosami dać szansę na odsłonięcie wrażliwości i uwierzyć, że pod tym wyglądam kryją się czasem bardzo trudne doświadczenia. 

Drugim pragnieniem prowadzącej jest nakłonienie kobiet, żeby nie robiły sobie kolejnych operacji plastycznych, a zamiast tego skorzystały z porady psychoterapeuty i odkryły prawdziwy powód braku akceptacji dla swojego wyglądu. 

Więcej o:
Komentarze (5)
Nowy program "Piękne i odważne" ma skłonić do wizyt u psychoterapeutów i odwieść od operacji plastycznych
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ilenka50

  Oceniono 12 razy 12

  A moim marzeniem jest pokój na całym świecie i żeby nie było chorób. Aha i żeby ludzie byli dla siebie mili. Jeśli prowadząca chce prowadzić program, który zniechęca do operacji plastycznych, to niech go po prostu zrobi. Ten to jakiś dziwoląg, który ma pokazać, że jak trzeba, to laska z napompowanymi cyckami potrafi przewracać gnój. Ja rozumiem pomysł tak, że z jednej strony śmiejemy się z pań po operacjach, bo w szpilkach wchodzą do obory, a z drugiej głaszczemy je po główkach i mówimy, ze nie są takie głupie na jakie wyglądają. Otóż nie są, występują w programie, żeby zarobić na kolejne zabiegi. Dość racjonalne zachowanie. Głupi jest pomysł tego programu. Gratuluje prowadzącej, że daje mu twarz.

 • bambolina1

  Oceniono 12 razy 8

  Boze, widzisz i nie grzmisz! Te wszystkie g*wniane producje TVNszambo wymyslane sa przez patola i skierowane do jemu podobnych. Nie rozumiem, jak ludzie moga marnowac zycie na ogladanie takiego syfu? Moze ktos mi podpowie :(

 • valdis52

  Oceniono 5 razy 3

  Tępe, sztuczne nadęte, wytapetowane "pustaki".
  Nieszczęśliwe bo za mało "pienkne".
  Z takim podejściem do życia nadają się tylko do rozrzucania gnoju.

 • 4v

  Oceniono 5 razy 3

  Jedynie ostatni akapit ma sens. Gdyby to był główny cel programu, byłoby świetnie. Niestety, coś takiego nie sprzedałoby się zakompleksionym labadziarom. Zbyt wielki dysonans powstałby w ich małych umysłach. A zresztą chirurgia plastyczna jak i szerzej, ten cały przemysł tipsowo-tatuażowo-silikonowy, przecież to za duża kasa, by to ludziom obrzydzić. Solaria jeszcze jakoś przeszły, ale też fartem. Do dziś się nadziwić nie mogę. Choć obawiam się, że jeszcze wrócą.

  A niska samoocena powstaje zawsze w ten sam sposób: otoczenie. Najczęściej rodzina, matka. Na drugim miejscu toksyczny partner w stałym związku, lub cała masa romansów przelotnych, gdzie kobieta jest traktowana jak przedmiot. Zresztą tym ostatnim głupie baby próbują sobie podwyższyć samoocenę, nie rozumiejąc że to działa dokładnie odwrotnie...

 • Gość: ada

  Oceniono 4 razy 2

  No ale wlasnie ich wyglad i "plastikowe" upodobania swiadcza o ich stanie umyslu!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX