Komentarze (109)
Norma w łóżku? "W naszym społeczeństwie często stawia się znak równości między tym, co normalne a tym, co moralne"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zdziwiony6

  Oceniono 25 razy 23

  Słyszę często, że przez ostanie lata doszło w Polsce do dużych, negatywnych zmian obyczajowych. Agencje towarzyskie, kluby swingersów, sponsoring i inne perwersje tego typu, które przez wielu ważane są za sprzeczne z tradycyjną polską moralnością.

  A mój nieżyjący już niestety dziadek wspominał przy kieliszku przedwojenną Warszawę. A w niej burdel na burdelu, młode dziewczyny na utrzymaniu starszych panów, otwarte małżeństwa i inne ciekawostki. Nic się nie zmieniło, w PRL po prostu nie było tego widać.

 • tomtg123

  Oceniono 21 razy 15

  A co mi za różnica jak się ze sobą dogadują dorosłe osoby ?
  Dopóki nie ma przemocy i dopóki mówimy o osobach dorosłych, dopóty w ogóle nie jest dla mnie interesujące kto/z kim/gdzie i jak.
  Jak np. 10 osób zechce stworzyć sobie seksualny dziesięciokąt i jak wszystkie są dorosłe i nikt tam nikogo nie zmusza, no to niech sobie tworzą, mało mnie to będzie obchodzić.
  To są prywatne sprawy, nikomu do jego prywatnego łóżka i do gaci nie zaglądam.

 • tomtg123

  Oceniono 15 razy 9

  "Kobiety marzą o seksie z kimś ważnym" - taka teza pada w tekście. OK, ja przyjmuję do wiadomości i nie będę się z tym spierał, tylko zastanawiam się, ile pięknych Pań marzy o seksie z Jarosławem Kaczyńskim, najważniejszym obecnie człowiekiem w Polsce.

 • franclajn

  Oceniono 11 razy 9

  Ziew. Praktykom seksualnym takiego Caliguli, Nerona lub Messaliny nikt dziś nie sprosta.

 • saves

  Oceniono 15 razy 7

  Normalne i etyczne w seksie jest wszystko, na co godzą się uczestniczące w nim osoby. Jeśli para robi to tylko "po bożemu" czy dwóch gejów mizia się po ptaszkach, proszę bardzo. Aby tylko nie epatowali tym "na zewnątrz".

 • vento_p

  Oceniono 17 razy 5

  coś z tymi kobiecymi fantazjami i porno z ważnymi facetami, to pani przesadziła.Nie znam żadnej, która czułaby podniecenie na widok bezpłciowego Obamy. Może fantazje na temat gwiazd rocka.

 • wujek_dobra_rada6

  Oceniono 3 razy 3

  No, każda polska 'mariolka' fantazjuje na punkcie malutkiego mesjasza!

 • abxcd

  Oceniono 2 razy 2

  Ciekawy artykul.

 • polsilver100

  Oceniono 12 razy 2

  Rozmawiają dwie kobiety i jedna mówi:moja córka jest stewardesą i lata. Na to druga:moja też lata ale jakoś inaczej na nią wołają!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX