Promocja w Rossmannie większa niż zwykle. Niektórzy już się obłowili, inni muszą liczyć się z pustymi półkami

Promocja na kosmetyki do makijażu w Rossmannie jest ogłaszana co roku, ale tym razem rabat jest większy. Od wtorku "kolorówkę" można kupić 55 proc. taniej, ale większość klientów będzie musiała poczekać do 9 kwietnia. Dlaczego?

Co roku na wiosnę w drogeriach Rossmann (również internetowej) pojawia się promocja na wszystkie kosmetyki do makijażu. Do tej pory, w trakcie obowiązywania akcji, można było je kupić z 49-procentowym rabatem. Tym razem sieć postanowiła jednak nieco zmienić zasady.

Przede wszystkim zmianie uległa wysokość rabatu. W tym roku jest wyższy, bo aż 55-procentowy. By został naliczony, trzeba jednak kupić co najmniej trzy różne kosmetyki kolorowe - wcześniej nie było takiego ograniczenia. 

Prosto z pracy idziesz na imprezę? Ten makijaż zrobi ogromne wrażenie, a zrobisz go w kilka minut

Poza tym wymagane jest także członkostwo w Klubie Rossmann - to poświadcza się za pomocą aplikacji w telefonie. Dołączenie do klubu jest bezpłatne i można to zrobić w dowolnym momencie.

Promocja pod hasłem „Piękny początek sezonu” oficjalnie zaczyna obowiązywać 9 kwietnia i ma potrwać do 18 kwietnia. Niektórzy z klubowiczów dostali jednak informację, że dla nich zaczęła się wcześniej, bo już 3 kwietnia.

Na jakiej podstawie? - Możliwość wcześniejszego skorzystania z naszej akcji na produkty do makijażu otrzymali najaktywniejsi [w kategorii produktów do makijażu - red.] członkowie Klubu Rossmann - wyjaśnia rzeczniczka Rossmanna, Agata Nowakowska.

Okazuje się, że możliwość zrobienia zakupów w niższej cenie "przed wszystkimi" robi sporą różnicę. W trakcie wiosennych promocji w Rossmannie półki z tzw. "kolorówką" dosłownie pustoszeją i wiele produktów szybko znika, przez co wybór jest mocno ograniczony. 

Nieoficjalny sposób na szybsze zakupy

Obrotne klientki znalazły jednak sposób na to, by zrobić zakupy taniej zanim kosmetyki zostaną "przebrane", nawet jeśli nie znalazły się w uprzywilejowanej grupie. Po prostu proszą o zrzut ekranu z wirtualną kartą klubowicza (trzeba go okazać przy kasie) osoby, którym promocja już się uaktywniła.

Akcja nie ma bowiem ograniczeń i zakupy z 55-procentowym rabatem można zrobić więcej niż jeden raz.

Zobacz też:

Więcej o:
Komentarze (8)
Promocja w Rossmannie większa niż zwykle. Niektórzy już się obłowili, inni muszą liczyć się z pustymi półkami
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sselrats

  Oceniono 25 razy 23

  Nie oblowili sie tylko nawydawali pieniedzy. Oszczedzili by jakby w ogole nie kupili.

 • megg.pop

  Oceniono 9 razy 9

  Wszystko ładnie, pięknie. Rossmann ma ceny takie, że gdy odejmiemy rabat, uda nam się kupić w normalnej cenie w innej drogerii internetowej. Poza tym, kupię to co chce, a nie to co zostanie na półce. Pomijając fakt pootwieranych kosmetyków.

 • dud bois

  Oceniono 17 razy 9

  polecam czarne prezerwatywy, świetnie wyszczuplają !!!

 • megg.pop

  Oceniono 3 razy 3

  Wszystko ładnie, pięknie. Rossmann ma ceny takie, że gdy odejmiemy rabat, to i tak uda nam się kupić w normalnej (niższej) cenie w innej drogerii internetowej. Poza tym, kupię to co chce, a nie to co zostanie na półce. Pomijając fakt pootwieranych kosmetyków.

 • plastikpiokio

  Oceniono 2 razy 0

  obłowili się ---kto pisze takim knajackim językiem ????- jaskiniowcy?????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX