Sandra Kubicka rozebrała się w szczytnym celu. Tak walczy z rakiem piersi. "Dziewczyny pamiętajcie o profilaktyce i samobadaniu"

Sandra Kubicka opublikowała na Instagramie zdjęcie, do którego pozuje bez stanika. Fotografia opatrzona jest różową wstążką. W ten sposób modelka angażuje się w kampanię na rzecz walki z rakiem piersi i zachęca do regularnych badań.

Sandra Kubicka jest 24-letnią polską modelką, która jednak na co dzień mieszka w Miami w Stanach Zjednoczonych i tam właśnie robi karierę. Gwiazda przebywa od jakiegoś czasu w Polsce, gdzie bierze udział w popularnym programie na Polsacie, czyli w "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

Sandra Kubicka w kampanii, która walczy z rakiem piersi

Sandra Kubicka opublikowała na Instagramie bardzo zmysłowe zdjęcie, na którym widzimy ją w samej czarnej marynarce, jeansach i bez stanika. Gwiazda swoją lewą pierś zasłania jedynie dłonią. Jednak uwagę wszystkich zwraca różowa wstążka narysowana na zdjęciu. Co oznacza? Jest to międzynarodowy symbol, który odnosi się do walki z rakiem piersi. A to właśnie październik jest miesiącem świadomości na temat tego rodzaju nowotworu.

Co 15 sekund na świecie u jednej z nas diagnozowany jest rak piersi. Razem z Estee Lauder, które od lat angażuje się w kampanię na rzecz walki z rakiem piersi, apelujemy - dziewczyny pamiętajcie o profilaktyce i samobadaniu!

- napisała Sandra Kubicka.

Sandra Kubicka popadła w poważny i niezwykle medialny konflikt z Joanną Opozdą. A wszystko zaczęło się od psa i Instagrama. O co poszło? Dowiecie się z naszego wideo:

Sandra Kubicka i różowa wstążka

Modelka przy okazji zachęca również do zakupów produktów oznaczonych różową wstążką. Część zysku z ich sprzedaży przeznaczana jest bowiem na rzecz badań nad rakiem piersi.

Pomagajmy, wspierajmy i rozmawiajmy o tym. Kobiece sprawy to temat dla mnie bardzo znany ostatnimi czasy, dlatego jestem bardzo szczęśliwa, że mogę przyłączyć się do tej akcji!

- czytamy w poście modelki.

Na koniec swojego postu Sandra Kubicka zachęca również innych do publikacji podobnych zdjęć z różową wstążką.

Super kampania i bardzo popieram takie projekty. Zdjęcie również delikatne i pokazuje, o co naprawdę chodzi
Piękna inicjatywa. Cudownie wyglądasz
Badajmy się dziewczyny! Dbajmy o siebie, bo jak nie my, to kto? PS. Pięknie zdjęcie i super akcja
Wspaniała inicjatywa i twojej jej wsparcie. W kobietach siła

- czytamy w komentarzach internautów.

Więcej o:
Komentarze (43)
Sandra Kubicka rozebrała się w szczytnym celu. Tak walczy z rakiem piersi. "Dziewczyny pamiętajcie o profilaktyce i samobadaniu"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Jędza

  Oceniono 15 razy 15

  Czekam aż jakiś celebryta zrobi coś podobnego na rzecz walki z rakiem prostaty. Panowie do dzieła!

 • Gość: xxx

  Oceniono 35 razy 13

  Kolejny kruwiszon który się lansuje nawet na tak poważnym temacie. Pani jedyne co ma do zaproponowania to... rozebrać się. Brawo!

 • myszykiszek

  Oceniono 16 razy 12

  Czy jest szansa, że przed różnymi innymi nowotworami ta pani będzie ostrzegać? Tak, powiedzmy, raz na miesiąc? "Fani" na pewno by to docenili!

 • jac_l_w

  Oceniono 8 razy 8

  Brawo! Teraz czas na walkę z rakiem macicy.

 • Gość: zombie

  Oceniono 12 razy 6

  a w jakim celu się rozbierze, gdy pójdzie na plażę? Pewnie w mniej szczytnym - żeby się opalać.

 • iarna

  Oceniono 8 razy 4

  Szanowna Sandro, a bez rozbierania się nie da? Czy każda z was musi KONIECZNIE ściągnąć gacie żeby na coś zwrócić uwagę.?

 • aaggnniikk

  Oceniono 8 razy 4

  Myślałam, ze jest chora i pokaze piers po operacji no cóż jeszcze jedna, która lubi sie rozbierac w szczytnym celu Ciekawe jak pokaze raka macicy?

 • melamed

  Oceniono 8 razy 4

  Pani Grodzka-Begowska zdejmie sukienke w celu walki z rakiem prostaty i jader.

 • Gość: Kpiarz

  Oceniono 4 razy 2

  Rozebrała się w szczytnym celu... podniecenia mężczyzn wielu 😃

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX