Primark już wkrótce w Polsce. Gdzie i kiedy otwarcie?

Znana i lubiana sieć sklepów Primark już wkrótce pojawi się również w Polsce. Fani sieciówki z pewnością nie mogą doczekać się tego wydarzenia. Gdzie i kiedy otwarty zostanie pierwszy sklep Primark? Odpowiadamy!

Primark to popularna w Wielkiej Brytanii sieć sklepów, którą uwielbiają miliony ludzi na całym świecie. Informacja o tym, że irlandzka sieciówka planuje otworzyć sklepy także w Polsce pojawiła się latem 2018 roku, kiedy przedstawiano sklepy, które będą obecne w powstającej wówczas warszawskiej Galerii Młociny. Portal Puls Biznesu zdradził, że Primark rozważa otwarcie salonów nie w jednej, ale w aż czterech lokalizacjach. Obecnie wiadomo, że już wkrótce Primark ma być dostępny w warszawskiej Galerii Młociny, a także w Krakowie.

Primark w Polsce - kiedy otwarcie sklepu?

Irlandzkie przedsiębiorstwo dysponuje liczbą ponad 270 sklepów stacjonarnych na całym świecie, jednak najbardziej popularny jest w Wielkiej Brytanii, gdzie znajduje się ich aż 161. Pierwszy sklep Primark w Polsce otwarty zostanie w Warszawie, a dokładnie w nowej Galerii Młociny na ul. Zgrupowania AK "Kampinos" 15, która funkcjonuje od maja 2019 roku. Pierwszy Primark w Polsce będzie miał ponad 7 tys. metrów kwadratowych. Początkowo mówiło się, że otwarcie sieciówki w Polsce odbędzie się wiosną 2019 roku wraz z otwarciem Galerii Młociny, niestety okazało się, że na pierwsze zakupy w sklepie Primark trzeba będzie jeszcze poczekać. Jak podaje serwis Businnes Insider, otwarcie pierwszego w Polsce sklepu Primark w Galerii Młociny planowane jest na 2020 roku.

Pierwszy Primark w Polsce - zakupy

Klienci na całym świecie uwielbiają tę sieciówkę za niskie ceny oraz duży wybór asortymentu - od ubrań, przez buty, torebki, aż po wyposażenie wnętrz i kosmetyki - przy jakości porównywalnej do innych, droższych sieciówek. Z niecierpliwością czekamy na dokładną datę otwarcia pierwszego sklepu Primark w Polsce!  

Więcej o:
Komentarze (5)
Primark już wkrótce w Polsce. Gdzie i kiedy otwarcie?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: anka

  Oceniono 1 raz 1

  o jakieś 10 lat za późno w Polsce ;) ludzie są bogatsi i patrzą na jakość, może młodzież tam się będzie ubierać.. no i szok, 4 sklepy w Warszawie i Krakowie ;) ci Angole ;) a po brexicie to już w ogóle odlecą w kosmos ;)

 • Gość: Niebieski

  Oceniono 1 raz 1

  Typowy gó**o artykuł. Brak merytoryki, hasłami i tytułami wciągacie do przeczytania tej bezużytecznego tekstu. Moim zdaniem powinno to być karane jak kradzież mojego cennego czasu ! Albo chociaż podchodzić za clic spam :(

 • Gość: Matylda

  0

  Nigdy nie byłam w primarku a dużo słyszałam o tej sieciówce jak będzie to nawet z samej ciekawości sie wybiorę do galerii młociny.

 • iberka

  0

  Next nie przetrwał, GAP również. Może "tani" Primark da radę

 • Gość: Justyna

  0

  Czekam na primark a przyznam że w galerii młociny jestem dość często.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX