NOWOŚĆ: Juvéderm VOLITE ? rozświetlenie i rewitalizacja skóry do 9 miesięcy

Allergan, wiodąca globalna firma farmaceutyczna, wprowadziła na rynek nowy produkt na bazie kwasu hialuronowego - Juvéderm VOLITE. To pierwszy preparat do iniekcji opracowany specjalnie z myślą o poprawie jakości skóry tak, aby efekt utrzymywał się nawet do 9 miesięcy już po jednym zabiegu.

Juvéderm® VOLITE to preparat do iniekcji, który poprawia gładkość, nawilżenie i elastyczność skóry oraz usuwa drobne zmarszczki. Został zaprojektowany tak, aby efekty utrzymywały się nawet do dziewięciu miesięcy już po jednym zabiegu. Produkt podaje się w iniekcjach śródskórnych i można go stosować w obrębie twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni. Dodatkowo Juvéderm® VOLITE zawiera lidokainę, która zwiększa komfort pacjenta w trakcie zabiegu. Po zabiegu skóra wygląda na zadbaną i wypoczętą, jest pełna naturalnego blasku, zyskuje głębokie, długotrwałe nawilżenie i elastyczność.

W Juvéderm® VOLITE zastosowano przełomową technologię VYCROSS™, opracowaną przez firmę Allergan, która zwiększa stopień usieciowania kwasu hialuronowego zawartego w preparatach. Dzięki temu produkty z tej serii mają postać żelu o gładkiej konsystencji, który całkowicie integruje się z tkanką, dając doskonałe efekty rewitalizujące i liftingujące. Nie powodują też obrzęku i pozwalają pacjentom na znacznie szybszy powrót do codziennych aktywności. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą wyglądać młodziej i jednocześnie zachować naturalny wygląd.

W badaniu klinicznym z udziałem 131 pacjentów (1) wykazano poprawę jakości skóry w okresie jednego, czterech, sześciu i dziewięciu miesięcy od wykonania zabiegu. Jeden miesiąc po zabiegu 96% pacjentów potwierdziło, że ich skóra jest gładsza, a 91% pacjentów zadeklarowało, że jest bardziej zadowolona z jej ogólnego stanu. Zastosowanie produktu JUVEDERM VOLITE® spowodowało istotną poprawę pod względem satysfakcji pacjenta ze stanu skóry przez okres 9 miesięcy.

NOWOŚĆ: Juvéderm VOLITE ? rozświetlenie i rewitalizacja skóry do 9 miesięcyNOWOŚĆ: Juvéderm VOLITE ? rozświetlenie i rewitalizacja skóry do 9 miesięcy fot. materiały prasowe

Zabieg z Juvéderm® VOLITE krok po kroku:

Wskazania do zabiegu: Zabieg z kwasem hialuronowym Juvéderm® VOLITE przeznaczony jest do leczenia poprzez wypełnianie powierzchownych zagłębień, w tym drobnych zmarszczek, oraz do poprawy nawilżenia i elastyczności skóry. Jego największa zaleta to długotrwały efekt, który utrzymuje się nawet do 9 miesięcy.
Ile trwa zabieg i czy wymagane jest znieczulenie: Produkt Juvéderm® VOLITE zawiera lidokainę (środek znieczulający), która zwiększa komfort pacjenta w trakcie zabiegu. U bardzo wrażliwych pacjentów może być wykonywany w znieczuleniu miejscowym (krem znieczulający). Zabieg trwa ok. 20-30 minut.

Ile trwa cała kuracja, czy wymaga powtórek, w jakim odstępie czasu:

Efekty widoczne są tuż po pierwszym zabiegu i utrzymują się nawet do 9 miesięcy (1).

Przebieg zabiegu:

Juvéderm® VOLITE podawany jest w iniekcjach śródskórnych. Można go stosować w obrębie twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni. Dodatkowo preparat zawiera lidokainę, która zwiększa komfort pacjenta w trakcie zabiegu.

Jakiego efektu możemy się spodziewać, po jakim czasie od zabiegu?

Tuż po zabiegu skóra wygląda na zadbaną i wypoczętą, jest pełna naturalnego blasku, zyskuje głębokie, długotrwałe nawilżenie i elastyczność. Podobnie jak w przypadku innych zabiegów medycyny estetycznej, mogą pojawić się małe siniaki, zaczerwienienie, obrzęk w miejscu wstrzyknięcia preparatu, które wchłaniają po ok. 7 dniach od wykonania zabiegu.

Jak długo efekt jest widoczny:

Efekt zabiegu utrzymuje się do 9 miesięcy. Po upływie tego okresu zaleca się powtórzenie zabiegu.

Przeciwskazania:

Produkt nie powinien być jednocześnie stosowany z leczeniem laserowym, głębokim peelingiem chemicznym lub dermabrazją. Nie należy stosować preparatu w miejscach, gdzie występują problemy skórne typu zapalenia i/lub infekcja (trądzik, opryszczka itp.).

Cena pojedynczego zabiegu: ok. 1 500 zł

Komentarze (6)
NOWOŚĆ: Juvéderm VOLITE ? rozświetlenie i rewitalizacja skóry do 9 miesięcy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Marta

  0

  Również wykonywałam ten zabieg w Skin Laser Lubelscy. Jestem bardzo zadowolona zarówno z efektu jak i miłej atmosfery podczas zabiegu. Skóra po zabiegu jest wyraźnie napięta i odświeżona. Efekt jest bardzo naturalny, dlatego za jakiś czas powtórzę zabieg jeszcze raz. Polecam!!

 • Gość: Anka

  0

  Wykonywałam zabieg w Klinice Skin Laser Lubelscy w Katowicach. Jestem bardzo zadowolona. Skóra jest wyraźnie nawilżona i rozświetlona! Polecam każdemu kto poszukuje naturalnego efektu. Na pewno powtórzę zabieg!

 • Gość: ANIA

  0

  tragedia wypelnienie doliny lez produkt przemiescil sie cos strasznego

 • martaa-a126

  0

  Jestem już po dwóch takich zabiegach w Klinice Zakrzewscy. Mezoterapię robił mi dr Marcin Zakrzewski i bardzo podoba mi się efekt. Skóra jest napięta, odżywiona, bardzo zyskała na elastyczności i rezultat utrzymuje się naprawdę długo. Ja powtarzam zabieg co około pół roku i to w zupełności wystarcza.

 • Katarzyna Turniew

  0

  Wygląd skóry po tym zabiegu przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Ma taki naturalny "glow" jak po nałożeniu dobrego olejku i rozświetlacza. I jest tak cały czas - jak się budzę, kładę spać, wracam z imprezy!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX