Lakier winylowy do paznokci - trwa造 i doskona造

Lakier winylowy to po陰czenie lakieru hybrydowego oraz klasycznego. Mo積a go naby praktycznie w ka盥ej drogerii, utrzymuje si na paznokciach od siedmiu do czternastu dni i jest 豉twy do usuni璚ia.
Podczas nak豉dania lakieru winylowego nie ma konieczno軼i stosowania lampy UV, dzi瘯i czemu zabieg mo積a wykona samodzielnie, w zaciszu w豉snego domu. Do utwardzenia lakieru wystarczy 鈍iat這 naturalne.

Zalety lakierów winylowych

Firmy kosmetyczne, wychodząc naprzeciw potrzebom potencjalnych klientek, dokładają starań, by zaoferować produkty najwyższej jakości, czyli trwałe i efektowne lakiery, które pozwolą zachować jednocześnie zdrową i mocną płytkę paznokcia. Hitem ostatnich czasów stały się lakiery winylowe, które skutecznie chronią paznokcie przed uszkodzeniem mechanicznym i jednocześnie zapewniają trwały efekt.
Najogólniej rzecz ujmując, lakiery winylowe to samoutwardzalna odmiana popularnych lakier闚 hybrydowych. Godny podkreślenia jest fakt, że przedmiotowe lakiery winylowe eliminują wady charakterystyczne dla ich hybrydowych przodków.
Jednym z podstawowych składników lakierów winylowych są polimery winylowe, które w znaczny sposób wpływają na jakość produktu kosmetycznego oraz efekty końcowe. Śmiało można więc stwierdzić, że jest to samoutwardzalna odmiana popularnej hybrydy.

Odtłuszczanie płytki, cienkie warstwy i płukanie w zimnej wodzie. Triki, dzięki którym malowanie paznokci będzie łatwiejsze

Zasadniczą różnicą obu rozwiązań, przemawiającą na korzyść lakierów winylowych, jest fakt, że do ich nałożenia nie jest potrzebna warstwa bazowa – lakier winylowy z powodzeniem można zaaplikować na oczyszczoną płytkę paznokcia, dopełniając kosmetyk wierzchnią odżywką.
Nie ma także konieczności używania lamp UV – fakt ten bez wątpienia korzystnie wpływa na stronę finansową przedsięwzięcia.
Lakier schnie pod wpływem światła słonecznego. Należy jednak uzbroić się w cierpliwość – o ile pierwsza warstwa zastyga w ciągu minuty, kolejna potrzebuje już dziesięciu minut, podobnie wygląda w przypadku odżywki.
Warto jednak pamiętać, że rzeczywisty czas schnięcia lakierów w dużej mierze zależy od producenta.

Zwykły lakier to za mało? Te holograficzne hybrydy wyróżnią cię z tłumu

Z założenia lakier winylowy może utrzymywać się na paznokciach od jednego nawet do dwóch tygodni, nie tracąc swojego blasku ani nie odpryskując. Praktyka dowodzi jednak, że prawidłowo nałożony lakier, z uwzględnieniem wierzchniej warstwy, utrzymuje się na paznokciach znacznie dłużej.
Brak warstwy wierzchniej sprawi, że lakier będzie spełniał swoją funkcję nie dłużej niż kilka dni.

Czy zimą odpuszczamy sobie dbanie o urodę?

Manicure dla zabieganych

Manicure wykonany za pomocą lakierów winylowych, to doskonała propozycja dla każdej kobiety, której nadmiar obowiązków domowych i zawodowych nie pozwala na skorzystanie z alternatywnych rozwiązań. Można stwierdzić, że jest to połączenie prostoty lakierów tradycyjnych o efektywności produktów hybrydowych.
Lakier winylowy zapewnia efekty znacznie trwalsze niż produkty tradycyjne i zasycha pod wpływem światła dziennego, jest łatwy w użyciu, bezpieczny, a przy tym trwały – kolor nie traci swojej intensywności wraz z upływem czasu.
Można go także bez problemu samodzielnie usunąć, używając standardowego wacika zamoczonego w zmywaczu do paznokci.

Wi璚ej o: