Zara - Nowa funkcja w aplikacji. Od teraz zakupy będą jeszcze łatwiejsze

Zara postanowiła znacznie ułatwić swoim klientkom zakupy online. Twórcy aplikacji mobilnej hiszpańskiej marki, postanowili wprowadzić funkcję, która z pewnością zachwyci wszystkie miłośniczki zakupów online. Na czym będzie polegała zmiana w aplikacji sklepu Zara?

Zara nie przestaje zaskakiwać. Już jakiś czas temu, hiszpański gigant zadeklarował wprowadzenie wielu zmian, by marka stała się bardziej eko. Pojemniki na zużytą odzież czy ubrania z surowców pochodzących ze zrównoważonej hodowli to jedynie początek. Oprócz kroku w stronę ochrony środowiska, twórcy aplikacji mobilnej postanowili zrobić także krok w stronę swoich klientek. 

Nie ulega wątpliwości fakt, że w sklepie online znajduje się bardzo dużo produktów i często zdarza się, że szukając konkretnej rzeczy, nie jesteśmy w stanie jej znaleźć. Twórcy aplikacji z myślą o tym kłopocie wyszli klientkom naprzeciw i postanowili udoskonalić aplikację sklepu Zara. Co dokładnie uległo zmianie?

Aplikacja Zara - zmiany w zakupach online

Kluczową zmianą aplikacji Zary jest wprowadzenie przez jej twórców wyszukiwania produktów za pomocą obrazu. Co to oznacza? Jeśli na przykład w sklepie stacjonarnym znajdziemy produkt, który chcemy kupić, a nie będzie naszego rozmiaru, możemy kupić go online, szukając za pomocą fotografii. Jedyne, co musimy zrobić, to zdjęcie ubrania, które następnie wrzucamy do aplikacji, a ta intuicyjnie wyświetli nam podobne ubrania dostępne w formie zakupów online.

Możemy także wyszukiwać produkty na podstawie tych, które mamy obecnie na sobie. Robiąc zdjęcie swojej stylizacji, aplikacja pomoże poszukać ubrania o podobnych krojach. To ma pomóc wszystkim tym paniom, które noszą jeden konkretny fason odzieży.

Jak podoba się wam taka zmiana w aplikacji Zary? Będziecie korzystać z nowej opcji?

Więcej o: