Ta popularna marka zamyka kolejne sklepy. Czy wycofuje się z Polski?

ARG
01.02.2018 11:12
A A A
Paletka cieni

Paletka cieni (fot. instagram @kikomilano)

W ostatnim czasie włoska marka Kiko Milano zamknęła dwa lokale w Warszawie, w tym jeden z najbardziej popularnych - w galerii handlowej Arkadia. Ta wiadomość zaczęła rozniecać plotki jakoby sieć miała wycofać się z Polski.
 

Fanki marki w całej Polsce wstrzymały oddech, w końcu bardzo długo musieliśmy czekać, aż Kiko Milano zdecydowało się pojawić na naszym rynku. Pogłoska okazała się na szczęście przesadzona, jak dowiedział się wizaż.pl zamknięcie dwóch salonów to na razie koniec zmian, a marka będzie dalej dostępna. 

Gdzie będzie można kupić Kiko Milano?

Przede wszystkim ich sklepie online. Dla tych którzy wolą tradycyjne zakupy od lutego 2018 roku kosmetyki tej firmy stacjonarnie będą dostępne tylko w 5 punktach: warszawskiej galerii W CH Targówek, Galerii Krakowskiej, Poznań City Center, Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu oraz bydgoskiej Galerii Zielone Arkady.

Bardzo nas cieszy ta wiadomość, od dawna lubimy tę markę, szczególnie za ich urocze, kreatywne opakowania. 

 
Komentarze (1)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • 0

    Jak można lubić kosmetyki "szczególnie za opakowania"? One są po prostu dobrej jakości. Opakowanie jest tu najmniej istotne. Chyba autor nie zna tych produktów. Poza tym dlaczego powołuje się się na niesprawdzone dane (wizaż.pl)? To prawda, że wycofują się z Polski. W Warszawie właśnie zamyka się ostatni tutejszy sklep. Niedługo zamyka się również sprzedaż wysyłkowa na Polskę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX