Dzień Chłopaka 2019. Kiedy jest Dzień Chłopaka i co przygotować dla swojej sympatii? Podpowiadamy

Dzień chłopaka 2019 zbliża się wielkimi krokami. Kiedy jest Dzień Chłopaka i co przygotować dla swojej sympatii? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego tekstu.

Kiedy jest Dzień Chłopaka? Podpowiadamy! Święto to w 2019 roku wypada w poniedziałek 30 września. Uroczystość ta nie jest oficjalnie ustanowiona jako święto. Jest po prostu zwyczajem, który praktykuje wiele osób. W związku z tym Dzień Chłopaka nie jest też oznaczony w większości kalendarzy. Inaczej jest np. z Dniem Kobiet, Dniem Matki, Dniem Ojca, Dniem Babci czy Dziadka. Zatem już dziś zapisz w swoim kalendarzu: 30 września Dzień Chłopaka i nie zapomnij złożyć życzeń swojemu ukochanemu.

Kiedy jest Dzień Chłopaka?

Co prawda Dzień Chłopaka nie jest świętem międzynarodowym, ale mimo to ma swoje odpowiedniki w innych krajach niż Polska. I tak na przykład Dzień Mężczyzny obchodzony jest w Wielkiej Brytanii 5 kwietnia, w Norwegii 7 października, zaś w Kanadzie dopiero 25 listopada. Warto też pamiętać, że Dzień Chłopaka, to nie to samo co Dzień Mężczyzny. Ten drugi wypada 10 marca. Przypominamy jeszcze raz: Dzień Chłopaka wypada 30 września.

Dzień Chłopaka - co kupić na prezent?

Jako że Dzień Chłopaka jest za kilka dni, na zakup prezentu pozostało ci już naprawdę bardzo mało czasu. Przy wyborze odpowiedniego podarunku najważniejsze jest to, aby dopasować go odpowiednio do osobowości i zainteresowań chłopaka czy mężczyzny. Najważniejsze są przy tym jednak nie prezenty, a pamięć i życzenia. Nawet jeśli nie masz podarunku, nie przejmuj się. Wystarczy, że złożysz życzenia, a twojemu partnerowi na pewno zrobi się bardzo miło.

Co kupić na prezent na Dzień Chłopaka? Poznaj nasze sprawdzone propozycje:

- T-shirt z zabawnym, spersonalizowanym nadrukiem bądź też koszulka np. ulubionego zespołu muzycznego lub piłkarskiego,

- czapka z daszkiem,

- skórzany portfel,

- skórzany pasek,

- kubek,

- karta podarunkowa do ulubionego sklepu,

- perfumy,

- wspólne wyjście np. do kina, teatru, parku rozrywki,

- wspólne wyjście na romantyczną kolację w restauracji,

- karnet na gokarty,

- skarpetki,

- książka,

- ramka do zdjęć, w której np. umieścisz waszą wspólną fotografię,

- ulubione słodycze. 

A wy macie jakieś inne propozycje? Co kupujecie swoim partnerom na Dzień Chłopaka? Podzielcie się z nami swoimi propozycjami w komentarzach.

Więcej o:
Komentarze (3)
Dzień Chłopaka 2019. Kiedy jest Dzień Chłopaka i co przygotować dla swojej sympatii? Podpowiadamy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Izka

  Oceniono 1 raz 1

  Wiem, że mój Rafał chciał kiedyś latać w tunelu aerodynamicznym, dlatego kupiłam dla niego wejściówkę. W wielkpolsce będzie miał okazję pofruwać :)

 • www.needsex.online

  0

  Się bawić z prezentami zapraszam nasze Panienki dogodzą każdemu chłopakowi :P

 • Gość: Michał

  0

  Nigdy nie rozumiałem tego święta. Czy w tym dniu tylko dziewczyny dają coś chłopakom czy chłopacy też muszą coś dać dziewczyną? Kiedy jest dzień dziewczyny? Po co te święto skoro jest już dzień zakochanych? Nijak nie pasuje mi to święto.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX